Kefilsiz Kredi Başvurusu 2020

Borçlarınızı ödemek, araba yenilemek ya da acil nakit ihtiyacı gibi durumlarda, nakte sıkıştığınızda yapabileceğiniz ilk şey banka kredisi çekmektir. Ancak birçok banka, kredi çekmek isteyen kişilere çeşitli işlemleri zorunlu tutuyor. Örneğin bugüne kadar birçok banka, kefilsiz olarak başvurulan kredileri geri çevirmişti. Bu noktada da banka kredisi çekmek isteyen kişiler, kefil arama derdine düşüyorlardı. Ancak artık, banka kredisi almak için kefile ihtiyacınız yok. Kefilsiz kredi başvurusu yapabileceğiniz birçok banka, belirli bir miktara kadar olan kredilerde, sizin banka ve kredi kartı gibi geçmişinizi de göz önünde bulundurarak size olumlu yanıt veriyorlar.

Kefilsiz kredi başvurusu yapacaksanız, çekeceğiniz kredinin de düşük faizli, masrafsız, düşük taksitli olmasına özen gösterin. Artık birçok banka, 60 aya varan vadelerle ödeme imkanı sunuyor. Siz de en avantajlı kampanyalardan yararlanarak banka kredisi çekebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan Yapı Kredi, kefilsiz başvuruların da büyük çoğunluğunu onaylıyor. Tabi bu noktada da başvurularda farklı kriterleri göz önünde bulunduruyor. Düzenli maaş geliriniz ya da üzerinize kayıtlı bir mülkünüz varsa, kredi başvurularında kefil göstermenize de gerek kalmıyor.

Kefilsiz kredi başvurusu yapabileceğiniz diğer bir banka da HSBC. Düşük faizli ve düşük masraflı kredi seçenekleri ile aynı günde kredi başvurunuzun sonuçlanabileceği HSBC kredi başvurusunda, çabuk onay ve 60 aya varan vade seçenekleri ile, kredi borcunuzu sıkışmadan ödeyebilirsiniz. Üstelik şimdi kefilsiz…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.