öğrenciye kredi kartı

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Üniversite öğrencilerine yönelik ilk kredi kartı ürünleri, öncü ve büyük bankalar tarafından çıkarıldıysa da; günümüzde öğrenciye kredi kartı vermeyen banka neredeyse yok gibi. Öyle ki, hemen her bankanın, öğrenciye özel olarak oluşturduğu kampanyalarla dolu kredi kartı ürünleri dahi var.

Baktığımızda, Üniversiteb, Play, Go gibi pek çok kredi kartı markası öğrencilere özel olarak çalışıyor ve her ay kampanyalar, fırsatlar sunabiliyor. Günümüzde her büyük bankanın portföyünde bulunan öğrenci kredi kartlarını bugün sizlere tanıtırken aynı zamanda bu kredi kartlarını nasıl alabileceğinizi de tek tek açıklamaya gayret edeceğiz.

Siz de öğrencilere kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi almak istiyorsanız; yazımızı okumaya devam ederek en detaylı ve doğru bilgilere erişebilirsiniz.

öğrenciye kredi kartı

Öğrencilere Kredi Kartı

Türkiye’de geliri olmayan ancak kredi kartı almak isteyen öğrencilerimiz var. Genelde Üniversite öğrencilerinin elinde bulunabilen kredi kartları; 1000 TL limitin üzerinde verilmese de öğrenciler bu limitle bile akıllı bir kullanımda harikalar yaratabiliyor ve ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Günümüzde pek çok banka tarafından öğrencilere özel olarak, Üniversite kampüslerinin önünde standlar açılırken; aynı zamanda kredi kartları içinde de kültür sanat etkinliklerine özel teklifler, yemek indirimleri, alışveriş kampanyaları ve daha pek çok özel avantaj bulunuyor.

Kısacası, kredi kartı öğrenciye özel ve güzel bir ürün olarak sağlanabiliyor. Her bankanın çekici teklifleri minvalinde sunduğu bu kredi kartları nasıl alınıyor, hangi koşullar öğrenciye kredi kartı almak için gerekiyor?

Öğrenciler Nasıl Kredi Kartı Alabilir?

Öncelikle, lise ve ilk öğretim seviyesindeki herhangi bir bireye, kredi kartı verilmeyeceğinin ve kredi kartı alabilmek için en az 18 yaşında olmanız şartının bulunduğunu belirtelim.

Türkiye’de üniversiteli öğrenciler için oluşturulmuş pek çok kredi kartı ürünü mevcut ve bu kredi kartı ürünlerini alabilmek için öğrencilerin belli bir yaş sınırında bulunmaları yahut öğrenci olduklarını kanıtlamaları bekleniyor. Öğrenciler, öğrenci olduklarını kanıtladıktan sonra aşağıdaki kanallardan kredi kartı alabiliyorlar.

Üniversite Kampüs Stantları: Her dönem bankalar tarafından üniversitedeki ders binanızın önüne stantlar kurulabilir ve başvurularınızı alabilirler. Kredi kartı başvurusu yapmak için bu stantları kullanabilirsiniz.

İnternet Sitesi: Bankaların resmi internet sitesinden öğrenciye uygun kredi kartları için başvuru yapabilmeniz yine mümkündür. Uzaktan form doldurma yöntemiyle yapacağınız bu başvurular kısa sürede sonuçlanabilir.

Telefon: Bankaların telefon bankacılığı hizmetlerini kullanarak da direkt olarak bir öğrenci kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için bankanın çağrı merkezi numarasını bilmeniz yeterli olacaktır.

Şubeler: Herhangi bir bankanın, Türkiye’deki herhangi bir şubesinden de rahatlıkla kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

Öğrencilere Kredi Kartı İçin Gerekli Evrak ve Koşullar

Öncelikle, öğrencinin 18 yaşından büyük olması şartı kredi kartı alması için bulunmaktadır. 18 Yaşından küçük olan herhangi bir öğrenci maalesef kredi kartı ürünlerinden yahut herhangi bir bankacılık ürününden faydalanamaz.

Bunun yanında, eğer öğrenci kredi kartı ürünü sadece üniversitelilere özelse; bir de öğrencinin üniversiteli olduğunu kanıtlaması gerekir. Bazı öğrenci kartlarında da yaş sınırı bulunabiliyor ve bu minvalde de koşullar; yaş sınırıyla bağdaştırılıyor.

Örneğin, Akbank Exi26; sadece 26 yaş altı öğrenciler için verilebiliyor. Siz, 26 yaşını aşan bir öğrenciyseniz kredi kartından faydalanamıyorsunuz. Bunun dışında, öğrenci kredi kartı için gerekli evrak olarak bir öğrenci kimliği yahut belgesi yeterlidir. Sonrasında yukarıdaki başvuru kanallarından başvurularınızı rahat bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Aşağıda, tarafınıza öğrencilere kredi kartı veren birkaç bankayı ve bu bankaların sunduğu teklifleri sizler için sıraladık.

Siz de; öğrenciyseniz ve kredi kartı ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, hem aşağıdaki teklifleri değerlendirebilir hem de alt başlıklarında bulunan başvuru kanalları yoluyla; dilediğiniz avantajlı kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz.

Öğrenciye özel kredi kartı üretmeyen banka neredeyse yok gibi ve hemen her bankanın kendine has teklifleri, özellikleri, avantajları mevcut. Sizin için olabildiğince ayrıntılı biçimde bunları da açıklamaya gayret ettik.

İlgili Yazı: Öğrenciler için En Uygun Kredi Kartları

Ziraat Bankası Öğrencilere Kredi Kartı

Ziraat Bankası’nın öğrencilere özel kredi kartı olan Genç Kart, geçtiğimiz yıl burs kartı olan Genç Bankkart ile birleşti ve artık ikisi bir arada; tek ürün olarak tarafınıza verilebiliyor.

Türkiye’de ilkleri sunan bir banka olarak Ziraat’in Genç Bankkart ile bu kredi kartı ürününü hem kredi kartı, hem burs kartı olarak kullanabilmenizi sağlayan başarılı bir sistemi mevcut.

Devlet tarafından burs yahut kredi alıyorsanız; muhakkak bir üniversite öğrencisi olarak Genç Bankkart’a sahipsinizdir ve bunu dilediğiniz gibi kredi kartı olarak da başvuru dahilinde kullanabilirsiniz.

Genç Bankkart’ın avantajları ise aşağıdaki şekilde sıralanabilir.

 • Genç Bankkart, aynı zamanda Maximum kredi kartı görevini üstlenmektedir ve anlaşmalı Maximum mağazalarından taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
 • Dilediğiniz mağazadan yaptığınız her alışverişte, ödediğiniz her faturada Maxipuan kazanırsınız.
 • Kredi kartınıza özel biriken bu Maxipuanları, sinemada yahut herhangi bir anlaşmalı mağazada harcayabilirsiniz.
 • 50 TL altındaki her işleminizi temassız olarak görebilirsiniz.
 • Günün her saat, öğrenci nakite sıkışabilir ve Ziraat ücretsiz nakit avans hakkınızı saklı tutar.

Başvuru Kanalları

 • Şubeler: Herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden, Ziraat Genç Bankkart başvurusu yapabilirsiniz.
 • Ziraat Telefon Bankacılığı: 0850 220 00 00 Numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinden de Genç Bankkart ürününe başvurmanız mümkündür. Kimlik bilgilerinizi uzaktan form doldurma yöntemiyle alacak olan müşteri hizmetleri başvurunuzu direkt işleme alabilir.
 • SMS: Genç Bankkart’a SMS yöntemiyle de başvurabilirsiniz. GENC BANKKART yazıp boşluk bıraktıktan hemen sonra, bu mesajı 4747’ye göndermeniz halinde başvurunuz alınacaktır.
 • İnternet Sitesi: Ziraat Bankası internet sitesi ziraat.com.tr üzerinden de, rahatlıkla Genç Bankkart başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İşbank Öğrencilere Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası’nın gerek kültür sanat aktivitelerine özel olarak sunduğu kampanyaları gerekse sinema kampanyaları için; öğrencilere biçilmiş kaftan bir kredi kartı ürünü olan İş’te Üniversiteli kredi kartı da; kendine has ayrıcalıkları olan ve Maximum markalı ürünlerden.

İş Bankası güvencesiyle her ay onlarca etkinliğe neredeyse ücretsiz davet alabileceğiniz İş’te Üniversiteli’nin diğer avantajları ise aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • İş Kültür & Sanat etkinliklerine ücretsiz davetiye hakkı ve her ay çekiliş fırsatları.
 • 1 Yıl boyunca İş’te Üniversiteli’yiMüzekart olarak kullanabilme özelliği.
 • Otomatik ödeme talimatı verebilme.
 • Taksitli yahut direkt nakit avans çekebilme.
 • Maximum üye işyerlerinde, her alışverişinizde kazandığınız Maxipuanları harcayabilme.
 • Maxipuanlar ile TL yükleyebilme.
 • Cinemaximum’larda büyük indirim ve fırsatlar.
 • Aidatsız kullanım.

Başvuru Kanalları

İş’te Üniversiteli kredi kartı ürününe aşağıdaki kanallardan direkt olarak başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

 • Şubeler: Herhangi bir İş Bankası şubesinden, direkt olarak kimliğinizle birlikte formunuzu doldurarak İş’te Üniversiteli kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: İş’te Üniversiteli’ye ait bir site olan isteuniversiteli.com adresinden “hemen başvur” butonuyla, direkt başvuru yapabilmeniz yine mümkündür. İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu
 • SMS: İş’te Üniversiteli kredi kartına, SMS ile de başvuru yapabilmeniz mümkündür. AIDATSIZUNIK yazdıktan hemen sonra mesajınızı T.C. Kimlik numaranızı da ekleyerek 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.
 • Çağrı Merkezi: İşbank çağrı merkezi 0850 724 0 724 numaralı hatta size hizmet vermek için bekliyor. Dilediğiniz zaman bu hattan kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Uzaktan form doldurma yöntemiyle yapacağınız İş’te Üniversiteli kredi kartı başvurusunda kimliğinizi yanınızda bulundurmanız bilgi vermek amacıyla, yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Öğrencilere Kredi Kartı

Garanti Bankası’nın son dönemde öğrencilere sunduğu pek çok yenilikten hemen sonra, Garanti One uygulamasını da devreye alması ve pek çok ödül dağıtmasıyla; en beğenilen bankalar arasına girdiği şüphesiz söylenebilir.

Garanti’nin öğrencilere yönelik kredi kartıysa; Garanti Bonus Genç olarak biliniyor ve eğlenmek isteyenlere özel güncel pek çok avantajı ile bu kart öğrencileri aylık olarak çok sevindiriyor.

 • Steam harcamalarınıza her ay 10 TL bonus veren Garanti Bonus Genç kredi kartı, bunun yanında ödemelerinizde de kolaylık sağlayabiliyor.
 • Seçkin restoranlarda yiyeceğiniz her yemek için de, 20 TL Bonus, öğrenciye; Garanti’den geliyor.
 • Ücretsiz olarak taksitli nakit avans çekebiliyor ve nakit ihtiyacınızı direkt karşılayabiliyorsunuz.
 • Dilediğin zaman kredi kartından hesabına havale yahut eft yaparak; nakit ihtiyacını bu yöntemle de karşılayabilmeniz mümkün.
 • Peşin alışveriş yapsanız bile sonradan Bonus Genç ile taksitlendirme yapabilirsiniz.
 • Bonus Genç, aidatsızdır ve kullanımınız boyunca herhangi bir ücret ödemezsiniz.
 • Son olarak tüm alışverişlerinizden kazandığınız Bonusları, anlaşmalı her mağazada harcayabilmeniz cabası.

Başvuru Kanalları

Bonus Genç kredi kartına, aşağıdaki başvuru kanallarından form doldurarak anında başvurabilirsiniz.

 • Şubeler: Herhangi bir Garanti Bankası şubesinden, Garanti Bonus Genç ürününe başvurabilmeniz mümkündür. Yanınızda kimliğinizi götürerek ufak bir form doldurmanız yeterli olacaktır.
 • İnternet Sitesi: Garanti Bankası internet sitesi Garanti.com.tr üzerinden de, Garanti Bonus Genç kredi kartına başvuru yapabilmeniz mümkündür. “Hemen başvur” butonuyla ufak bir form doldurarak başvurunuzu gerçekleştirmek için aranabilirsiniz. Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu
 • Telefon Bankacılığı: 444 0 333 Alo Garanti hattından da, Garanti Bonus Genç kredi kartına başvuru yapabilmeniz mümkündür. Uzaktan form dolduracağınız bu başvuru esnasında kimlik bilgileriniz dışında bir şey talep edilmez.

Halkbank Öğrencilere Kredi Kartı

Türkiye’nin en büyük bankalarından Halkbank’ın, öğrenciye özel olarak sunduğu bir kredi kartı mevcut değil ancak Halkbank’ın aidatsız kredi kartı olan Halkcard; öğrenciler için biçilmiş kaftan, aidatsız bir kredi kartı olarak belirtilebilir. Özellikleri ve avantajları ise aşağıdaki şekildedir.

