Odeabank Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Odeabank Başvuru Sonucu Takip

Deneyimli ve yenilikçi ekip anlayışıyla her geçen gün müşteri portföyünü genişleten Odeabank, bireysel, kurumsal ve ticari alanda finansal destek vermektedir. İhtiyaç sahiplerine kampanyalı kredi ve kredi kartı ürünleri sunan banka, müşteri memnuniyeti politikasıyla tercih edilen bankalar arasında yer almaktayken kredi ve kredi kartı başvurularınızı da takip imkânı sunan bankanın müşterilerinden tam not alması, dikkat çeken hususlar arsında yer almaktadır.

Odeabank Kredi Kartı Sorgulama (Başvuru Takibi)

Odeabank her yıl kredi kartlarına yeni kampanyalar getirmekte ve tüm nakit işlemlerinde kullanılabilmektedir. Banko Card Axees ile Ne İstersen Banko Sende! Sloganıyla en fazla tercih edilen kartlı olan banko card axees Borajet Bank’O Card Axess gibi seçenekler de barındırmaktadır. Kredi kartı başvurusunda bulunan kişiler, başvuru sonuçlarını banka şubeleri, telefon bankacılığı ya da internet bankacılığı platformlarını kullanabilirler.

Sorgulama yapacağınız kanallar;

  • İnternet Bankacılığı
  • Şubeler
  • Telefon Bankacılığı

Banka şubesi

Tüketiciler, tercih etmiş olduğu herhangidir baka şubesinden, TC kimlik no ile kredi kartı başvuru sorgulama işlemini kolayca yapabilirler.

Telefon bankacılığı

Kredi başvuru sorgulama işleminin en kolay yöntemlerinden bir diğeri ise bankanın müşteri hizmetleri numarası olan  444 8 444 ü aramak ve sesli yanıt sisteminde müşteri temsilciksebağlanmaktır.

İnternet bankacılığı

Bankanın resmi web sitesinden de kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmeniz mümkündür.

Odeabank Kredi Sorgulama (Başvuru Takibi)

Bankaya kredi başvurunda bulunan tüketicilere maksimum 10 gün içinde sms ile dönüş sağlanmaktadır. Fakat aksi durumlarda ya da kişilerin kredi başvurularını takip etme isteklerine karşın banka, telefon bankacılığı ve banka şubelerinden destek vermektedir.

Sorgulama yapacağınız kanallar;

  • Telefon Bankacılığı
  • Şubeler

Banka Şubesi

Kredi başvuru sorgulama yapmak için, Size en yakın Odeabank şubesine gidebilir ve TC kimlik numaranız yâda referans numaranız için başvuru takibini sağlayabilirsin

Telefon Bankacılığı

Bankanın  444 8 444 nolu telefon bankacılığı aracılığıyla, müşteri yetkilisine bağlanabilir ve kredi sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir