Bankaların POS Destek Numaraları - Pos Cihazı Yardım

Bankaların POS Destek Numaraları – Pos Cihazı Yardım

Türkiye’de pek çok banka tarafından işyerlerine verilebilen POS cihazları, bu işyerlerinde kredi kartı ile alışveriş yapabilmenizi sağlıyor. POS cihazları arasında pek fark yok, ancak bankaların üye işyerlerine sunduğu olanaklar arasında büyük farklar bulunabiliyor.

Bu yüzden herhangi bir bankadan POS almadan önce pek çok işyeri, bilhassa faiz oranları ve destek olanaklarını sorguluyorlar. Bu yazımızda üye işyerlerinin 7/24 destek alabilecekleri POS destek numaralarını paylaşacağız.

En popüler bankaların POS destek numaralarını bankanın cihazına sahip her üye işyeri rahatlıkla kullanabilir ve herhangi bir problemin çözümüne dair destek alabilirler. Siz de, bir POS cihazına sahipseniz ve problem yaşıyorsanız, hemen aşağıdaki listeden bankanıza ait POS destek hattının numarasını bulabilirsiniz.

Bankaların POS Destek Numaraları - Pos Cihazı Yardım

Halkbank POS Destek Numarası

Esnaflar ve küçük işletmeler için avantajlı fırsatları ve ekonomik POS cihazlarıyla bilinen Halkbank’ta, nakit akışınızı sürekli takip edebileceğiniz geliştirilmiş sistemler yer almakta. POS cihazınızı Halkbank’tan aldıysanız, büyük avantajlara sahip olabiliyorsunuz; ancak aynı zamanda sıklıkla yaşanmasa da problemlerle karşılaşabilmeniz de muhtemel.

Herhangi bir problemde, 7/24 Halkbank POS destek hattına 0 212 365 75 85 numarasından ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank POS Destek Numarası

KOBİ’lere sunduğu olanaklar, kredi ve kredi kartı ürünleri; bunun yanında işyerlerine tahsis edilen bol avantajlı ve kampanyalı POS cihazları ile Vakıfbank da, popüler POS tedarikçilerinden bir tanesi. Eğer bir Vakıfbank POS cihazına sahipseniz ve herhangi bir arıza ile karşılaştıysanız, yapmanız gereken şey oldukça basit.

7/24 Vakıfbank POS destek hattına, 0216 724 34 34 numarasından ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi POS Destek Numarası

Koç Grubu’nun güvenilir kuruluşlarından Yapı Kredi’de de kurumsal hizmetler büyük avantajlarla sağlanabiliyor. Bu hizmetlerden bir tanesi, elbette POS cihazları. İşyerinizde Yapı Kredi Bankası’na ait bir POS bulunduruyorsanız ve herhangi bir arıza ile karşılaştıysanız, yapmanız gereken tek şey 444 0 448 numarasından Yapı Kredi POS destek hattına ulaşmak.

QNB Finansbank POS Destek Numarası

Enpara şubesiz bankacılık kuruluşu ve daha pek çok hizmeti ile gönüllerde taht kuran QNB Finansbank, bireysel ürünlerinin yanında kurumsal ürünleri ile de dikkat çekiyor. POS cihazınız QNB Finansbank’tan tahsis edildiyse ve ansızın arızalandıysa, POS destek hattı sorunlarınızı ivedi bir biçimde çözebilir.

QNB Finansbank POS destek hattına 0850 222 1 900 numarasından ulaşabilirsiniz.

TEB POS Destek Numarası

Türkiye’nin güvenilir bankalarından biri olan TEB, sunduğu destek ile kurumsal üyelerini oldukça memnun edenlerden. POS cihazınızda en ufak bir arızada ya da danışmak istediğiniz herhangi bir konu olduğunda, TEB POS destek hattına 0850 222 1 900 numaralı hattan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Akbank POS Destek Numarası

Müşteri numaranızı mı unuttunuz? POS cihazınızın kart girişinde ya da veri aktarımında problemler mi yaşıyorsunuz? Cihazınız Akbank tarafından tahsis edildiyse, endişelenmenize gerek yok. 7/24 Akbank POS destek hattına 444 28 28 numarasından ulaşabilir ve anında sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir