Odeabank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Odeabank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Yeni bankalardan biri olan Odeabank, 2012 yılında kurulmuştur. Kısa süre içerisinde çok sayıda müşteriye ulaşmasıyla beraber fark yaratmayı başaran özellikte olması popülerlik seviyesini artıran en önemli noktaların başında gelir. Kredi seçeneklerinin birbirinden farklı avantajları sunuyor olmasının ayrıcalığını her zaman gösteren seviyede hizmet anlayışına sahip olarak ön plana çıkar. Odeabank, kredi kullanımını her zaman ayrıcalıklı ve kolay tutma üzerine hizmet anlayışına sahip olmasıyla ön plana çıkar.

Odeabank, çok çeşitli kanallar üzerinden krediye başvurabilmeyi mümkün kılar. Bu kanallardan biri de SMS olarak tanımlanır. Günümüzde bankacılık işlemlerinin gelişen teknolojiye uyum sağlaması müşteriler için zaman kazancı sağlar. Odeabank, SMS kredi yöntemiyle anında kredi sağlayan bankalar arasındadır.

Odeabank SMS ile Anında Kredi Başvurusu

Odeabank SMS ile Kredi Başvurusu

Odeabank SMS ile anında kredi başvurusu, cep telefonlarından istenilen her zaman gerçekleştirilebilir olmasıyla fark yaratır. Evde, işte veya seyahat esnasında nakit taleplerinin kolaylıkla değerlendirilerek onaylanması sadece SMS göndererek işlem yapmayla mümkündür. Şubeye gitmeye zaman ayırmak yerine çok daha kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilir olmasıyla ön plana çıkar.

SMS ile kredi başvurusu yöntemi:

NAKİT (boşluk) TC Kimlik Numarası yazılarak 8444’e gönderilmesi sayesinde en kısa süre içerisinde gerçekleştirilir.

Operatör fark etmeksizin gönderilen SMS’ler en kısa süre içerisinde kredi için taleplerin sonucunun öğrenilmesini beraberinde getirir. Her zaman en kısa süre içerisinde işleme alınıyor olması sayesinde Odeabank’tan talep edilen nakit miktarı temin edilir.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Odeabank ihtiyaç kredisi ürünleri, nakit ihtiyaçlarının en kısa süre içerisinde giderilebilmesine olanak sağlar. Bankanın sunduğu hesaplı kredi seçenekleriyle beraber tüm ihtiyaçlar kolaylıkla karşılanır. Evlilik, sağlık harcamaları ve okul harcamaları gibi en temel giderlerin karşılanmasından daha çok kişisel ihtiyaçlara kadar geniş kapsamda yapılan harcamaların başarılı şekilde karşılanabilmesine olanak sağlar.

İhtiyaç kredisi için belirlenen faiz oranı %3,1 seviyesindedir. Bireysel kredi desteğinde mevcut olan faiz oranı üzerinden 1-36 aylık vade seçeneğiyle beraber işlemlerin gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Her zaman kolaylıkla tamamlanabilir olmasının yanı sıra tüm işlemlerin de süresinin kısa olması, sunulan nakit tutarından herkesin yararlanabilmesini sağlar.

Odeabank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Bireylerin sahip oldukları ihtiyaçların tamamını karşılamaya yönelik olarak sunulan özel kredi seçenekleri, tüm nakit taleplerinin karşılanması odaklıdır. Odeabank’tan ne kadar kredi alabilirim sorusuna sahip olanlar için, yararlanabilecek kredi tutarı en az 1.000 TL, en fazla 25.000 TL olarak belirlenmiştir. SMS yöntemiyle yapılacak başvuru sayesinde, her müşterinin kredi performansı göz önünde bulundurularak limit aralığında krediden faydalanabilmelerine olanak sağlanır.

Odebank’ın sunduğu nakit tutarı seviyesinde kredi alabilmenin mümkün olması sayesinde, en kısa süre içerisinde nakit taleplerinin tamamının karşılanıyor olduğu görülebilir. Hızlı işlem olanağıyla beraber aynı zamanda kolaylıkla tamamlanan işlemler, fark yaratan sonuçların alınabilmesinde ön plana çıkar. Bireysel olarak sahip olunan kredi puanının belirlediği şartlarda Odeabank’tan kredi alabilirsiniz.

Odeabank Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

Odeabank’tan kredi başvurusu için gerekli olan belgelerin ve aynı zamanda şartlar her zaman banka tarafından ön planda tutulur. Gerekliliklerin eksiksiz olarak karşılanması, kredi kullanımı için elzemdir. Aşağıdaki listelerde hem gerekli belgeleri hem de gerekli şartları görebilirsiniz.

Odeabank Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler:

  • Kimlik belgesi
  • Başvuran birey adına düzenlenmiş su, elektrik, telefon veya doğalgaz faturası
  • Gelir belgesi (maaşlı çalışanlar için bordro, ticaretle uğraşanlar için son yıla ait vergi levhası, gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi, emekliler için hesap cüzdanı, gayrimenkul geliri olanlar için tapuya ve kiraya ait kontrat)

Odeabank Kredi Başvurusu için Şartlar:

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Düzenli gelire sahip olmak
  • Kredi almak için uygun durumda olmak