Odeabank Sigortasız Kredi Başvurusu 2020Odeabank kurulduğu günden bu yana, milyonlarca müşteriye erişmiş bankalardan biri. Hem dijital bankacılık, hem de şubecilik anlamında oldukça profesyonel çalışan bu banka, çeşitli ürünleri ile tüketicilere avantaj sağlıyor. Özellikle düşük faizli kredileri sayesinde, her gün yüzlerce tüketiciyi finanse edebiliyor. Ayrıca ticari ve tarım portföyü de hayli kuvvetli olan yapılanmalardan bir tanesi.
Sigorta poliçesi düzenlenmeden kullandırılan krediler, tüketicilerin hayli ilgisini çekiyor. Çünkü bu sigorta poliçeleri pek çok tüketici için gereksiz masraf gibi görünüyor. Bankalarda anlık olarak kullandırdıkları pratik krediler için sigorta poliçesi muafiyeti uyguluyor. Odeabank da bunlardan bir tanesi.

Odeabank sigortasız kredi başvurusu için internet bankacılığına yönlendiriyor. Nakit hazır kredisi sayesinde, anlık olarak kredi kullandırabiliyor ve müşterilerini finanse edebiliyor.

Odeabank Sigortasız Kredi Başvurusu

Odeabank Sigortasız Kredi Fırsatı

Odeabank sigortasız kredi fırsatı anlık nakit ihtiyacı olanlar için adeta rahat bir nefes sağlıyor. Tabi bu krediyi kullanacak olanlar, farklı bir masrafın olup olmadığını merak ediyor. Odeabank bu kredileri için kredi tahsis ücreti talep ediyor. 60 aya kadar bölünebilen nakit hazır kredileri, aylık ödemelerini düşük tutmak isteyenlere de avantaj sağlıyor.

Bu krediye yalnızca internet bankacılığından başvurulmuyor. Aynı zamanda Odeabank şubelerinden, cep şubeden de başvuru sağlanabiliyor. Zaten hali hazırda Odeabank müşterisi olmayan kişiler, kimlikleri ile birlikte, öncelikle en yakın Odeabank şubesine gitmelidir. Yapılan müşteri kaydının ardından bu kredileri kullanabilirler. İşte Odeabank’ın birbirinden avatajlı kredileri.

Sigortasız İhtiyaç Kredisi

En çok kullanılan kredilerden biri olan nakit hazır kredisi, 3 aydan 60 aya kadar bölünebiliyor. Üstelik faiz oranı da hayli düşük. Odeabank internet bankacılığı kullanan kişiler, direkt olarak onaylanan kredilerini hesaplarına aktarabiliyorlar. Ancak internet bankacılığı kullanmıyorsanız ya da hesabınız yok ise öncelikle şubeye gitmeniz gerekiyor. İşte sigortasız ihtiyaç kredisi nakit hazır kredisi için örnek bir hesaplama.

Sigortasız İhtiyaç Kredisi Hesaplama
Kredi tutarı Vade sayısı Faiz oranı Taksit tutarı Toplam ödeme
10.000 36 2.45 454 TL 16.344 TL

Ayrıca bu tutarda bir kredi için banka 53 TL de kredi tahsis ücreti talep etmektedir.
Sigortasız Taşıt Kredisi

Odeabank ihtiyaç kredisi kadar taşıt kredisi ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Ancak sigortasız taşıt kredisi demek doğru olmaz. Çünkü bu krediler için zorunlu trafik sigortası, kasko ya da kredili hayat poliçesi şart. Ayrıca şuanda bankanın taşıt kredisi faiz oranı da yüzde 2.42. İşte Odeabank taşıt kredisi için örnek bir hesaplama.

Sigortasız Taşıt Kredisi Hesaplama
Kredi tutarı Vade sayısı Faiz oranı Taksit tutarı Toplam ödeme
40.000 60 2.42 1.416 TL 85.151 TL

Sigortasız Konut Kredisi

Konut kredileri devam ettikleri süre boyunca sigorta poliçesine tabi kredilerdir. Yani alınan bir konut kredisi eğer 240 ay boyunca ödenecek ise 20 yıl boyunca da sigorta poliçesi düzenleneceği anlamına gelir. Sigortasız konut kredisi bazı bankaların kefil ve ipotek karşılığında verdiği üründür. Odeabank konut kredisi faiz oranı şuanda yüzde 1.99. İşte Odeabank konut kredisi hesaplama tablosu.

Konut Kredisi Hesaplama
Kredi tutarı Vade sayısı Faiz oranı Taksit tutarı Toplam ödeme
100.000 120 1.99 2.196 TL 264.807 TL

Odeabank Sigortasız Kredi Nasıl Alınır?

Odeabank nakit hazır kredisini internet bankacılığından ya da cep şubeden kullandırıyor. Ancak müşterinin hiçbir eksik evrakının olmaması şartı ile. Yani müşteri sözleşmesi ya da kimlik belgesi bulunuyor olması şartı ile. Bunun dışında kalan konut ve taşıt kredileri için tüketicinin şube ile görüşmesi gerekiyor. Bu krediler internet bankacılığından kullanılamıyor.

Odeabank sigortasız kredi nasıl alınır sorunu binlerce tüketicide merak uyandırıyor. Öncelikle bu kredilerin onaylanması gerekiyor. Bu işlem çoğu zaman aynı gün içinde sonuçlanıyor. Ardından tüketici 60 aya kadar taksitlendirdiği kredisini hesabına aktarabiliyor. Bu esnada ekrana çıkan kredi tahsis ücreti ve diğer masraflar kişi tarafından kabul edilmiş sayılıyor.

Sigortasız Kredi Alma Şartları

Hiçbir banka riskli gördüğü bir kişiye kredi kullandırmak istemez. Bu kişiler kredi notu kötü olan ya da kara listede bulunanlardır. Başvuru yapıldığı an itibari ile ilk olarak tüketicinin kredi notu sistemden çekilir. Ayrıca farklı bir bankada çok yüksek limitli kredi ya da kredi kartının varlığı da yine bu tip kredilere kullanmaya engel teşkil eder. Bunun dışında kalan kişiler, kolayca nakit hazır kredisinden faydalanabilir.

Ayrıca gelir de sigortasız kredi alma şartları arasında yer almaktadır. Bazı kredilerde gelir beyanı gereksiz olsa da, bu kredilerin dışında kalan ihtiyaç kredileri için banka kişiden onaylı bordro talep edebilir.

Yorum yazın