Odeabank Ertelemeli Kredi Başvurusu 2020 (3 Ay ve 6 Ay)

Odeabank Ertelemeli Kredi Başvurusu 2020 (3 Ay ve 6 Ay)

Odeabank Ertelemeli Kredi

Türkiye bankacılık sektörüne yeni giriş yapan bankalar arasında gelen Odeabank, Audi sal’nin Türkiye’deki yüzde yüz iştiraki olarak 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş bir anonim şirkettir. Odeabank; bireysel, kurumsal ve ticari bankacılık alanlarında verdiği kredilerle iddiasını ortaya koymaktadır.

Müşterilerine çözüm ortağı mantalitesiyle hizmet veren Odeaban Bank, Türkiye bankacılık sektörüne yeni girmesine rağmen ürettiği çözümler ve verdiği profesyonel hizmetlerle farkını ortaya koyuyor.

Odeabank Ertelemeli Kredi Başvurusu

Odeabank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Odeabank 3 ay ertelemeli kredi konusunda spesifik bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü bankanın şu an böyle bir hizmeti bulunmamaktadır. Ama siz değerli okyucularımıza yine de genel geçer bilgiler vermeyi de kendimize misyon edinmiş durumdayız.

Bankanın her ne kadar şu an itibarıyla böyle bir hizmeti bulunmasa da biz yine de hatırlatalım: 3 ay ertelemeli kredilerde aldığınız krediyi aynı gün içerisinde kullanma şansınız var. Ödeme konusunda ise aldığınız krediyi duruma göre 3 ay, ya da 4 ay ya da 6 ay sonra ödeme şansınız bulunmaktadır.

Odeabank 6 Ay Ertelemeli Kredi

Odeabank 6 ay ertelemeli krediler için de 3 ay ertelemeli kredilerde yazdıklarımız genel hatlarıyla geçerlidir. Çünkü bankanın şu an itibarıyla böyle bir kredi verme durumu söz konusu değildir. Genel olarak şunu bilmemiz gerekmektedir. Aldığımız krediyi aynı gün kullanma şansımız var. Bu kullandığımız krediyi ise Odeabank 6 ay ertelemeli krediler kategorisinde 6 ay sonra ödemeye başlıyorsunuz.

Odeabank Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları Kredisi

Min. Tutar1.000 TL Max. Tutar25.000 TL Vade süresi3-36 Ay Min. Yıllık Maliyet Oranı%55,0100 Max. Yıllık Maliyet Oranı%55,9600

Odeabank Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları Kredisini bir örnekle daha somut bir şekilde siz değerli okuyucularımıza izah edelim. Yukarıdaki örnek eşliğinde Odeabank’tan 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çektiğiniz takdirde, Odeabank’ın en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 508,55 TL, banka tahsis ücreti 5.000 TL, yıllık maliyet oranı ise %55’,6.500’dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 18.357,80 TL’dir.

Odeabank Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank Ertelemeli Kredi Başvurusu için internet bankacılı, telefon bankacılığı ya da birebir şubelere gitmeniz gerekecektir. Bankanın internet sitesi olan www.odeabank.com.tr sitesinden kredi konuları ve kampanyalar açıklanmıştır. Bankanın kurumsal iletilşim numaranı olan 444 8 444 numarasından krediler konusunda gerekli bilgileri alabilirsiniz. En yakın Odeabank Bank şubesine giderek sorularınızı birebir iletebilir ve uzmanlardan bu konuda destek alabilirsiniz.

İlgili YazıErtelemeli Kredi Nedir? Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?

Odeabank Bank’ın Kredi Başvurusu İçin İstediği Belgeler

Odeabank Bank, kredi başvurusu için birtakım evraklar istemektedir. Odeabank’tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için gereken belgeleri sizler için derledik. Haberimizi okuduktan sonra Odeabank’ın kredi başvurusunda hangi belgeleri istediğini başka bir yerden araştırmaya gerek kalmayacaktır. Odeabank Bank’ın kredi başvurularında genel olarak istediği belgeler aşağıda verilmiştir. Belgeler şu şekildedir:

  • Pasaport, nüfus cüzdanı ya da kimlik belgesi
  • Başvuran sahibine ait su, elektrik, telefon ya da doğal gaz faturası
  • Gelir belgesi
  • Maaşlı çalışanlar için bordro,

Ticaretle uğraşanlar ve şirket sahipleri için; için son yıla ait vergi levhası, gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi, emekliler için emekli maaşı hesap cüzdanı, gayrimenkul geliri olanlar için tapu ve kira kontratı, menkul geliri olanlar için faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı