Peşinatsız araba almak

Peşinatsız Senetle Otomobil Alınabilecek Firmalar

Peşinatsız senetle araç edinilen firmalar, Eminotomotiv, Fuzuloto, Birikimoto, Kolayarabam kuruluşlarıdır. Bu firmalar ile ön ödeme koşulu olmadan, banka kredisi alımına ihtiyaç duyulmadan, sıfır faizli seçenekler üzerinden otomobil alımları gerçekleştirilir. Firmaların web adresleri üzerinden sağlanan ön başvuru ardından gerçekleştirilen şube ziyaretleri kapsamında otomobil alım fiyatları belirlenir. Fiyatlara uygun senet düzenlemesi yapılarak, aylık düşük taksit tutarları üzerinden otomobil alım işlemleri için olanak sunulur. Peşinatsız senetle otomobil alımı taksitleri ödenirken noterce belirlenen tarihlerde araç teslimlerinin gerçekleştirilmesi sağlanır.

Eminotomotiv Peşinatsız Senetle Otomobil Alımı

Eminotomotiv peşinatsız senetle araç edinme yönteminde, alıcalar araba fiyatlarını kendi bütçelerine göre belirleyip, uygun taksitler üzerinden satın alma işlemi sağlarlar. Sıfır faiz uygulaması ile sunulan araba alımlarında, düzenlenen senet taksitleri ödenirken araçların teslimleri gerçekleştirilir. Düşük ve orta gelir düzeyine sahip olan vatandaşlar için minimum 550 TL aylık ödeme taksitleri ile araba alma olanağı sunulur.

Peşinatsız senetle otomobil alımda ilk olarak, online ön başvuru yapılması gerekir. Ön başvurular Eminotomotiv’in web adresi üzerinde yer alan müracaat formunun doldurulması ile sağlanır. İşlem ardından şube ziyaretleri yapılarak, düzenlenen senet’e ilişkin ayrıntılar görüşülür.

Eminotomotiv Peşinatsız Senetle Otomobil Alım Başvurusu

Eminotomotiv peşinatsız senetle araç edinme müracaatı sırasında izlenen adımlar şöyledir:

 • İnternet üzerinden ‘’ https://eminoto.com.tr ‘’ adresine giriş yapılır.
 • Ana sayfada ‘’ formu gönderin sizi aryalım’’ başlıklı tablo, isim, soy isim, cep telefonu numarası, bilgileri ile doldurulup, ‘’ gönder’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu aşamalar ile ön başvuru tamamlanır. Eminotomotiv yetkili temsilcileri, formda iletilen cep numarasını arayarak, kişiyi en yakın Eminotomotiv şubesine davet ederler. Araç alıcıları şubelere, nüfus cüzdanı ve gelir belgesi evrakları ile birlikte ulaşım sağlamalılardır. Evrakların teslimi, otomobil modeli ve fiyatının tercih edilmesi, fiyat bilgilerine göre düzenlenen senet’in imzalanması aşamaları ile otomobil alım başvurusu gerçekleştirilir.

Fuzuloto Peşinatsız Senetle Otomobil Alımı

Fuzuloto peşinatsız senetle araç edinme yöntemi, sıfır faizli aylık taksit ödemeleri ile otomobil alınması amacıyla uygulanır. Peşinatsız senetle otomobil edinme işleminde alınacak otomobilin fiyatı, modeli ve aylık taksitleri, alıcılar tarafından belirlenir. Belirlenen tutarlara göre düzenlenen senetler imzalanıp, otomobil taksitleri ödenmeye başlanır. Taksit ödemleri devam ederken noter kapsamında araçların teslimi gerçekleştirilir.

Peşinatsız senetle otomobil alımı sayesinde ön ödeme yapılmasına ve bankalardan kredi çekilmesine gerek duyulmadan minimum 550 TL taksit ödemleri kapsamında otomobil alım koşullarından yararlanılır. Otomobil teslim işlemi ardından taksit ödemlerine devam edilip ve kısa sürede aylık ödemler tamamlanır.

Fuzuloto Peşinatsız Senetle Otomobil Alımı Başvurusu

Fuzuloto peşinatsız senetle araç edinme müracaatı sırasında izlenen adımlar şöyledir:

 • İnternetten ‘’ https://fuzuloto.com ‘’ adresine giriş yapılır.
 • Ana sayfa üzerinde ‘’ formu doldurun sizi arayalım ‘’ başlıklı tablo boşluklarına, ad, soy ad, cep telefonu numarası, e-posta adresi, ikamet edilen il ve ilçe bilgileri girilip, ‘’ gönder’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu işlem adımları ile internetten ön başvuru tamamlanır. İletilen cep telefonu numarası Fuzuloto tarafından aranır. Alıcılar, onlara en yakın konumda yer alan Fuzuloto şubesine davet edilirler. Şube ziyaretlerine nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile gidilmesi gerekir. Şubede alınacak otomobile ilişkin fiyat ve markanın belirlenmesi, aylık taksitlerin düzenlenmesi ve fiyata uygun senet’in imzalanması ardından, taksit ödemleri işlemlerine geçilir. Taksitler ödenirken, noter kapsamında alıcılara otomobil teslimleri yapılır.

