• YARIM ALTIN
  1.473,00
  % 1,27
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0580
  % 0,63
 • € EURO
  9,6752
  % 0,69
 • £ POUND
  11,1952
  % 0,95
 • ¥ YUAN
  1,2379
  % 0,72
 • РУБ RUBLE
  0,1062
  % 1,50
 • BITCOIN/TL
  452205,375
  % -9,94
 • BIST 100
  1.408,14
  % 0,03

Media Markt Kredili Alışveriş Başvurusu Denizbank 2020

Media Markt Kredili Alışveriş Başvurusu Denizbank 2020

Türkiye’nin en önemli bankaları arasında yer alan Denizbank ile Türkiye’nin her geçen gün, hızla büyüyen ve gelişen teknoloji marketlerinden biri olan Media Mark, müşterilerine çok özel fırsatlarla alışveriş kredisi vermektedir. Media Markt Denizbank işbirliğinde ortaya çıkan bu kredi, kişilere çok büyük avantajlar da sunmaktadır.

Bu makalemizde, alışveriş yapmaktan keyif alanları son derece sevindirecek bilgilerle karşınızda olacağız.

Yazımızın içinde, Media Mark Denizbank alışveriş kredisinin tüm detaylarını, Media Markt kredili alışverişin şartlarının neler olduğunu, Media Markt Denizbank alışveriş kredisinin vade seçenekleriyle faiz oranlarını ve Media Markt telefon kredisi hakkında tüm merak edilenleriayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

İşte, ‘Media Markt kredili alışveriş başvurusu Denizbank’ konulu o yazımızla sizi baş başa bırakıyoruz…

Media Markt Alışverişinize Denizbank’tan Alışveriş Kredisi

Media Markt Kredili Alışveriş Başvurusu Denizbank

Günümüzde çoğu banka, birçok kuruluşla işbirliği yaparak müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır. Bu kredi türlerinden biri olan Media Markt kredi sunduğu özel fırsatlarla adından sıkça söz ettirmektedir. Bu alışveriş kredisinden yararlanmak isteyen kişiler, istedikleri ürününün geri ödemesini, çok uygun taksit seçenekleri ile çok rahat bir şekilde yapmaktadır.

Bu şekilde, hem alışveriş tutkunlarının mutlu olduğunu görmekteyiz hem de firmaların çok daha fazla ürün sattığına şahit olmaktayız. Dolayısıyla bu kredi, her iki tarafa da oldukça fayda sağlıyor diyebiliriz.

Media Markt Denizbank Alışveriş Kredisi

Türkiye’nin hatta Avrupa’nın en büyük bilişim şirketlerinden biri olan Media Markt, sunduğu kredi imkanı ile her kesimden insanı bir hayli mutlu etmektedir. Media Markt ve Denizbank işbirliği içinde gerçekleştirilen alışveriş kredisi imkanı, özellikle de cep telefonu almak isteyen kişilerin çok fazla işine yaramaktadır.

Media Markt taksitli telefon almak hem çok avantajlı hem de çok güvenlidir. O yüzden, artık cep telefonu almak isteyen kişiler, özellikle de bunu taksit yoluyla gerçekleştirmek isteyenler, anında Media Markt’ın yolunu tutmaktadır. Bu krediye Media Markt’ın web sitesinden bakmak için buraya tıklayın.

Media Markt Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Media Markt Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Media Markt’tan telefonalmak isteyenler, kredi yoluyla çok kolay bir şekilde telefon sahibi olabilmektedir.  Media Martk telefon kredisi, hem istenen ürünün çok rahat bir şekilde alınmasına yardımcı olmakta hem de alınan ürünün kolay bir şekilde geri ödenmesini sağlamaktadır. Media Markt telefon kredisi almaya karar verenler ancak bu kredinin nasıl alınacağını bilmeyenler olabilir. Media Markt ile Denizbank telefon kredisi almak için izlenmesi gereken birtakım yollar vardır.

Öncelikle, Denizbank ya da Media Markt’ı arayarak çok kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabileceğinizi söylemek isteriz. Bir diğer başvuru yolu da SMS yöntemidir. Media MarktDenizbank kredi başvurusu SMS ile de anında yapılabilmektedir.

