Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu 2019Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de katılım bankacılığı alanındaki lider bankalar arasında olan Kuveyt Türk özellikle ihtiyaç kartları ile masrafsız kredi kartı kullandırma imkanı sunmaktadır.  Kredi kartı ile altın işlemlerini ilk başlatan banka olmasından dolayı özellikle altın üzerine yatırım yapan tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. “Senin Bankan” markası ile şubesiz bankacılık kullandıran bankalar arasında bulunmaktadır.

Kuveyt Türk  Kredi Kartları

 • Altın kart
 • Sale Plus
 • İhtiyaç kart
 • Seyyah kart

Kuveyt Türk’ün tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılan Sale Plus Karttır. Ayrıca ihtiyaç kart ile kısa vadeli kullanım ile anlık ihtiyaçlarınız karşılayabilmeniz için kredi çekmeden ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı sunmaktadır.

Kuveyt Türk’den kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

 • Telefon ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
 • Sms ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
 • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
 • Şubelerden kredi kartı başvurusu
 • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

Kuveyt Türk Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

Telefon ile kredi kartı başvurusu yapılamamaktadır. 0850 251 1 123 çağrı merkezi üzerinden kredi kartı başvurusu için size en uygun kanal hakkında ve kredi kartları kullanımları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Sms ile kredi kartı başvurusu yapılamamaktadır.

Kuveyt Türk Web Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Seninbankan.com.tr üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilmenin yanında şubesiz bankacılık imkanlarını da kullanarak herhangi bir şubeye gitmeden kredi kartı başvurunuzu yapabilir ve onaylanması halinde istediğiniz adrese isteyebilirsiniz. Şubesiz bankacılık avantajları arasında olan masrafsız işlemler sayesinde en avantajlı kredi kartları arasında bulunmaktadır.

Kuveyt Türk Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Kuveyt Mobil uygulaması üzerinden bütün bankacılık işlemlerini yapabilmenin yanında kredi kartı başvurusu da yapılabilmektedir. Banka müşterisi olmasanız da uygulama üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Katılım bankacılığının artması sayesinde genişleyen şube ağı sayesinde en yakın şube üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. “Senin Bankan” ile herhangi bir şubeye gitmeden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk ATM’lerinden Kredi Kartı Başvurusu

Kuveyt Türk bünyesindeki bütün ATM’lerden kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. ATM konusunda Türkiye’nin ilk çeyrek altın alma imkanı sunan bankasıdır.

Kuveyt Türk Sale Plus Kredi Kartı Özellikleri

Türkiye’de masrafsız kredi kartı kullandıran bankalar arasında bulunmaktadır. Bütün kredi kartı işlemlerinizde herhangi bir komisyon ya da yıllık aidat ödemeden kredi kartınız ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kuveyt Türk Seyyah kart ile müşterilerinin Hac ve Umre organizasyonlarında faizsiz ve masrafsız bir şekilde taksitli bilet almalarını ve yolculuk masraflarının hepsini karşılamalarına imkan vermektedir. İnternet bankacılığı ya da mobil uygulama üzerinden Sale Plus kartınıza ek kart ve sanal kredi kartı oluşturabilir. Oluşturulan kartlar aynı gün sorunsuz bir şekilde güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

7 yorum

 1. özcan TEZBAŞARAN 21 Kasım 2016
 2. özcan TEZBAŞARAN 21 Kasım 2016
 3. Sait karataş 15 Şubat 2017
 4. vildan kayahan 26 Şubat 2017
 5. hasan 29 Haziran 2017
  • editor 4 Temmuz 2017

Yorum yazın