Maximum kart n11.com kampanyası Haziran 2015

Maximum kart n11.com kampanyası Haziran 2015

1 Haziran – 21 Haziran 2015 tarihleri arasında n11.com`dan tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinize 111 TL MaxiPuan! Üstelik Maximum Kart’ınıza vade farksız 9 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları:

1.Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerimizin “N11″yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
2. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 111 TL MaxiPuan kazanabilir.
3. İlave MaxiPuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyamızda kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
4. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 15 Temmuz 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 16 Temmuz 2015 tarihinde geri alınacaktır.
5. Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
6. Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
7. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.

8. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “N11” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
9.. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
10. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
12. Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
13. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
14. BKM Express uygulamasında tanımlı Maximum özellikli kredi kartları kullanılarak gerçekleştirilen 1000 TL üzeri alışverişler de kampanyamıza dahil edilecektir.