Kuveyt Türk Kredi Başvurusu 2018
Kuveyt Türk Kredi Başvurusu

Türkiye’de katılım bankacılığı alanında hizmet veren Kuveyt Türk bankası son yıllarda moda olmaya başlayan şubesiz bankacılık işlemleri içinde “Senin Bankan” yapısı ile hizmet vermektedir. Diğer bankalara göre daha uygun kredi faiz oranlarını sunan banka aynı zamanda altın gibi değerli madenler üzerinden de kredi kullandırma imkanı bulunmaktadır.

Kuveyt Türk’ten kredi alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Sms ile kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Web üzerinden kredi başvurusu (Senin Bankan hizmeti ile başvuru yapılabiliyor)
  • Mobil bankacılık ile kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Şubelerden kredi başvurusu
  • ATM’lerden kredi başvurusu

Kuveyt Türk Telefon İle Kredi Başvurusu

Telefon ile kredi başvurusu yapılma imkanı bulunmamaktadır. Fakat 444 0 123 ile bütün bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesine izin vermektedir. Telefon yardımı ile operatörlerden kredi kullanmak için en uygun kanal hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sms İle Kredi Başvurusu

Sms ile kredi başvurusu yapılmamaktadır. Banka müşterileri 2848 hattını kullanarak birçok bankacılık işlemleri hakkında sorgulama yapabilmektedir.

Kuveyt Türk Web Üzerinden Kredi Başvurusu

Web üzerinden kredi başvurusu yapabilmek için sadece “Senin Bankan” şubesiz bankacılık hizmetini kullanılması gerekmektedir. Diğer bankaların şubesiz bankacılığında olduğu gibi web üzerinden yapacağınız başvuru sonrası vereceğini randevu gününe göre gelen banka yetkilisi size gerekli sözleşmeleri imzalattıktan sonra hesap açım ve ihtiyaç kredisi kullanmanız için gerekli kredi kartını teslim etmektedir.

Kuveyt Türk Mobil Bankacılık İle Kredi Başvurusu

Mobil bankacılık ile kredi başvurusu yapılmamaktadır. Kuveyt Türk mobil uygulaması ile çok kolay bankanın müşterisi olma imkanı tanımaktadır

Kuveyt Türk Şubelerinden Kredi Başvurusu Yapmak

Bütün Kuveyt Türk şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Katılım bankası olmasından dolayı kredi kullanımlarında kar payı odaklı faiz işlemi uygulamaktadır. Kullanmak istediğiniz kredi miktarı kadar genelde kredi kart vermektedir.

Kuveyt Türk ATM’lerinden Kredi Başvurusu

Türkiye’de ATM’den çeyrek altın alma imkanı tanıyan ilk banka olmasına rağmen ATM’lerden kredi başvurusuna imkan vermemektedir.

Yorum yazın