 • Mastercard üye işyerlerinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilme şansı.
 • Her alışverişinizde Parafpara kazanabilme ve bunları anlaşmalı mağazalarda kullanabilme.
 • Taksitli yahut direkt nakit avans çekerek nakit ihityaçlarınızı karşılayabilme.
 • Aidatsız ve özgürce kullanabilme.

Başvuru Kanalları

Halkbank’ın aidatsız kredi kartı Halkcard’ı aşağıdaki başvuru kanallarından form doldurarak edinebilmeniz mümkündür.

 • Şubeler: Herhangi bir Halkbank şubesinden nüfus cüzdanınızla birlikte form doldurarak başvuru gerçekleştirebilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: Halkbank’ın kredi kartları için açtığı internet sitesi parafcard.com.tr üzerinden Halkcard başvurusu yapılabilir. Bunun için ufak bir form doldurmanız yeterlidir. Halkbank Kredi Kartı Başvurusu
 • Halkbank Dialog: 0850 222 0 400 Numaralı Halkbank Dialog hattından, kredi kartı işlemleri menüsüne girerek Halkcard başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Uzaktan form doldurma yöntemiyle yapacağınız başvuruda, aramanız esnasında yanınızda kimlik bulundurmanız tavsiye edilir.

Yapı Kredi Öğrencilere Kredi Kartı

Yapı Kredi de, öğrenciler için en popüler kredi kartlarından bir tanesine sahip.

Yapı Kredi Play, öğrenciler için her ay müthiş teklifler sunarak hem onları eğlendirip hem de pek çok yönden indirim kazandırıyor. Bakıldığında, kendine has pek çok avantajı bulunan Play Card’ın başlıca özellikleri aşağıdaki gibi listelenebilir.

 • Restoran harcamalarınızda %10 Play kredi kartı puanı.
 • İnternet alışverişlerinde 15 TL puan.
 • World Card markası altında olduğundan anlaşmalı her mağazada rahatlıkla taksit yapabilme şansı.
 • Taksitleri erteleyebilme yahut öteleyebilme özelliği.
 • Her ay belli başlı etkinliklere katılım.
 • Taksitli nakit avansla acil nakit ihtiyacı karşılayabilme.
 • Yapı Kredi asistans hizmetinden faydalanabilme.
 • Worldpuanlarınızı anlaşmalı her mağazada kullanabilme yahut dilediğiniz operatöre bu puanlarla TL yükleyebilme.
 • Temassız özelliği ile rahatça alışveriş.
 • Süper taksitle tek çekim gerçekleştirdiğiniz ödemelere dahi rahatlıkla taksit yapabilme.

Başvuru Kanalları

Yapı Kredi Bankası’nın öğrencilere yönelik kredi kartı Yapı Kredi Play’e başvurmak için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

 • İnternet Sitesi: Yapı Kredi Play’in resmi internet sitesi playcard.com.tr adresine girerek, sağ üstte hemen başvur butonuyla direkt başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu
 • Telefon Bankacılığı: Yapı Kredi’nin müşteri hizmetleri numarası 444 0 444 üzerinden de Yapı Kredi Play’e uzaktan form doldurma işlemiyle başvuru yapabilmeniz mümkündür.
 • Şubeler: Dilediğiniz Yapı Kredi şubesine kimliğinizle birlikte giderek; kimlik bilgilerinizle kredi kartı başvuru formunu doldurup, direkt olarak Play Card başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank Öğrencilere Kredi Kartı

Geçtiğimiz senelerde portföyünde tek ve klasik bir kredi kartı bulunduran Vakıfbank; günümüzde ise pek çok kart markasıyla anlaştığı gibi, aynı zamanda pek çok kredi kartı ürününe de sahip.

Baktığımızda, dönemin en iyi ve başarılı bankalarından biri olmuş Vakıfbank’ta öğrenciye özel kredi kartı olarak LikeCard ürünü dikkatleri üzerine çekiyor. Kendine has avantajları ve özellikleri ise aşağıdaki şekilde listelenebilir.

 • LikeCard, World markası altında sunulmaktadır ve dilediğiniz gibi bu kartla World hizmetlerinden ve kampanyalarından faydalanabilirsiniz.
 • LikeCard içerisinde herhangi bir aidat yoktur, özgürce kullanabilirsiniz.
 • Her ay arabadan son model telefona ve tablete kadar çeşitli ürünler dağıtan LikeCard, tüm müşterileri için yaptığı bu çekilişleriyle heyecan verici bir deneyim sağlar.
 • Restoranlarda indirimli yemek yeme fırsatı, LikeCard’da bulunmaktadır.
 • Like Puanlarınızı, dilediğiniz yerde harcayabilir yahut operatörünüz aracılığıyla puanları kullanarak telefonunuza TL yükleyebilirsiniz.
 • Temassız özellikli LikeCard ile birlikte 50 TL altındaki tüm alışverişleriniz direkt yapılabilir.

Başvuru Kanalları

Vakıfbank’ın en sevilen kartlarından Like kredi kartı ürününe aşağıdaki kanallardan başvuru yapabilirsiniz.

 • Telefon Bankacılığı: 0850 222 0 724 Numaralı Vakıfbank telefon şubesinden, direkt olarak LikeCard başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru esnasında, kimliğinizi yanınızda bulundurmanız bilgileri kolay vermek açısından önemlidir.
 • İnternet Sitesi: Vakıfbank resmi internet sitesi vakifbank.com.tr üzerinden de Like kredi kartına başvuru yapabilmeniz mümkündür. Bunun için kredi kartları menüsüne girmeniz ve LikeCard sayfasında “hemen başvur” butonunu kullanmanız yeterli olacaktır. Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu
 • Şubeler: Herhangi bir Vakıfbank şubesine nüfus cüzdanınızla giderek kredi kartı başvuru formu doldurup, LikeCard sahibi olabilirsiniz.

Akbank Öğrencilere Kredi Kartı

Akbank’ın öğrencilere özel olarak sunduğu ve en beğenilen kredi kartı ürünü ise Exi26 olarak biliniyor. 26 Yaşın altındaki tüm öğrencilere sunulabilen Exi26; pek çok avantaja ve kampanyaya sahip. Aşağıda, sizin için Exi26’nın neler yapabileceğini listeledik.

 • Taksitli yahut direkt nakit avans çekimi ile nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm.
 • Kişiye özel kart tasarımı ile her öğrenci kendi kart tasarımını kendisi yapabilir.
 • Axess özelliklerinin hepsini kullanabilme şansı ve Chip-para biriktirebilme özelliği, Exi26’da.
 • Ödeme esnasında yahut sonrasında, ödeme taksitlendirebilme avantajı yine Exi26 içerisinde sizleri bekliyor.
 • Taksit erteleme özelliği ile 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizi dilediğiniz gibi taksitlendirebiliyorsunuz.
 • Temassız özellikli Exi26’lar; 50 TL ve altı alışverişlerde şifre talep etmeksizin tarafınıza hızlı ödeme avantajı sunuyor.
 • Otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz Exi26; esnek bir kredi kartı.

Başvuru Kanalları

Akbank Exi26 kredi kartı ürününe aşağıdaki başvuru kanallarından direkt başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi için tıklayın.

 • Şubeler: Akbank Exi26 kredi kartına nüfus cüzdanı ve öğrenci belgesiyle; herhangi bir Akbank şubesinden başvuru yapabilirsiniz.
 • Telefon Bankacılığı: Akbank telefon bankacılığı, 444 25 25 numaralı hatta sizi bekliyor ve Akbank Exi26 kredi kartı ürününe dair başvurularınızı alabilir ancak başvuru gerçekleştirmeden önce öğrenci belgenizi de e-posta yahut faks yoluyla Akbank’a göndermeniz gerektiğini biliniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Öğrencilere Kredi Kartı

Denizbank D-Şarj kredi kartıyla, gençlere eğlencenin kapılarını açan kredi kartı ürünlerinden birini sunuyor. Bakıldığında, Bonus markası altında sunulan bu kredi kartına ek olarak pek çok ayrıcalık ve avantaj da her ay yenilenerek sunuluyor. Bazıları, aşağıdaki gibi listelenebilir.

 • D-Şarj kredi kartıyla, tüm Bonus fırsatlarından yararlanabilmeniz mümkündür.
 • Harcadıkça bonus kazandıran D-Şarj ile operatörün aracılığıyla telefonuna TL yükleyebilir yahut direkt olarak anlaşmalı mağazalardan bu Bonusları harcayabilirsiniz.
 • 50 TL ve altı harcamalarınız için D-Şarj temassız kullanılabilir.
 • 6 Ay boyunca, her ay 200 TL harcama yapacağınızın sözünü verdiğiniz anda; D-Şarj tarafınıza 10 TL bonus hediye ediyor.
 • D-Şarj’ı aynı zamanda banka kartı olarak da kullanabilirsiniz.
 • Taksitli nakit avans çekme fırsatı, limitinizin katlarınca D-Şarj kredi kartında mümkün.
 • Restoranlarda %10 indirim şansı.
 • Her hafta sonu kültürel pek çok etkinliğe yine %20’ye varan indirimler, D-Şarj’da mevcuttur.
 • Son olarak D-Şarj öğrencilerin yapacağı tüm online alışverişlere %10 indirim sağlamaktadır.

Başvuru Kanalları

D-Şarj öğrenci kredi kartı ürününe aşağıdaki başvuru kanallarından başvuru yapabilirsiniz.

 • Şubeler: Herhangi bir Denizbank şubesine kimliğinizle giderek; direkt olarak form doldurma yöntemiyle D-Şarj kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: Denizbank internet sitesi Denizbank.com.tr üzerinde de; rahatlıkla “hemen başvur” butonu kullanılarak D-Şarj Bonus kredi kartına başvuru gerçekleştirilebilir. Ufak bir form eşliğinde dakikalar içerisinde müşteri temsilcisi tarafından aranırsınız. Denizbank Kredi Kartı Başvurusu
 • Telefon Bankacılığı: Denizbank telefon bankacılığı 444 0 800 numarasında sizleri bekliyor. Kredi kartı işlemleri menüsünden kredi kartı başvurunuzu uzaktan form doldurma yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, yanınızda kimliğinizi bulundurarak istenen bilgileri doğru biçimde vermek olacaktır.

Finansbank Öğrencilere Kredi Kartı

Yeni adıyla QNB Finansbank da, öğrenciler için kredi kartı verebilen bankalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Cardfinans GO adındaki kredi kartını 18-26 yaş arasındaki tüm öğrencilere sunan QNB Finansbank’ın CardFinans GO ile sunduğu özellikler ise aşağıdaki şekilde listelenebilir.

 • CardFinans GO, ödeme tarafında hayli avantajlı. Her ay yapacağınız ödemenin asgarisini yaptıysanız bile; eğer ekstre dönemine ait borcunuz 150 TL’yi geçmiyorsa faiz işlemesi direkt olarak durdurulabiliyor. Böylece ek olarak faiz yememiş ve borcunuz sabit kalmış oluyor.
 • CardFinans üye işyerlerinde taksit yasaklı sektörlerde hariç; yapacağınız tüm harcamalar için +2 taksit fırsatı CardFinansGO’da.
 • Taksitli yahut direkt nakit avans çekerek nakit ihtiyacınızı karşılayabilmeniz de yine CardFinans GO içerisinde mümkün kılınmış.
 • Temassız özellikli CardFinans GO kredi kartı ile 50 TL altında yapacağınız her ödeme, şifre olmaksızın hızlı biçimde yapılabilir.

Başvuru Kanalları

CardFinans GO öğrenci kredi kartına aşağıdaki başvuru kanallarından başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

 • Şubeler: Herhangi bir QNB Finansbank şubesine, öğrenci kimliğiniz ve nüfus cüzdanınız ile giderek direkt form doldurma yöntemiyle CardFinans GO kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 • Telefon Bankacılığı: QNB Finansbank müşteri hizmetleri 0850 222 0 900 numaralı hatta sizi bekliyor ve burada da CardFinans GO başvurusunu kimlik bilgilerinizle yapmanız mümkündür; ancak başvuru sonrasında öğrenci kimliğinizin faks yoluyla iletilmesi tarafınızdan istenebilir.
 • İnternet Sitesi: CardFinans GO kredi kartı ürününe, QNB Finansbank internet sitesi qnbfinansbank.com adresinden başvuru gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

1 thought on “Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2020”

 1. Son bölümde dediğiniz gibi internet üzerinden başvuru yaptım hiç birisi ilgi görmedi onaylanmadığı gibi geri dönüş bile olmadı tespitleriniz ve söylemleriniz bu konuda tamamı ile günceldir. Ayrıca bankaya gittiğinizde daha çok kendinizi ifade edebiliyor ve müşteri temsilcisi ile görüşmeniz daha etkili oluyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir