• YARIM ALTIN
  1.482,00
  % 1,67
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0853
  % 0,32
 • € EURO
  9,7346
  % 0,60
 • £ POUND
  11,2530
  % 0,62
 • ¥ YUAN
  1,2427
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1060
  % -0,20
 • BITCOIN/TL
  461777,385
  % 6,82
 • BIST 100
  1.389,72
  % -1,31

Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır? Yükseltilir? 2020

Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır? Yükseltilir? 2020

Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Türkiye’de kullanım alanı ve kullanıcısı hızla artan kredi kartları, vatandaşın ekonomik olarak birçok anlamda kurtarıcı olmaktadır. Alışverişler, tali, acil ihtiyaçlar, sağlık ve eğitim gibi birçok durumlarda kullanılan aracı kartlar, gerektiğinde nakit çekim ile para ihtiyacını karşılamaktadır.

Ayrıca Bkz:

Bilindiği gibi kredi kartlarının da belirli limiti bulunmakta ve kişiler bu limiti aşamamaktadır. Maksimum kullanılacak miktarı belirleyen bu durum, kullanıcının aylık gelirine oranla belirlenmiştir. Bu uygulamada bankaların amacı, hem kendini garanti altına alıp geri ödemelerde sorun yaşamamak, hem de vatandaşın borcunu ödemekte sıkıntı çekmemesi olmuştur.

Ancak, kimi zaman kişilerin kredi kartı limiti yetersiz olmakta ve limit arttırma yollarını aramaktadırlar. Belirli koşulların sağlanması sonucu hemen her banka kredi kartı limit işlemini çeşitli yöntemlerle mümkün kılmıştır.

Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Aşağıda ülkemizde en çok kullanılan kredi kartlarının limitlerini nasıl arttırabileceğinizi anlattık. Eğer listede kullandığınız kredi kartı yer almıyorsa yorum yaparak kredi kartınızın adını belirtmeniz halinde 24 saat içinde sizin de kredi kartınızın limitini nasıl arttırabileceğinizi anlatan bir paragraf makaleye eklenecektir.

Bonus Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Bonus Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Garanti Bankası’na ait Bonus özellikli kredi kartı limitini arttırmak için banka birçok alternatif sunmaktadır. Limit arttırma işlemi, sms ile, Garanti internet, paramatikler, Bonusflash uygulaması ve Garanti Bankası şubeleri ile yapılabilmektedir

 1. Sms ile limit arttırmak için, bankaya kayıtlı cep telefonundan ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE, AYLIK NET GELİR bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 3900’a, yurt dışından talepte bulunmak için 3340 yerine 0532 752 33 60’a sms gönderebilirsiniz. (Örnek: ARTIR 2000 353010 5000)
 2. Garanti internetten, kredi kartları kısmından ilgili alanları takip ederek
 3. Paramatiklerden limit işlemleri kısmından
 4. Dilediğiniz garanti bankası şubelerinden
 5. Bonuslar uygulamasını indirerek de hemen limit artış talebinde bulunabilirsiniz

Maximum Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Maximum Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Türkiye İş Bankası, maksimum kredi kartı limit arttırma işlemi için 4 farklı seçenek bulunmaktadır bunlar,

 1. Telefon bankacılığı, bankanın 0 850 724 0 724 no’lu hizmet numarasını ağrıyarak, ilgili bölüme kollukla bağlanabilir ve kısa sürede limit arttırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz
 2. İnternet bankacılığı ile bankanın resmi internet sitesinden, kartlarım kısmından ilgili alanlara ilerleyerek limit arttırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir
 3. Türkiye İş Bankasının dilediğiniz bir şubesinden, dilekçe vererek limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz
 4. Bankanın ATM’leri aracılığı ile de limit arttıra işlemi mümkün olmaktadır

Worldcard Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Worldcard Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Worldcard, Yapı Kredi Bankasına ait olmakta ve gerekli koşulları sağlayan her müşterinin limit arttırma talebini onaylamaktadır. Worldcard limit arttırma işlemi, telefon bankacılığı, sms ile ve yapı kredi internet şubelerinden hızlı bir biçimde yapılabilmektedir.

 1. Banka şubeleri, kişiler dilediği bir Yapı Kredi Şubesine giderek, limit arttırma talebinde bulunabilir ve uygun görülmesi halinde yeni limitli kredi kartını kullanabilmektedir,
 2. Telefon bankacılığı, Kredi kartı limit artış talebini yapmak için, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığını aradıktan sonra 1 – 2 – 1i tuşlanıp, bu menüde talebinize en uygun seçim yapılabilmektedir.
 3. Sms ileile limit artırım talebinde bulunmak için; aralarında birer boşluk bırakarak sırasıyla LİMİT, kredi kartı numarası son 6 hanesini ve aylık net gelirinizi yazarak 4411’e göndermeniz gerekmektedir.(Örnek SMS: LIMIT 123456 1234)

Axess Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Axess Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Akbank Axess kredi kartı limit arttırma işlemi için birçok alternatif bulunmaktadır.

 1. Sms ile limit işlemi içini LIMIT, KART SON 4 HANE, AYLIK NET GELİR, İSTENİLEN LİMİT bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 4566 ya SMS göndererek limit artış talebinde bulunabilirsiniz.(Örnek SMS: LIMIT 1234 1300 3000)
 2. Telefon bankacılığı için, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak, ilgili birimden limit artıma talebinde bulunabiliriminiz
 3. Bunların dışında, Akbank Direkt İnternet’i, Akbank Direkt Mobil’i veya Akbank Şubelerini ziyaret ederekveya Akbank ATM’lerini kullanarak kolaylıkla limit arttırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

CardFinans Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

CardFinans Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

CardFinans kredi kartı,Finans Bank alt yapılı olup limit arttırma işlemi, sms bankacılığı,internet bankacılığı ve Finansbank şubelerinden yapılabilmektedir.

 1. İnternet bankacılığıi le Cardfinans.com.tr adresi üzerinden internet şifresini girebilir ve kredi kartı ekranlardan limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz.
 2. Telefon bankacılığı ile 0850 222 0 900 numaralı telefon üzerinden kredi kartı menüsü ardından, kredi kartı limit arttırma menüsüne bağlanabilir ve limit artıma işlemi yapabilirsiniz.
 3. Finansbank şubeleri ile dilediğiniz bir finansa bank şubesine gidebilir ve müşteri temsilcisi ile kolaylıkla limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz.

Parafcard Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Parafcard Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Halkbank parafcard kredi kartı limit arttırma işlemi için, dilediğiniz bir Halkbank şubelerini ziyaret edebilir ya da ,”Halkbank diyalog” hizmetini tercih edebilirsiniz.

 1. Banka şubeleri ile size en yakın bir Halkbank şubesine gidebilir ve limit arttırma işlemi için bireysel müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.
 2. Telefon bankacılığı ile 0850 222 0 401 numarasını arayarak, ilgili bölümlere bağlanabilir ve kolaylıkla limit arttırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Yükseltme/Arttırma 2020