Kamu Çalışanlarına 3 Ay Ödemesiz 100 Bin TL Kredi

2 dk okuma süresi

Halkbank, kamu çalışanları için özel ihtiyaç kredi kampanyası başlattığını duyurdu. Halkbank tarafından memurlara özel olarak 100.000 TL limitli ihtiyaç kredisi imkanı sunuldu.

Kamu bankaları arasında bulunan Halkbank, kamuda çalışan memurlara özel olarak yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası sunmaya başladı. Başlatılan bu yeni kredi kampanyası kapsamında kamuda çalışan memurlara yönelik yüksek tutarlı ve düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuluyor.

Sunulan bu yeni kampanyadan faydalanarak kredi kullanmak isteyen kamu çalışanlarına Halkbank tarafından ayrıca ilk taksit ödemesini 3 ay süre ile erteleme imkanı da sunuluyor. Krediden faydalanmak isteyen kamu çalışanları, kredi başvurusunu Halkbank internet sitesi www.halkbank.com.tr üzerinden yapabilecekler.

Halkbank’tan Kamu Çalışanı Memurlara Özel Kredi Kampanyası

Halkbank, ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında bulunan kamu çalışanlarına yönelik kredi paketi ile birlikte 100.000 TL ‘ye kadar olan limitlerde nakit para desteği sunuyor. Ayrıca isteyen banka müşterileri 3 ayda bir olacak şekilde taksit ödemesi ve de 3 ay süre ile ertelemeli kredi çekme fırsatı da sunuyor.

Başlatılan bu yeni kredi kampanyasından yalnızca kamu kurumlarında çalışan banka müşterileri faydalanabiliyor. Kamu sektöründe çalışan banka müşterilerinin bütün nakit ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan kredi paketinde yüksek limitlerde nakit ihtiyaçlarına yönelik 100.000 TL ‘ye kadar kredi başvuru fırsatı bulunuyor. Ayrıca kullanılan kredi paketine göre de krediniz faiz oranı tercihe göre belirlenebiliyor.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Faiz Oranı

Halkbank tarafından sağlanan kamu çalışanları için kredi kampanyası paketi kapsamında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen banka müşterilerinin dosya masraflarını ödemeleri halinde yüzde 1.75 faiz oranı ile kredi çekebiliyorlar. Dosya masrafı ödemek istemen kamu çalışanları ise yüzde 1.80 faiz oranı ile kredi çekebiliyorlar.

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kamu çalışanları, kredi başvuru formunu doldurarak Halkbank şubelerinden birine giderek kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Halkbank müşterisi durumunda bulunan kamu çalışanları ise şubeye gitmeden Halkbank mobil uygulaması üzerinden ya da Halkbank internet sitesi aracılığıyla da kredi başvurusu yapılabiliyorlar.

Bu kredi kampanyası için örnek bir kredi hesaplaması yaptığımızda aylık ödenmesi gereken tutar ve diğer özellikler şu şekilde karşımıza çıkıyor:

Kredi tutarı : 100.000 TL
Kredi vadesi : 36 ay
Aylık faiz oranı : 1.75
Tahsis ücreti : 525 TL
Aylık taksit tutarı : 3.986,57

x