Kuveyt Türk SMS ile Kredi Başvurusu

Kuveyt Türk SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2021

Günümüzde bankalar, kredi imkanına sahip olmaları için müşterilerine çeşitli yollarla ulaşırlar. Yeri geldiğinde telefon ya da SMS yönetimini, yeri geldiğinde ise şube ya da internet yolunu tercih ederler. Ülkemizde çok önemli bankalar arasında yer alan Kuveyt Türk de, kredi başvurusunda bulunmaları için müşterilerine çok önemli fırsatlar sunuyor.

Eğer, Kuveyt Türk’ten kredi almak istiyorsanız, nereye başvurmanız gerekeceğini de çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Peki, Kuveyt Türk’e nasıl kredi başvurusunda bulunabiliriz? Kuveyt Türk’e en kolay yöntemlerden biri olan, SMS ile anında kredi başvurusu yapabiliyor muyuz?

\"Kuveyt

Kuveyt Türk SMS ile Kredi Başvurusu

Bankacılık alanında çok önemli bir yere sahip olan Kuveyt Türk’e kolay yoldan kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Geçtiğimiz dönemlerde kredi başvurusu için, SMS ve telefon bankacılığı hizmetinden de yararlanılıyordu. Ancak günümüzde sadece internet bankacılığı ile kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Yani, Kuveyt Türk’e SMS ile kredi başvurusunda bulunamıyorsunuz.

Kuveyt Türk’e kredi başvurusunda bulunmak için resmi web sitesine girmeniz gerekecektir. Bu konuda, ‘Senin Bankan’ hizmeti size yardımcı olacaktır. ‘Senin Bankan’ hizmeti ile kolayca kredi başvurusunda bulunma imkanını yakalayabiliyorsunuz. Ayrıca hangi kredi türünü seçtiyseniz o konuda da detaylı bilgiye rahatça ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanında, hesaplama işlemini de yaparak dildiğiniz miktarı alma işlemlerini de ‘Senin Bankan’ sayesinde kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu

Bu konuda Kuveyt Türk müşterisi olmanız size büyük avantaj sağlayacaktır. İnternet bankacılığı giriş ekranından sisteme giriş yapabilirsiniz. Burada kredi hesap bilgilerinizi de görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca birçok, ürün ve fırsat hakkında da çok geniş çaplı bir bilgi edinme şansına da sahip olabilirsiniz. Edindiğiniz bilgilere göre de en uygun değerlendirmeyi yapıp, ona göre hareket etme imkanına da sahip olabilirsiniz. Böylece ayıracağınız birkaç dakika ile çok rahat bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İster eğitim için, ister kafanızı dinlemek için yapacağınız seyahatler için, isterseniz de herhangi önemli bir ihtiyacınızda Kuveyt Türk’ün İhtiyaç Finansmanı hizmetinden yararlanabilir, çok ihtiyacınız olan o nakit paraya anında kavuşabilirsiniz. Kuveyt Türk’ün İhtiyaç Finansmanı kapsamında aşağıdaki hizmetleri bulunmaktadır:

Hac/Umre Finansmanı: Kutsal topraklara yapacağınız ziyaret için, organizasyon şirketlerine ya da Diyanet İşleri Başkanlığına yapmanız gereken ödemeyi kapsamaktadır. Vadesi 48 aya kadardır. Kar oranı, 2.35’dir.

Eğitim Finansmanı: Öğrenciler, eğitim süreleri boyunca bu finansmandan yararlanabilir. Eğitim finansmanı, öğrencilerin eğitim hayatı boyunca karşılaması gereken giderleri kapsamaktadır. Bunların içinde eğitimin yanı sıra, beslenme ve konaklama da yer almaktadır. Vadesi 48 aya kadardır. Kar oranı, 2.35’dir.

Seyahat Finansmanı: Bu finansmandan hem bireysel müşteriler hem de işletmeler yararlanabiliyor. Seyahat için nakit paraya ihtiyacınız varsa bu finansman tam da size göre! Bilek ücreti, konaklama gibi masraflar, seyahat finansmanı kapsamında Kuveyt Türk tarafından finanse edilmektedir. Vadesi, 48 aya kadardır. Bu finansmanda tüketicilere TL, işletmelere de TL, Dolar, Euro olarak fon kullandırılmaktadır. Kar oranı, 2.35’dir.

Kuveyt Türk Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Kuveyt Türk kredi hesaplama aracı ile ne kadar kredi alabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. Böylece yaptığınız hesapla, kendinize en uygun krediyi bularak ihtiyacınız olan nakit paraya da kavuşmuş olursunuz.

Kuveyt Türk Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler ve Şartlar

Kuveyt Türk’e kredi başvurusunda bulunmakla, anında kredi alma şansına sahip olamıyorsunuz. Bunun için hazırlamanız gereken birtakım belgeler vardır. O belgeleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Nüfus cüzdanı. (Nüfus cüzdanı yoksa sürücü belgesi de olabilir.)
  • Çalışanlar için maaş bordrosu. (Bunun yerine işyerinde yetkili bir kişi tarafından onaylanmış, maaşının net bir şekilde gösterildiği herhangi bir belge de olabilir.)
  • Emekli olanlar için emeklilik belgesi.
  • Şirket sahibi olanlar ya da şirket ortakları için,yıllık gelir belgesi beyannamesi ve güncel vergi levhası.
  • Ev sahibi olanlar için evin tapusu, kira geliri olanlar için kira kontratı, faiz geliri olanlar için de faiz gelir belgesi.
  • Çiftçilik belgesi. (Çiftçi olanlar için)
  • Son 2 aya ait olan kredi kartı ekstresi
  • Kişi adına kayıtlı ve son tarihi ödenmiş olan telefon, su, elektrik, doğalgaz faturalarından herhangi biri.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir