n11.com Alışveriş ve Telefon Kredisi Başvurusu 2020

n11.com Alışveriş ve Telefon Kredisi Başvurusu 2020

Online alışverişte çok önemli bir yere sahip olan n11, çeşitli bankalarla yaptığı işbirliği sonucu müşterilerine hem alışveriş kredisi hem de telefon kredisi vermektedir.

Alışveriş tutkunlarının son derece memnun olduğu bu uygulama ile daha çok ürün alınması ve ürünlerin uygun vade seçenekleriyle çok daha kolay bir şekilde ödenmesi sağlanmıştır.

Bu yazımızda, n11’in alışveriş kredisi ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtlarını vermiş olacağız. İşte o yazımızla sizi baş başa bırakıyoruz…

n11 Alışveriş Kredisi

n11.com Alışveriş ve Telefon Kredisi Başvurusu

n11, Akbank ve Garanti Bankası’yla yaptığı işbirliği sonucu, müşterilerine alışveriş kredisi imkanı sunmaktadır. Yeterli nakit parası olmayan ya da ödemelerini taksitlendirme yoluyla yapmak isteyenler, alışveriş kredisini kullanarak alışverişlerinin daha keyifli geçmesini sağlamaktadır.

Bu konuda, Garanti Alışveriş Kredisi ve Akbank Direkt Öde kampanyası, alışveriş yapmaktan keyif alanların imdadına anında yetişmektedir. Böylece alışveriş kredisini kullanan kişiler, hem diledikleri ürünü anında alabilmekte hem de ödeme konusunda hiçbir zorluk çekmemektedir.

Buradaki sayfadan n11 ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

n11 Garanti Bankası Alışveriş Kredisi

garanti-bankasi-logo

n11, alışveriş yapmayı seven müşterilerine Garanti Alışveriş Kredisi imkanı sunmaktadır. Esnek ödeme imkanı ve uygun faiz oranları ile karşımıza çıkan Garanti Alışveriş Kredisinden faydalananları, çok büyük kolaylıklar beklemektedir. n11’den alınacak olan cep telefonu, laptop, tablet gibi elektronik olan tüm cihazlar ve diğer tüm ürünler için Garanti Alışveriş Kredisi çok uygun koşullarda kullanılmaktadır.

Öncelikle bu kredinin, 750 TL ve 15 bin TL arasında yapılan alışverişler için geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Bu aralıklarda alışveriş yapıldığı takdirde, anında kredi başvurusunu gerçekleştirme şansını yakalıyorsunuz. Çok uygun faiz oranlarına sahip olan bu kredi, müşterilerine 36 aya kadar taksit imkanıda sunmaktadır.

n11 Garanti Bankası Alışveriş Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama Tablosu

Garanti Bankası ile iş birliği yapan n11, müşterilerineyapacakları her türlü alışverişlerde alışveriş kredisiimkanı vermektedir. Üstelik, bu kredinin faiz oranları ve vade seçenekleri de yüzleri bir hayli güldürmektedir.

Garanti Bankası, n11’den alınacak olan cep telefonu, tablet ya da bilgisayarlarda müşterilerine 3 aydan 6 aya kadar taksit imkanı sunmaktadır. Bunların dışındaki diğer ürünlerde ise, 3 aydan 36 aya kadar taksit imkanı sunduğunu da söyleyebiliriz. Garanti Alışveriş Kredisinin 10 bin TL’de faiz oranı yüzde 2,53’tür. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kredi TutarıVade SayısıFaiz OranıTaksit TutarıToplam Ödeme
10.000 TL6% 2.531.848,18 TL11.089,08 TL

Daha detaylı bilgi için “Garanti Bankası Alışveriş Kredisi” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

n11 Akbank Alışveriş Kredisi

akbank-logo

n11’den yapılacak olan alışverişlerde Akbank, müşterilerine alışveriş kredisi imkanı sunmaktadır. n11 ve Akbank iş birliği ile gerçekleştirilen Akbank Direkt Öde imkanı, alışveriş yapanları bir hayli memnun etmektedir. Akbank Direkt Öde sayesinde, n11’de istenen ürünün anında alınması da sağlanabilmektedir.

