QNB Finansbank 72 Ay Yapılandırma

QNB Finansbank 72 Ay Yapılandırma Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank 72 Ay Yapılandırma

Bankaların kredi ürünleri, kişilerin çeşitli ihtiyaçlarını daha kolay karşılayabilmeleri adına büyük avantajlar yaratmaktadır. Bu avantajlardan biride kullanmış olduğunuz bireysel krediye ya da kredi kartı ürününe dair oluşan borç bakiyesini düzenli olarak ödeyemediğinizde bankanızın yapılandırma fırsatı sunmasıdır.

QNB Finansbank 72 ay yapılandırma hizmetinde olduğu gibi borçların kolay ödenebilmesi için tüketicilere çeşitli avantajlar sunulmaktadır. QNB Finansbank 72 ay yapılandırma hizmetine dair gereklilikleri ve başvurunun hangi kanallar aracılığı ile yapıldığını kapsamlıca bu yazıda aktardık.

\"QNB

QNB Finansbank 72 Ay Yapılandırma Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank’ta devam eden bir kredi ürününüz veya farklı bir bankadaki finansman borçlarınız için 72 ay yapılandırma hizmetinden yararlanabilmeniz mümkün. Fakat borç güncellemesi olarak da ifade edilen bu hizmet için öncelikle başvuruda bulunmanız gereklidir.

Talepte bulunmak için tüm Finansbank şubelerini ziyaret edebilir ve başka bir bankadan çektiğiniz krediyi QNB Finansbank’a taşımak istediğinizi veya devam eden kredi ürününüzü yeni faiz oranı üzerinden güncellemek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Talebinizin onaylanması durumunda bir kereliğine mahsus yapılacak olan QNB Finansbank 72 ay yapılandırma işlemi için tarafınıza yeni bir kredi sözleşmesi sunulur. Sözleşmede belirtilen faiz oranını ve ödeme vadesini kabul ettiğinize dair imzanızı atarak mevcut borcunuzu yapılandırabilirsiniz.

QNB Finansbank 72 Ay Kredi Kartı Yapılandırma

İhtiyaçlarınız için daha fazla bekleyemeyeceğiniz bir dönemde kredi kartınızı sık sık kullandınız. Birkaç ay bu kartın sadece asgari ödemesini yaparak finansal durumunuzu iyi idare ettiniz. Ancak bu birkaç aylık süreçte de yeni ihtiyaçlarınız çıktığı için kartınızın bakiyesini yeniden kullandınız.

Bu durumda olan binlerce tüketici bulunmakta ve oluşan bu kısır döngüden herkes nasıl kurtulacağını düşünmektedir. Artık daha fazla düşünmenize gerek kalmadı çünkü QNB Finansbank 72 ay kredi kartı yapılandırma ayrıcalığı ile tüm borçlarınızdan tek seferde kurtulabilirsiniz.

Bunun için sadece başvuru yapmanız ve yeni oluşturulan ödeme planındaki faiz oranını kabul etmeniz yeterlidir. Yaptığınız bu başvuruyu bankada kabul eder ise kredi kartı borç bakiyenizde yazılı olan meblağ sıfırlanarak, mevcut borcunuzun en fazla 72 aya kadar yapılandırılması sağlanmaktadır. Sadece bu işlemden sonra söz konusu kredili ürün olan kartın kullanıma kapatılacağını unutmayınız.

QNB Finansbank 72 Ay Kredi Yapılandırma

QNB Finansbank 72 ay kredi yapılandırma işlemi ise bireysel kredi taksitlerini ödemekte zorlanan kişilere sunulan bir imkândır. Finansal kurumun sunduğu bu hizmet sayesinde kişiler taksit miktarını düşürebilir ya da vadeyi uzatarak daha kolay ödeme avantajına kavuşabilirler.

Özellikle piyasadaki faiz oranlarında düşme yaşanması geçmişte kredi kullanan kişilerin yeniden taksitlendirme yaparak, düşük faiz oranları üzerinden borçlarını ödemeye devam etmeleri için önemli bir avantajdır. Çünkü bu şekilde tüketici güncel faiz oranlarını, ilk kredi veya kredi kartı kullanım sürecindeki oranlardan daha düşük bulursa zarar etmeden tüm borçlarını kapatabilir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir