Peşinatsız ev sahibi olma

Peşinatsız Senetle Ev Alınabilecek Firmalar | 2021 |

2021 peşinat ödemesiz, senetle konut edinilen firmalar, Eminevim, Fuzulev, Kolayevim ve Birevimdir. Bu kurumlar ile kira ödeme sistemi üzerinden ön ödemesiz ve sıfır faiz uygulamalı ev alımı koşullarından kolaylıkla yararlanılır. Orta ve düşük gelirli guruplara, minimum 500 TL aylık ödemeler ile sunulan konut edindirme işlemlerinde gelir belgesi, her hangi bir üst limit kriteri olmadan talep edilir. Başvurular ise her kurumun kendine ait olan web sitesi adresleri üzerinden iletilir.

Başvuruları takiben uygulanan senet düzenleme işlemleri ardından, belirlenen senet taksitlerinin yatırılmaya başlanması gerekir. Taksitler ödenirken, peşinatsız senetle ev alımı projesi kapsamında olan konutların teslimleri gerçekleştirilir.

Eminevim Peşinatsız Senetle Ev Alımı

Eminevim peşinatsız, senetle konut edinme işlemi, Eminevim’in sıfır faizli koşullar ile sunduğu senetle ev alımı yöntemi kapsamında gerçekleştirilir. Eminevim ile 40, 60, 80, 100, 120, 160 ve 200 aylık vade süreleri tercihleri ile aylık minimum 550 TL rakamında ödeme planı tutarları üzerinden, peşinatsız konut alımı sağlanır.

Peşinatsız ve senetle ev alımlarında, Eminevim tarafından sunulan ev alım kura kapsamlarına dahil olunur. Dahil olunan ev edindirme projesi kapsamında, kişi alacağı evin fiyatını kendi bütçesine göre belirler. Seçilen evin maddi değeri üzerinden hesaplana taksitler, orta ve düşük gelirli guruplarda yer alan vatandaşların gelirlerine uygun olarak ayarlanır. Peşinat ödemesi yapılmadan, belirlenen aylık taksitlerin ödemlerine başlanır. Kura işlemlerinde Noter kapsamında sırasıyla adı açıklanan kişilere evlerinin teslimatları gerçekleştirilir.

Eminevim Peşinatsız Senetle Ev Alım Başvurusu

Eminevim peşinatsız, senetle konut edinme müracaatı sırasında izlenen adımlar şu şekilde sıralanırlar:

 • İnternetten ‘’ https://www.eminevim.com ‘’ adresine giriş yapılır.
 • İşlem ile ana sayfa ekranı görüntülenir.
 • Bu sayfanın sağ bölümünde ‘’ formu gönderin biz sizi arayalım’’ başlıklı tablonun boşluk bölümlerine, ad, soy ad ve cep telefon numarası bilgileri yazılıp, ‘’ bilgilerimi gönder’’ kutucuğuna tıklanır.

İşlem adımları ile ön başvuru tamamlanır. Eminevim yetkili çalışanları, başvuru yapanlara cep telefonu üzerinden ulaşarak, onları en yakın olan Eminevim şubesine davet ederler. Şubelere nüfus cüzdanı, gelir belgesi evrakları ile gidilip, alınacak evin seçimi, maddi değerinin belirlenmesi, aylık taksitler hakkında görüşülmesi sağlanır. ‘’ Ev alım başvuru formu’’ doldurma ve imzalama adımları başvurular tamamlanır.

Fuzulev Peşinatsız Senetle Ev Alımı

Fuzulev peşinatsız senetle konut edinme yöntemi kapsamında sıfır faizli olanağından yararlanılarak, aylık minimum 420 TL taksitlerle konut alımları gerçekleştirilir.

Fuzulev peşinatsız senetle ev alımında, Fuzulev şubelerinden kişinin maddi olanaklarına uygun fiyatta bir evi tercih etmesi sağlanır. Ev alımı için maddi güce uygun aylık ödeme olanı taksitlerinin yaralanması sağlanır. Belirlenen rakamlar üzerinden kura guruplarına dahil olunup, ev değerinin aylık taksitleri ödenmeye başlanır. Kuralarda noter kapsamınca açıklanan isimlere, sırası ile evlerinin teslimleri yapılır.

Fuzulev Peşinatsız Senetle Ev Alım Başvurusu

Fuzulev peşinatsız, senetle en edinme müracaatı için izlenen aşamalar şu şekilde sıralanırlar:

 • İnternetten ‘’ https://www.fuzulev.com ‘’ adresine giriş yapılır.
 • Görüntülenen ana sayfanın sağ köşesinde yer alan ‘’ formu doldurun sizi arayalım’’ başlıklı alanın altında yer alan boşluklara, isim, soy isim, cep telefonu numarası, e-posta adresi ve yaşanılan il, ilçe bilgileri girilip, ‘’ gönder’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu adımlar ile online ön başvuru tamamlanır. Formda iletilen cep telefonu numarası Fuzulev çalışanlarınca aranıp, kişi kendisine en yakın konumda olan Fuzulev şubesine davet edilir. Şube ziyaretine nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile gidilip, tercihe bağlı ev fiyatı, aylık taksitleri ve vade süresi belirlemeleri ile görüşme sağlanır. Peşinatsız, senetle ev alımı için başvuru formu doldurularak müracaat tamamlanmalı ve kuralara dahil olunmalıdır.

Kolayevim Peşinatsız Senetle Ev Alımı

Kolayevim peşinatsız senetle konut edinme yöntemi, sıfır faiz üzerinden aylık 500 TL düşük taksitler ile ev alım olanağı sunmak amacıyla uygulanır. Kolayevim ile ev alacaklar, ev fiyatını ve aylık taksitleri bütçelerine uygun şekilde tercih etme hakkına sahiptirler. 20, 40,60, 80, 120, 180, 240,360,480 aylık ödeme vadeli ev edindirme guruplarına dahil edilerek, kura kapsamında evlerini alırlar. Kuraya katılma aşaması ile peşinat ödenmeden, aylık taksit ödemlerine başlanır ve noterin belirlediği kura tarihlerinde sırayla alıcılara evlerin teslimi yapılır.

Kolayevim Peşinatsız Senetle Ev Alım Başvurusu

Kolayevim peşinatsız senetle konut edinme müracaatı için izlenen adımlar şu şekilde sıralanırlar:

 • İnternetten. ‘’ https://www.kolayevim.com ‘’ adresine girilir.
 • Ana sayfada ‘’ sizi arayalım’’ başlığının altında yer alan başvuru tablosu doldurulmalıdır.
 • İsim, soy isim, cep telefon numarası, e-posta adresi, ikamet yeri ili ve ilçe bilgileri tabloya girilip, ‘’ bilgilerimi gönder’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu adımlar ile online ön başvuru tamamlanır. Kolayevim verilen cep telefonu numarasını arayarak, kişileri onlara en yakın Kolayevim şubesine davet eder. Şubeye gidilirken nüfus cüzdanı ve gelir belgesi başvuru evrakları olarak götürülür. Şubede ev fiyatı belirleme, taksit belirleme, senet imzalama işlemleri sağlanıp, kuralara dahil olunarak ev edinilir.

Birevim Peşinatsız Senetle Ev Alımı

Birevim peşinatsız senetle ev edinme yöntemi, orta, düşük, yüksek gelire sahip tüm bireylere tercih edecekleri ev fiyatları üzerinden ev alımı sağlamları amacıyla sunulur. Başvurular ile kura sistemlerine dahil olunarak, aylık minimum 500 TL taksitli ödemler ile konut alınır. 80, 120, 180, 240 ve 480 ay vadeli ev edindirme projeleri kuralarına dahil olunması sonucunda, noterce belirlenen tarihlerde evler teslim edilir.

Birevim peşinatsız senetle ev alım yönteminin avantajları, ev fiyatının, ev fiyatı taksitlerinin, ev özelliklerinin alıcılar tarafından belirlenmesi, banka kredisine ihtiyaç duyulmadan düzenlenen senet üzerinden ev alımı koşullarının sağlanması şeklinde sıralanırlar. Diğer yandan aylık taksitler ödenmeye başladıktan kısa süre sonra evlerin teslimi yapılarak, kira ödeme sistemi üzerinden ev edindirme olanağı sunulur. Ödemlerde sıfır faiz uygulamasından yararlanılması sağlanır.

Birevim Peşinatsız Senetle Ev Alımı Başvurusu

Birevim peşinatsız senetle konut edinme müracaatı sırasında izlenen adımlar şu şekilde sıralanırlar:

 • İnternetten , ‘’ https://www.birevim.com ‘’ adresine giriş sağlanır.
 • Ana sayfanın alt bölümünde görüntülenen ‘’ formu doldurun biz sisi arayalım’’ başlıklı tablo, isim, soy isim, telefon numarası, e-posta adresi, ikamet ili, ilçesi ve nasıl bir ev alınmak istendiğine dair kısa bir bilgi ile doldurulup, ‘’ gönder’’ kutucuğuna tıklanır.

Adımlar ile online ön başvuru tamamlanır. Formda yer alan cep telefon numarası Birevim çalışanlarınca aranarak, alıcılar en yakın Birevim şubesine davet edilir. Şubeye gelir belgesi ve nüfus cüzdanı ile ziyaret sağlanmalıdır. Ev fiyatı belirleme, taksitleri ayarlama ve senet imzalama adımları ardından kuralara katılım ile ev edinilir.

Peşinatsız Senetle Ev Alım Avantajları

Peşinatsız senetle konut edinme fırsatları:

 • Aylık minimum 500 TL ödemler ile ev sahibi olmak,
 • Taksit ödemleri tamamlanmadan evi teslim almak,
 • Banka kredisi çekmeye gerek duyulmaması,
 • Düşük gelir guruplarına kolay ev alma yolu sunulması,
 • Evlerin kısa sürede teslimlerinin yapılması,
 • Aylık ödemlerin sıfır faizli ve masrafsız olarak ödenmesi,

Bu fırsatlar kapsamında sıfır faizli, peşinatsız senetle ev alım işlemlerinden yararlanılır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.