Akbank’ın sunduğu bu çok özel hizmetten, bin TL ve 15 bin TL arasında alışveriş yapanlar yararlanabilmektedir. Ödemeler, Akbank Direkt Öde’nin müşterilerine sunduğu, direkt kredi veya da havale seçenekleriyle yapılmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Tüm bu imkanlardan yararlanabilmek için, kesinlikle Akbank müşterisi olunması gerekmektedir.

n11 Akbank Alışveriş Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama Tablosu

n11 ve Akbank, verdikleri alışveriş kredisi imkanıylamüşterilerinin çok rahat bir şekilde alışveriş yapmasına olanak sağlamaktadır.

Akbank Direkt Öde ile hem uygun faiz oranlarından hem de esnek taksit seçeneklerinden yararlanan alışveriş tutkunları, diledikleri ürünü anında alabilme şansına da sahip olmaktadır. Bu kredi, 6 aya varan vade seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. Akbank’ın sunduğu alışveriş kredisinin faiz oranı ise, 2,88’dir.

Kredi TutarıVade SayısıFaiz OranıTaksit TutarıToplam Ödeme
10.000 TL6% 2.881.873,97 TL11.296,32 TL

n11.com Alışveriş Kredisi Şartları

n11 ve Akbank’ın müşterilerine sunduğu kredi kampanyasının birtakım şartları da bulunmaktadır. O şartlar aşağıdaki gibidir:

  • Akbank Direkt Öde kampanyasından yararlanabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.
  • Krediden yararlanacak olan kişinin, kredi notunun da yüksek olması gerekmektedir.
  • Ayrıca bu kişilerin daha önceden kredi borçlarında herhangi bir sıkıntı yaşamamış olması da son derece önemlidir.
  • Akbank Direkt Öde kampanyası için, kişilerin sicilinin bozuk olmaması da gerekmektedir.

n11.com Alışveriş Kredisi Nasıl Kullanılır?

n11’de yapılacak olan her türlü alışverişte, alışveriş kredisi imkanından yararlanmak mümkündür. n11, hem Garanti Bankası’yla hem de Akbank ile yaptığı anlaşma neticesinde, müşterilerine alışveriş kredisi imkanı sunmaktadır. n11’de yapılacak olan 750 TL ve 15 bin TL arasındaki alışverişlerde, Garanti Alışveriş Kredisi kullanmak mümkündür. Bunun için yalnızca, ödeme sırasında Garanti Alışveriş Kredisini seçmek yeterli olacaktır.

n11’de bin TL ve 15 bin TL arasında yapılacak olan alışverişlerde, Akbank Direkt Öde kampanyasından yararlanmak mümkündür. Alışverişiniz bittikten sonra ödeme yaparken, Akbank Direkt Öde seçeneğine tıklayarak bu kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

n11.com Alışveriş Kredisiyle Neler Alınabilir?

n11 alışveriş kredisiyle istenen tüm ürünler kolayca alınabilmektedir. n11.com sitesinde yer alan tüm kategorilerdeki birçok ürüne, uygun faiz oranları ve esnek taksit seçenekleriyle anında sahip olunabilmektedir.

Ancak araba, araç satış, motosiklet, scooter, elektrikli bisiklet, karavan ve ekipmanları, bot ve tekne gibi kategorilerde Akbank Direkt Öde seçeneği kullanılmamaktadır. Bu tür kategorilerde ödemelerin havale ile yapıldığını söyleyebiliriz.

n11.com Alışveriş Kredisiyle Cep Telefonu Almak

n11.com Alışveriş Kredisiyle Cep Telefonu Almak

n11, hem Akbank ile hem de Garanti Bankası ile yaptığı iş birliği sonucu, müşterilerine çok uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla alışveriş kredisi vermektedir. n11’den yapılan alışverişlerde, özellikle de cep telefonlarına yoğun bir şekilde ilgi olduğunu görmekteyiz.

Hem Akbank hem de Garanti Bankası, sunduğu alışveriş kredilerinde cep telefonları için çok uygun vade seçenekleri ve faiz oranları belirlemiştir. Sizler de, dilediğiniz cep telefonuna, dilediğiniz alışveriş kredisiyle çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Bunun için yalnızca, ya Garanti Alışveriş Kredisini ya da Akbank Direkt Öde seçeneğini tercih etmeniz gerekmektedir.