Kuveyt Türk’ten Emeklilere Özel Krediler 2020

Kuveyt Türk’ten Emeklilere Özel Krediler 2020

Katılım Bankacılığı denince akla ilk gelen isimlerden olan Kuveyt Türk; Emeklilere ve kredi almak isteyenlere her dönem çok özel kredi kampanyaları sunuyor, ayrıca uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi vermektedir.

Yazımızı dikkatli bir şekilde okuyarak, bu kredilerin tüm detaylarını bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk’ten Emeklilere Özel Krediler

Kuveyt Türk Emekli Kredisi

Sunduğu önemli avantajlarla hem emeklileri hem de kredi almak isteyen herkesi bir hayli memnun eden Kuveyt Türk, çok uygun ödeme olanı, vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

İster kafanızı dinlemek için güzel bir tatil olsun, ister eğitim masraflarınız için olsun, isterseniz de hac ya da umreye gitmek için olsun Kuveyt Türk, her türlü ihtiyacınız için ihtiyaç kredisi vermektedir.

Bunun yanında, taşıt kredisi ve konut kredisiyle de, hem yeni bir araç sahibi olmak isteyenlere hem de yeni bir ev hayali kuranlara çok özel fırsatlar sunmaktadır.

Emekliler İçin İhtiyaç Kredisi

Kuveyt Türk, ihtiyaç kredisi adı altında müşterilerine hac-umre finansmanı, eğitim finansmanı ve seyahat finansmanı vermektedir. Nakit para ihtiyacında anında müşterilerinin yanında olan Kuveyt Türk, onlara çok özel vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi vermektedir.

Kuveyt Türk’ün hac-umre finansmanının vadesi 36 ay, eğitim finansmanı ve seyahat finansmanının vadesi de 48 aya kadardır. Kuveyt Türk’ün müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredilerinin faiz oranı ise yüzde 2,25’tir.

Kuveyt Türk verdiği ihtiyaç kredisiyle hem emekli müşterilerinin hem de nakit paraya ihtiyacı olan herkesin, her daim yanında olduğunu göstermektedir. Sizler de, Kuveyt Türk’ten ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, size en yakın Kuveyt Türk şubesine gidebilir, anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, 444 0 123 Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak da daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Emekliler İçin Taşıt Kredisi

Kuveyt Türk, araç sahibi olmak isteyen müşterilerine, birbirinden avantajlı fırsatlarla taşıt kredisi vermektedir. Kuveyt Türk müşterilerine taşıt kredisi adı altında, sıfır ve ikinci el araç finansmanı ile motosiklet finansmanı vermektedir.

Kuveyt Türk’ün sıfır ve ikinci el araç finansmanının birtakım özellikleri bulunmaktadır. Araçlarda kişilere, hem TL hem de döviz olarak finansman sağlanmaktadır. Kişiler eğer, ikinci el araç almak isterse de araçların yaşı en fazla 8 olmak zorundadır.

Aracın yaşı ile kredinin vadesi toplamı 108 ayı geçmemelidir. Ayrıca, hem türe hem de modele göre, asgari peşinat yüzdelerinde değişiklikler de olmaktadır. Kuveyt Türk’ün sıfır ve ikinci el araç finansmanının vadesi 48 aya kadardır. Faiz oranı ise, yüzde 1,95’tir.

Kuveyt Türk, motosiklet tutkunlarını da unutmayarak, onlara birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Kuveyt Türk’ün motosiklet finansmanı, sadece sıfır motosikletleri kapsamaktadır. Bunun yanı sıra, proforma faturayla kullandırım yapılabildiğini de söylemek isteriz. Kuveyt Türk’ün motosiklet almak isteyenlere sunduğu kredinin vadesi, 48 aydır. Faiz oranı ise, yüzde 1,95’tir.

Sizler, de Kuveyt Türk’ün hem sıfır ve ikinci el araç finansmanından hem de motosiklet finansmanından yararlanmak istiyorsanız, size en yakın Kuveyt Türk şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz, 444 0 123 Kuveyt Türk Çağrı Merkezinden de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Emekliler İçin Konut Kredisi

Kuveyt Türk, emekli vatandaşlara ve ev almak isteyen herkese, çok avantajlı fırsatlarla konut kredisi vermektedir. Yeni bir ev alma hayali kuranları, verdiği konut kredisiyle anında hayallerine kavuşturan Kuveyt Türk, esnek ödeme planı, uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Kuveyt Türk’ün konut finansmanının vadesi 120 ay, faiz oranı ise yüzde 1,94’tür.

Eğer Kuveyt Türk’ten konut kredisi almak istiyorsanız, Kuveyt Türk’ün herhangi bir şubesine gidebilir, anında kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, 444 0 123 numarasını arayarak da Kuveyt Türk Çağrı Merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kuveyt Türk Emekli Kredisi Faiz Oranları

Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisinde sunduğu vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla yüzleri güldürmektedir. Kuveyt Türk ihtiyaç kredisinde sunduğu hac-umre finansmanının vadesi 36 ay, eğitim finansmanı ve seyahat finansmanının vadesi ise 48 aydır.

Faiz oranları da, yüzde 2,25’tir. Kuveyt Türk’ün taşıt finansmanında sunduğu, sıfır ve ikinci el araç finansmanı ile motosiklet finansmanının vadesi 48 ay, faiz oranı da yüzde 1,95’tir. Kuveyt Türk’ün konut kredisinin vadesi 12 ay, faiz oranı ise yüzde 1,94’tür. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Vakıfbank Emekli Kredileri Faiz Oranları Tablosu
Kredi TürüKredi TutarıVade SayısıTaksit TutarıFaiz OranıToplam Ödeme
İhtiyaç Kredisi10.000 TL36437,76

TL

%2.2515.759,36 TL
Taşıt Kredisi25.000 TL48872,44 TL%1.9541.877,12

TL

Konut Kredisi100.000 TL1202.154,80

TL

%1.94258.576,00

TL

Emekli Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar ve Belgeler

Kuveyt Türk’ten kredi alabilmek için, kredi notunuzun yüksek, sicilinizin bozuk olmaması ve belgelenebilir de bir gelirinizin olması gerekmektedir. Kuveyt Türk’ten kredi almak için öncesinde hazırlanması gereken bazı belgeler de bulunmaktadır. O belgeler şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İkametgah belgesi
  • Emekli aylığı dökümü
  • Alınacak olan kredi türüne göre bazı ek belgeler de istenmektedir.