QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Başvurusu ve Detaylar 2020

2 dk okuma süresi

QNB Bank’a başvurarak diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı ve ihtiyaç kredisi borçlarını yeniden yapılandırabilir ve QNB Bank’tan borç transfer kredisi çekebilirsiniz.

Böylelikle tüm kredi kartı ve ihtiyaç kredisi borçlarınızı belirlenen vade ve faiz oranları ile QNB Bank çatısı altında toplayabilir ve ödeme planı çıkarabilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Özellikleri

QNB Bank’tan borç kapatma kredisi çekmeyi düşünüyorsanız QNB Bank borç kredisi özellikleri şu şekildedir:

  • Sadece ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınız için yararlanabileceğiniz bir kredidir.
  • Uygun ve esnek ödeme koşulları ile kredi ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Uygun faiz oranlarından yararlanabileceğiniz ve aylık en az %2,15’ten başlayan faizler ile çekebileceğiniz bir kredidir. Ancak faiz oranı belirleyeceğiniz vade ve sizin durumunuza bağlı olarak değişebilir.
  • QNB Bank’ın karşı bankalarına ücretsiz EFT imkanı kullanarak para alışverişinde bulunabilirsiniz.
  • QNB Finansbank’ın size sağladığı borç transferi kredisi en az 1 fazla 36 aya kadar vadelendirebileceğiniz bir kredidir.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Faiz oranları ve Kredi Hesaplama

QNB Finansbank müşterilerine uygun faiz oranları ile borç transferi kredisinden yararlanma imkanı sağlamaktadır. QNB Finansbank’ın öngördüğü en düşük borç transfer faizi %2,15 oranında olup bu faiz oranı müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir.

Bu nedenle faiz oranlarının ve vade koşullarının net bir şekilde belirlenmesi için QNB Finansbank şubelerine ulaşmanızı öneririz.

QNB Finansbank borç transfer kredisi hesaplamak istiyorsanız çekmek istediğiniz kredi tutarı, vade süresi ve faiz oranını hesaba katarak ne kadar kredi çekebileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

Örnek QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Hesaplaması: 20.000 TL için 36 ay vade ile %2.15 faiz oranından borç transferi kredisi çektiğinizi hesaplamamız gerekirse; bu durumda aylık 859,58 TL taksit ödemeniz gerekmektedir. Bu şekilde ödeme yaptığınızda 36 aylık vade sonunda 30.945,01 TL ödersiniz.

Kredi TutarıVade SayısıFaiz OranıTaksit TutarıTaplam Ödeme
20.000 TL36%2,15859,58 TL30.945,01 TL

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

QNB Finansbank’tan borç transferi kredisi çekmek istiyorsanız bankaya başvuru işlemlerinizi iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

Telefon İle Başvuru: Telefonunuz ile başvuru işleminin ilk adımını gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Ön başvurunuzu yapmak için TC kimlik numaranızı 5030’a SMS olarak gönderebilirsiniz.
  2. Banka ön başvurunuzun olumlu bir şekilde sonuçlanmasını sağlarsa, dilediğiniz QNB Finansbank Şubesi’nden borç transferi kredisi için kesin başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Şubeye Giderek Başvuru: Bu şekilde başvuru yapmak istiyorsanız bu durumda yanınızda borç transferi işlemi için gerekli olan belgeleri bulundurmanız ve bu belgeler ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu belgeler şu şekildedir:

  • Nüfus cüzdanı, T.C. kimlik kartı veya bunların noter tasdikli sureti olan kimlik belgeniz
  • İkametgah adresiniz eğer Adres kayıt sistemine kayıtlı güncel bir adresiniz yoksa bu durumda son 3 ay içinde düzenlenmiş olan faturalarınızdan herhangi biri (Elektrik, su, doğalgaz, sabit telefon veya cep telefonu faturası)
  • Gelir belgesi

Bu 3 belge ile QNB Finansbank’a başvurabilirsiniz. Banka belgelerinizi ve bilgilerinizi inceledikten sonra borç transferi kredisi çekmek için uygun bir aday olup olmadığınıza kanaat getirecek ve bu kanaatine göre başvuru işleminizi onaylayacak ya da reddedecektir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın
x