Bunun için; telefonunuzun mesaj bölümüne KREDİM yazıp arasına boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı ekleyebilirsiniz. Media Markt Denizbank kredi SMS numarası ise 3280’dir. Mesajınızı yazdıktan sonra 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Diğer başvuru yöntemlerinden biri de Web’de Kredi uygulamasıdır. Denizbank’ın Web’de kredi sayfasına girerek anında telefon kredisi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Buradan yapacağınız başvurunuza da olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş, çok kısa süre içerisinde yapılmaktadır.

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar 2020

Media Markt’ın herhangi bir şubesine giderek de Media Mark Denizbank alışveriş kredisi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Media Markt mağaza personelleri atılması gereken adımları sizinle paylaşarak, kısa süre içerisinde başvuru yapmanıza yardımcı olacaktır.

Kredinize kısa sürede verilen onay eğer olumlu olursa, mağazadan tercih ettiğiniz ürünü anında alabilmekte ve ürünün geri ödemesini çok kolay bir şekilde taksitlendirebilmektesiniz.

Media Markt Kredili Alışveriş Şartları

Yukarıda detaylı bir şekilde, Media Markt kredi sorgulama ile ilgili önemli bilgilere yer verdik.Kendinize ne uygun yöntemi belirleyerek kredinize anında başvuruda bulunabilirsiniz. Şimdi de Media Markt kredili alışveriş için şartların neler olduğundan bahsedeceğiz. O şartlar aşağıdaki gibidir:

 • Öncelikle Media Mark Denizbank alışveriş kredisinden yararlanabilmek için mutlaka 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.
 • Bunun yanı sıra kişinin, T.C. vatandaşı olması zorunluluğu da bulunmaktadır.
 • Bu krediden faydalanmak isteyen kişilerin kredi notuna da bakılmaktadır. Yani, kredi notunun kredi almaya elverişli olması gerekmektedir.
 • Krediden faydalanacak olan kişilerin sicilinin de bozuk olmaması gerekmektedir. Buradan, herkesin bu krediden faydalanamadığını da görmekteyiz. Eğer, kişinin sicili bozuksa Media Mark Denizbank alışveriş kredisinden yararlanma durumu hiçbir şekilde olmamaktadır.
 • Bu krediden yararlanmak için, belli bir miktarda alışveriş yapılması da gerekmektedir. Herhangi bir Media Markt mağazasına giderek konuyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Media Markt Denizbank Alışveriş Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama Tablosu

Media Markt ve Denizbank, yaptıkları iş birliği sayesinde müşterilerine uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla alışveriş kredisi vermektedir. Alışveriş tutkunlarını son derece memnun eden bu uygulama, birçok kişi tarafından her geçen gün daha çok tercih edilmektedir.

Media Markt, Denizbank ile yapılan olacak alışverişlere 36 aya kadar taksit imkanı sunmaktadır. Ancak cep telefonu, tablet ya da bilgisayar alımlarında uygulanan azami vadenin 6 ay olduğunu söyleyebiliriz. Media Markt ve Denizbank iş birliği ile verilen alışveriş kredisinin faiz oranı 2.80 civarındadır. Ancak taksit sayısı ve kredi tutarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kredi TutarıVade SayısıFaiz OranıTaksit TutarıToplam Ödeme
2,000 TL6 ay%2,8373,61 TL2.241,68 TL
5,000 TL24 ay%2,95312,67 TL7.504,18 TL
7,500 TL36 ay%2,95371,76 TL13.383,36 TL

Sizler de, alışverişlerinizin daha keyifli geçmesini istiyorsanız, aldığınız ürünün geri ödemesini çok rahat bir şekilde yapmak istiyorsanız, Media Markt ve Denizbank iş birliği ile verilen alışveriş kredisinden çok kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Eğer, alışveriş kredisi almaya hiçbir engeliniz yoksa bu kredi imkanı, alışverişlerinizin daha da kolay yapılmasını sağlayacaktır.

Yukarıda detaylı bir şekilde yer verdiğimiz Media Markt kredili alışveriş şartlarına uygunsanız, bu krediyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Eğer konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, hem Denizbank’ın hem de Media Markt mağazalarının herhangi bir şubesini ziyaret edebilirsiniz.