Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020Bankalar, ödemelerini düzenli bir şekilde yapan kişilere, kefilsiz bir şekilde kredi vermektedir.  Çünkü, kişilerin ödemelerini düzenli yapması, bankaların kredi verme durumunda en çok dikkat ettiği konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ödeme kısmında herhangi bir sorun yaşamayan vatandaşlar da, bankaların kefilsiz kredi imkanlarından faydalanma şansına sahip oluyor. Peki, ‘kefilsiz kredi veren bankalar’ deyince hangi bankalar karşımıza çıkıyor. İşte cevabı yazımızda…

kefilsiz kredi veren bankalar

Kefilsiz Kredi Nedir?

Kişilerin, yanında herhangi bir kişiyi kefil göstermeksizin kredi kullanması durumuna kefilsiz kredi denmektedir. Günümüzde birçok banka, şartlara uyan herkese kefil göstermeden kredi çekme imkanı tanımaktadır. Bu şekilde bankalar, kefilsiz ve koşulsuz bir şekilde acil nakit paraya ihtiyacı olan kişilerin derdine de derman olmaktadır.

Bankalar, kefil yerine yalnızca ipotek ve gelir belgesi istemektedir. Böylece taşınmazlarınızı ipotek ettirerek, ihtiyacınız olan yüksek miktardaki kredileri çekip uzun vadelerle ödeme şansına sahip oluyorsunuz. Üstelik bu kredi başvurusunu yaparken bankaya gitmenize de gerek yok. Bankaların SMS numaralarını kullanarak kredi çekip çekemeyeceğinizi de öğrenmiş oluyorsunuz.

Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır?

Bankalar, müşterilerine kefilsiz bir şekilde kredi imkanı sunmaktadır. Kefilsiz kredi alabilmeniz için birtakım şartları da sağlamanız gerekmektedir. Aşağıdaki şartları sağladığınız takdirde, kefilsiz kredi alma imkanınada sahip olabilirsiniz. İşte şu şartlar altında kefilsiz kredi alabiliyorsunuz:

  • Öncelikle bankada birikiminizin olması,
  • Üzerinize kayıtlı ev ya da arsa gibi gayrimenkullerin olması,
  • Kredi notunuzun oldukça yüksek olması,
  • Aktif ve düzenli bir şekilde bankanın ürünlerini kullanmanız gerekmektedir.

Bu imkanlara sahipseniz eğer bankanızdan kefilsiz bir şekilde kredi alabilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Alabilmek İçin Gerekli Şartlar ve Belgeler

Kefilsiz kredi başvurusu için birtakım şartlar bulunmaktadır. O şartları şöyle sıralayabiliriz:

  • Öncelikle 18 yaş ve üzerinde olmanız gerekmektedir.
  • Kredi sicilinizin herhangi bir risk taşımaması gerekmektedir.
  • Göstereceğiniz ipotek teminatında, şayet evliyseniz eşinizin rızasının olduğu belgeyi de getirmeniz gerekmektedir.
  • Getireceğiniz gelir belgenizin resmi geçerliliğinin olması da gerekmektedir.
  • Ayrıca, konut kredilerinde kefil istenme durumları da olabilmektedir.Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Günümüzde kefilsiz bir şekilde kredi veren bankaların sayısında her geçen gün artış gözlenmiştir. Sizler de, kefilsiz kredi başvurusu için uygun kişilerseniz, vakit kaybetmeden size en uygun bankalara başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıdaki bankalar, kefilsiz kredi veren bankaların başında gelmektedir.

Vakıfbank Kefilsiz Kredi: Vakıfbank’ın kefilsiz kredi imkanından kolayca yararlanabilirsiniz. Üstelik ister ihtiyaç, ister taşıt, isterseniz de konut kredisiyle 36 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilir, kefil göstermeden kredi çekme şansına sahip olabilirsiniz.

Halkbank Kefilsiz Kredi: Türkiye’nin önemli bankaları arasında yer alan Halkbank’a kefilsiz bir şekilde kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Ancak kefilsiz kredi çekme imkanına sahip olsanız da kredi notunuzun da çok iyi olması gerekmektedir. Halkbank kefilsiz kredinin vadesi ise 36 aydır.

ING Bank Kefilsiz Kredi: Kefilsiz kredi veren bir diğer banka ise ING Bank’tır. Üstelik kredinizi hemen alıp, ödemesini 3 ay sonra yapabilme şansına da sahip oluyorsunuz. Vadesi 36 aydır.

Enpara.com Kefilsiz Kredi: Acil nakit paraya ihtiyacınız olduğunuzda, Enpara.com anında imdadınıza yetişiyor. Hem de masrafsız, kefilsiz ve sigorta yapma zorunluluğu olmadan kredinizi çekme imkanına da sahip oluyorsunuz. Enpara.com kefilsiz kredininvadesi 36 aydır.

Ziraat Bankası Kefilsiz Kredi: Ziraat Bankası’na kefilsiz kredi başvurusunda bulunabilir, her türlü ihtiyacınızı anında giderebilirsiniz. Üstelik,dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya da sahiptir. 36 aya kadar da vade imkanına sahiptir.

Denizbank Kefilsiz Kredi: Denizbank, kefilsiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Cebimde Kredi kampanyasıyla 55 bin TL’ye kadar 36 aya kadar olan vadelerle hem evraksız hem de kefilsiz kredi çekmenize olanak sağlıyor.

SMS ile Kefilsiz Kredi Başvurusu

Kredi başvurusunda bulunmanızın en kolay yollarından biri, SMS ile kredi başvurusunda bulunmaktadır. Sizler de kefilsiz kredi çekmek istiyorsanız SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Hangi bankadan kredi çekmek istiyorsanız, o bankanın SMS numarasıyla kolay ve pratik bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Böylece, en hızlı şekilde SMS ile kefilsiz kredi başvurusunda bulunmuş olursunuz. Kredi başvurunuza olumlu veya olumsuz bir cevap da en kısa süre içerisinde cep telefonunuza gelecektir.

ING’den Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi

ING Bank, kredi notuna göre ihtiyaç kredisi kampanyasıyla kredi notu yüksek olanların yüzlerini güldürüyor. ING Bank’ın ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2,19’dur. Ancak bu faiz oranından yalnızca, findeks kredi notu bin 850 ve üzeri olan müşteriler yararlanmaktadır. Eğer sizlerin de kredi notu yüksekse, ING’nin avantajlı ihtiyaç kredisinden çok rahat bir şekilde faydalanma şansına sahipsiniz demektir.

Yorum yazın