Odeabank Hesabı Nasıl Açılır?Odeabank Hesabı Nasıl Açılır?

Türkiye’de bankacılık pazarına yeni giren firmalarında olan Odeabank 2012 yılından itibaren hizmet vermektedir. Odeabank müşteri olmak için Hesap açma ve bankanın yeni olmasından dolayı aklınızda oluşabilecek sorulara bu yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Odeabank Hesap Açmak İçin Şartlat Nedir?

T.C. vatandaşları için

  • BDDK tarafından belirlenen ana şartları oluşturulmuş bazı bankalara göre farklılık gösteren Bankacılık Hizmet Sözleşmesi
  • 18 Yaş üstü olmak ya da 18 yaş altı olanlar için ailelerinden alacakları izin belgesi
  • C. kimlik numaranızın bulunduğu resmi kimlik kartı ve ikametgahınızı gösteren adres teyit belgesi

Türkiye’de İkametgah olarak bulunan Yabancı Vatandaşlar İçin;

  • C. vatandaşları ile aynı hizmet şartlarını kapsayan bankacılık hizmet söleşmesi
  • Kimlik bilgileri ile Vergi dairelerinde alacakları vergi numarası
  • Yabancı vatandaşları ilgilendiren en önemli konunun Pasaportlu başvurularda noterden tasdik edilmiş pasaport tercümesi olacaktır.

Odeabank İle Hangi Hesaplar Açılabilir ve Müşteri Olmanın Avantajı Nedir?
  • Vadeli – Vadesi bütün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilecek normal hesap
  • Oksijen Hesap Odeabank’ın en çok ilgi gören hizmetleri arasında olmaktadır. Alt para yatırma limitinin 2.000TL olduğu hesaplarda belirttiğiniz kullanım limitinin üstünde kalan paranıza %2 oranında faiz uygulanmaktadır. İhtiyacınız olduğunda belirlediğiniz limit içinde bulunan parayı istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz. Oksijen hesap sahiplerinin referansı ile üye olan başka kişiler sayesinde iki yıl süreli bankacılık işlemlerinde ücret ödemiyorlar.
  • Fonlu Mevduat Hesabı 10.000TL alt para yatırma ile açılmaktadır. Yatırdığınız para Odeabank Finans kurumu tarafından fon işlemlerinde değerlendirilerek değer kazanması sağlanmaktadır.

Odeabank müşterileri aynı zamanda birçok alanda da fırsatlardan yararlanabilmektedir. Özellikle yurtdışı seyahatlerinde avantajlı Lounge kullanım hakları ve müşteri hesap seviyenize göre havaalanlarında VIP karşılama gibi hizmetleri bulunmaktadır.

Vadesiz Hesabı Nerelerden Açtırabilirsiniz?

Henüz Odeabank’ta hesabınız yoksa, Odeabank Şubeleri’nden hesap açabilirsiniz. Farklı bir Vadesiz Mevduat Hesabı’nı Odeabank İnternet Şubesi , Mobil Şube ve 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile kolaylıkla açabilirsiniz.

Odeabank Vadesiz hesap işletim ücreti: Yıllık 96 TL

Üç ayda bir tahsil 24 TL olarak edilmektedir. (veya muadili diğer para birimi cinsinden) tahsil edilecektir. BSMV Dahil

Yorum yazın