Birikimoto Peşinatsız Senetle Otomobil Alımı

Birikimoto peşinatsız senetle araç edinme yöntemi, düşük gelir gurubunda yer alan vatandaşların avantajlı seçenekler kapsamında aylık 400 TL taksitle otomobil alabilecekleri bir uygulamadır. Orta ve yüksek gelir gurupları için de özel avantajlar sunulan peşinatsız otomobil alım işleminde, sıfır faizli aylık ödeme taksitleri kapsamında araç edinilir.

Birikimoto peşinatsız senetle otomobil alımı için internet üzerinden başvuru formu iletilmesi gerekir. Ön başvuru ardından Birikimoto şubelerine yapılan ziyaretler kapsamında senetlerin düzenlenmesi ve noterin belirlediği tarihlerde araç teslimlerinin yapılması adımları izlenir.

Birikimoto Peşinatsız Senetle Otomobil Alımı Başvurusu

Birikimoto peşinatsız senetle araç edinme müracaatı adımları şöyledir:

 • İnternet üzerinden ‘’ https://birikimoto.com ‘’ adresine giriş sağlanır.
 • Ana sayfanın sağ bölümünde ‘’ bilgi için sizi arayalım’’ başlıklı tabloya, isim, soy isim, cep telefonu numarası, e-posta adresi bilgisi, ikamet edilen il ve ilçe bilgileri girilip, ‘’ formu gönder’’ kutucuğuna tıklanır.

Aşamların izlenmesi ile ön başvuru tamamlanır. Formda yer alan iletişim bilgisi Birikimoto yetkili temsilcileri tarafından aranarak, alıcıların en yakın Birikimoto şubesine davet edilmesi işlemi gerçekleştirilir. Alıcılar şubelerden yapılacak başvurular için nüfus cüzdanı ve gelir belgesi evraklarını teslim ederler. Şubelerde otomobil modeli ve fiyatının alıcı tarafından belirlenmesi, fiyata uygun senet’in düzenlemesi ve imzalanması aşamaları ardından aylık taksit ödemlerine başlanır. Taksit ödemleri yapılırken, noterce belirlenen tarihte araç alıcılarına, otomobillerin teslimi sağlanır.

Kolayarabam Peşinatsız Senetle Otomobil Alımı

Kolayarabam peşinaysız senetle araç edinme yöntemi, aylık taksit ödemleri üzerinden otomobil alınması olanağı sunan sistemdir. Bu sistem kapsamında otomobil markası, fiyatı ve araç alımında ödenecek olan aylık taksit tutarları, otomobil alıcıları tarafından belirlenir. Tercih edilen taksit tutarları üzerinden düzenlenen senetlerin imzalanması ve taksitlerin ödenmeye başlanması ile otomobil alım sistemine dahil olunur.

Taksit ödemleri sırasında noterce belirlenen tarihte otomobilin alıcıya teslimi gerçekleştirilir. Araç teslimi ardından minimum 500 TL tutarından taksit ödemlerine devam edilir. Aylık taksiler kısa sürede tamamlanarak sıfır faizli ve ön ödemesiz koşullarda otomobil alımından yararlanılır.

Kolayarabam Peşinatsız Senetle Otomobil Alımı Başvurusu

Kolayarabam peşinatsız senetle araç edinme müracaatı sırasında izlenen adımlar şöyledir:

 • İnternetten ‘’ https://kolayarabam.com ‘’ adresine giriş sağlanır.
 • Ana sayfa alanında yer alan ‘’ formu doldurun sizi arayalım’’ başlıklı tablo, isim, soy isim, telefon numarası, e-posta adresi, ikamet il ve ilçesi bilgileri ile doldurulup, ‘’ gönder’’ kutucuğuna tıklanır.

Aşamalar ile ön müracaat adımı tamamlanır. Formda eklenen telefon numarası Kolayarabam yetkili çalışanlarınca aranıp, alıcılar en yakın Kolayarabam şubesine, nüfus cüzdanları ve gelir belgeleri ile birlikte gelecek şekilde davet edilir. Şube ziyaretleri kapsamında alınacak otomobilin markasının, renginin, fiyatının, aylık ödeme taksitlerinin belirlenmesi sağlanır. Ayarlanan taksitler ve aracın toplam değeri üzerinden senet düzenlemesi yapılarak, alıcılardan imzalar talep edilir. Senet üzerinde belirtilen tutarda taksitlerin ödemleri başlanıp, taksit ödeme işlemi sırasında araçlar teslim alınır. Noter kapsamında yapılan araç teslim tarihlerinde, peşinatsız senetle otomobil alım aşamaları tamamlanır.

Peşinatsız Senetle Otomobil Alımı Avantajları Nelerdir?

Peşinatsız senetle araç edinme fırsatları:

 • Banka kredi almaya gerek duyulmaması,
 • Taksitler ödenirken otomobilin teslim alınması,
 • Sıfır faizli ödeme kapsamında taksitlerin kısa sürede kapatılması,
 • Aylık ödemlerin ve araç fiyatının kişi tarafından belirlenebilmesi,
 • Aracın modeline ve rengini ilişkin tercihlerin kişi tarafından belirlenmesi,
 • 400 TL değerine kadar düşürülen aylık ödemler kapsamında kolaylık araç alınması,

Bu avantajlardan yararlanılarak peşinatsız senetle otomobil alımı kapsamında, araç teslimi ardından düşük ödemeler ile otomobil satın alma işlemleri tamamlanır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir