Ön Onaylı Kredi Veren Bankalar 2020

Ön Onaylı Kredi Veren Bankalar 2020

Bankaların iletişim merkezlerinden, mobil uygulamalarından, sms ve mailler üzerinden müşterilere gönderdikleri Ön Onaylı Kredi bildirimleri bugün herkes tarafından bilinmektedir. Ön Onaylı Kredi ATM’ler, müşteri hizmetleri, mobil uygulamalar üzerinden talep edilebilmektedir.

Basit talep edilebilme özelliği ile anında kredi ismiyle anılmaktadır. Krediyi almak için ise başvuru yaptığınız bankanın en yakın şubesine gitmeniz gerekmektedir. Bazı bankalar gelir belgesi ( maaş bordrosu) ve ikametgâh bilgisi için fatura gibi evraklar talep edebilmektedir.

Ön Onaylı Kredi Veren Bankalar oldukça fazladır. Hemen hemen her banka bugün Ön Onaylı kredi vermekte, hatta müşterinin başvurusunu beklemeden kendi teklif vermektedir. Ön Onaylı Kredi için bazı şartların sağlanması gereklidir.

  • Bankaların ortak sistemi üzerinde müşterinin kredi hareketleri, ceza bilgileri, kredi kart bilgilerinde aksamanın, gecikmenin ve cezanın olmaması
  • Müşterinin borçlanma endeksi
  • Müşterinin takip kodunun olmaması
  • Bankalar ve müşteri arasında güvenin sağlanmış olması

Ön Onaylı Kredi Veren Bankalar

Ön Onaylı Kredi Veren Bankalar

Anında Onaylı Kredi, Ön Onaylı Kredi ya da Krediye Anında Onay reklamlarıyla krediye kısa zamanda onay veren bankalar bulunmaktadır. Kredi onayları belirli şartlar doğrultusunda verilmektedir. Bazı müşterilerin analizi uzun sürerken bazıları kısa zamanda netlik kazanmakta ve ihtiyacı olan miktarda krediyi kısa zamanda alabilmektedir.

Mobil bankacılığın kullanımının artmasıyla birlikte şubelere gidip işlem yapma da azalmaya başlamıştır. Bu yüzden ön onaylı kredi basit başvuru yöntemleriyle ilgiyle karşılanmaktadır. Ön Onaylı Krediye ATM’lerden, müşteri hizmetlerinden, sms ve mail yoluyla da başvuru yapılabilmektedir. Kredi başvuruları pek çok bankanın dijital ortamından gerçekleştirilebilmektedir.

Hemen her bankanın yapmış olduğu kampanyalardan biri Anında Onaylı Kredi elektronik ve şubesiz bankacılık alanındaki son gelişmedir. Bu yönüyle de fazlaca rağbet görmektedir. Şubesiz bankacılık olarak lanse edilse de kredinin alınması için şubeye gitmek gerekmektedir. Pek çok banka bu hizmeti vermektedir.

  • Akbank
  • TEB
  • Yapı Kredi Bankası
  • Finansbank

Akbank Ön Onaylı Kredi

Akbank müşterilerine şubeye gelmeden kredi alma imkânı sunmaktadır. 50.000’e kadar verilebilen kredilerde yukarıdaki şartların sağlanmış olması gerekmektedir. Kredinin alınması ise en yakın şubeden yapılmaktadır. Akbank Ön Onaylı kredilerde hayat sigortalı ve hayat sigortasız olmak üzere iki seçenek belirlemiştir.

Hayat sigortası seçeneğinde iki tane faiz seçeneği müşteriye sunulmaktadır. Hayat sigortanızı Akbank ile yaptırırsanız %2,65 oranında, hayat sigortanızı Akbank’ta yaptırmazsanız %2,75 oranında faizle kredi kullanabilirsiniz.

Başvuruların tümü, Akbank Direkt Mobil, Akbank Direkt İnternet, Akbank Web Sitesi ve Akbank telefon Şubesi üzerinden yapılabilmektedir. Akbank Direkt Kredi ile şubeye gitmeden 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini alabilirsiniz. 50.000 TL üzeri kredi alımlarınızda ise mutlaka şubeye gitmeniz gerekmektedir.

Başvuru için tıklayın.

TEB Ön Onaylı Kredi

TEB sadece müşterilerine değil müşterisi olmayan kişilere de 12.500 değerinde Ön Onaylı Kredi verebilmektedir. Şubeye gitmeden verilen kredilerde 4446 numaralı TEB hattına TC Kimlik numarası ile başvuru yapmaları yeterli olmaktadır. Pratik Kredi adını verdiği ön onaylı kredi sisteminde 36 aya kadar faiz oranını her müşteriye özel olarak belirlemektedir.

Başvuru içinde sadece Hayat Sigortası ücreti bulunmaktadır. Gerekli bilgileri TEB müşterilerine sms üzerinden verdiği gibi web sitesi üzerinden de ayrıntılarıyla sunmaktadır. TEB müşteriyseniz ve Cepteteb uygulamasına kaydınız bulunuyorsa direkt bu uygulama üzerinden de gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Yapı Kredi Ön Onaylı Kredi

Yapı Kredi müşterilerine ve müşterisi olmayanlara anında onaylı kredi imkânı sunmaktadır. Yapı Kredi Bankasının dijital ortamlarından başvurular gerçekleştirilebilmektedir. Eğer Yapı Kredi müşteri değilseniz TC Kimlik Numarası, Doğum tarihi ve Telefon bilgilerinin kayıt edilmesi gerekmektedir.

Yapı Kredi İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Telefon üzerinden yapacağınız kredi başvurularında gerekli şartları sağlamanız halinde size özel olarak belirlenecek fiyatlı krediyi alabilmektesiniz. Kredi üst limiti 25.000 olarak belirlenmiş ve 36 ay vadeli %2,50 faiz oranı uygulanmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

QNB Finansbank Ön Onaylı Kredi / Enpara.com

Şubesiz bankacılık hizmeti Enpara.com üzerinden çalışmaktadır. 30.000 TL‘ye kadar gelir belgesiz kredi imkânı sunmaktadır. Başvurular için şubeye gitme zorunluluğu ise yoktur. Enpara.com üzerinden doğum tarihi, TC Kimlik Numarası ve Cep telefonu bilgileri ile başvuru yapılabilmektedir.

QNB Finansbank kredi işlemlerinde; 36 ay vade imkânı sunarken hayat sigortasını zorunlu tutmaktadır. Dosya masrafı yoktur ve uygulanan faiz oranı aylık %2,35’tir.

Başvuru için tıklayın.