Odeabank Kredi Kartı Başvurusu 2018
Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

2012 yılından itibaren Türkiye’de bankacılık hizmetleri veren Odeabank özellikle son yıllarda şube sayısını arttırmasından dolayı tüketiciler tarafından tercih edilen bankalar arasında olmaktadır. Yıllık aidatsız kart kullandırma imkanı bulunan banka avantajlı alışveriş imkanları bulunmaktadır

Odeabank Kredi Kartları

  • Bank’O Card (Gold ve Platinum sınıfları bulunmaktadır.)
  • Bank’O Card Axess (Gold, Platinum sınıfları bulunmaktadır.)
  • Borajet Bank’O Card Axess

Odeabank’ın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı Bank’O Card Axess’tır.

Odeabank  kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi kartı başvurusu
  • Sms ile kredi kartı başvurusu
  • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
  • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu
  • Şubelerden kredi kartı başvurusu
  • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

Odeabank Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

444 8 444 üzerinden telefon ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca banka müşterileri aynı telefon üzerinden bütün bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Odeabank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın bünyesindeki kredi kartları için sms ile başvuru yapılabilmektedir. Banko başlığı ve T.C. kimlik numaranızı 8444’e sms göndermeniz ile başvurunuz tamamlanarak 3-4 dakika içinde başvuru sonucunuz telefonunuza sms olarak gelmektedir.

Sms ile örnek kredi kartı başvurusu:  “BANKO 11122233344”

Odeabank Web Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Odebank.com.tr üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilmenin yanında bütün bankacılık işlemlerini internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Web sitesi üzerinden bulunan “Başvur” bölümüne girdikten sonra 8 kademli bir başvuru formu karşınıza çıkmaktadır. İlk olarak kullanmak istediğiniz kredi kartını seçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan başvurular kısa sürede değerlendirilmesinden dolayı diğer bankalara göre daha çok bilgi istemektedir. İnternet üzerinden yapılan kredi kartı başvurusu onaylanması halinde en yakın şube üzerinden kartınızı alabilirsiniz.

Odeabank Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank uygulaması ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Mobil uygulama kullanan tüketicilere avantajlı puan kazanma imkanları bulunmaktadır.

Odeabank Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Genişleyen şube ağı sayesinde Türkiye’nin birçok bölgesinden şubeler üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilme imkanı sunmaktadır. Şubeler üzerinden Odeabank kartları ve sunduğu hizmetler hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Odeabank ATM’lerinden Kredi Kartı Başvurusu

Odebank bünyesindeki bütün ATM’ler üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Banka müşterisi olmasanız da kartsız işlem özelliği sayesinde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Odeabank Bank’O Axess Kredi Kartı Özellikleri

Bütün axess üye iş yerleri üzerinden avantajlı ve bol bonuslu alışveriş imkanı sunmaktadır. Ay sonu ekstrelerinde sunduğu taksit ve erteleme imkanı sayesinde müşterilerine ödeme konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır. Odebank’ın Borajet Havayolu firması ile yapmış olduğu anlaşma sayesinde Borajet Bank’O Axess Card ile avantajlı ve mil kazanacak şekilde uçak biletlerinizi almanıza imkan tanımaktadır. İnternet ve mobil şube üzerinden sanal kredi kartı oluşturma imkanı sayesinde gelişen e-ticaret alanından güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza imkan tanımaktadır.

Yorum yazın