QNB Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2020

QNB Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2020

Her türlü acil nakit ihtiyacınıza yönelik çözümleri ile son yılların en hızlı bankası unvanını kısa sürede edinen QNB Finansbank, ev hanımları için kredi ürünleri ile de göz dolduruyor. Bakıldığında, gelir belgeniz olmaksızın, bir ev hanımı olarak QNB Finansbank’tan anında kredi alabiliyor ve bu krediyi dilediğinizce kullanabiliyorsunuz.

Yazımızda sizin için Finansbank’ın sunduğu ev hanımlarına özel kredileri inceleyecek, ayrıca bir hesaplama tablosu sunarak, aylık faiz oranlarından, masraflarınızdan, toplam ödeyeceğiniz tutardan ve aylık taksitlerinizden bahsedeceğiz. Siz de, bir ev hanımı olarak kredi kullanmak istiyor ancak faiz oranları ve başvuru kanallarını merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

QNB Finansbank Ev Hanımlarına Özel Kredi

QNB Finansbank’ın sunduğu ev hanımlarına özel krediler, genelde ihtiyaç kredileri kapsamında değerlendiriliyor ve küçük meblağlardaki istekler, rahatlıkla, koşulsuz şartsız verilebiliyor. Bakıldığında, acil nakit ihtiyacı olan ailelerin ya da ev hanımlarının en sevdiği bankalardan biri olan QNB Finansbank’ta, kredi ihtiyaçlarına çözüm bulabiliyorsunuz.

İlgili YazıEv Hanımları Ne kadar Kredi Çekebilir?

Ev hanımı olmak bazen yetmeyebilir. Eğer kredinize onay çıkmazsa kredi notunuza da mutlaka bakmalısınız. İyi bir kredi notu kredi çekebilmenin ilk şartlarından olduğunu söylemeden geçmeyelim.

QNB Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Hesaplama Tablosu

Aşağıda sizler için QNB Finansbank’ın verdiği ev hanımları kredisine özel miktarları, faiz oranlarını ve ek ücretleri içeren bir tablo sunuyoruz.

*Mobil kullanıcılar tablonun tam halini görebilmek için telefonunu yan çevirmeli

Kredi TutarıVadeFaiz OranıAylık TaksitToplam Ödeme
10.000 TL36%2.39449,06 TL16.166,25 TL
20.000 TL36%2.39898,12 TL32.332,43 TL
30.000 TL36%2.391.347,18 TL48.498,79 TL
40.000 TL36%2.391.796,25 TL64.664,75 TL
50.000 TL36%2.392.245,31 TL80.831,03 TL

QNB Finansbank üzerinden ev hanımları tam 50.000 TL’ye kadar kredilerini onaylatabilmekteler. Sizin de 50.000 TL’ye kadar gelir belgesiz krediye ihtiyacınız varsa ve banka arıyorsanız, uygun bankanın QNB Finansbank olduğu belirtilebilir.

QNB Finansbank Ev Hanımı Kredi Kampanyaları

Şu an sabit faiz kampanyasından yararlanabileceğiniz QNB Finansbank ev hanımlarına özel dönem dönem farklı kampanyalar da sunabilmektedir. Reklamları ya da Finansbank resmi internet sitesini takip ederek bu tarz durumlardan haberdar olabilmeniz mümkün.

Ek olarak, sitemiz üzerinden de QNB Finansbank ev hanımı kredi kampanyalarından haberdar olabileceğinizi belirtelim. Bizleri de sık kullanılanlar listenize eklemeyi unutmayın!

QNB Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank’ta 50.000 TL’ye kadar ev hanımlarına yönelik ihtiyaç kredisi başvurunu yapabilmek için farklı kanallar mevcut. Aşağıda hepsini sizler için sunmaya çalıştık.

  • İnternet Şubesi: QNB Finansbank’ın internet bankacılığından yararlanarak bir Finans müşterisiyseniz, kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Cep Şubesi: Akıllı cihazlarınıza yükleyebileceğiniz QNB Finansbank uygulamaları aracılığı ile de, başvurular sekmesinden kredi başvurularınızı yapabilmeniz mümkündür.
  • Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0 900 numaralı Finansbank müşteri hizmetlerinden ev hanımlarına yönelik ihtiyaç kredisi başvurularınızı gerçekleştirebilmeniz mümkün.
  • KrediGO: Ek olarak, QNB Finansbank’ın Kredi başvuru uygulaması KrediGO’yu da akıllı cihazlarınıza indirerek, kredi başvurularınızı gerçekleştirebiliyorsunuz!
  • İnternet Sitesi: QNB Finansbank’ın resmi internet sitesi qnbfinansbank.com üzerinden, krediler bölümünde hemen başvur butonlarına tıklayarak kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.
  • Şubeler: Son olarak, herhangi bir QNB Finansbank şubesinden de ev hanımları için kredi başvurusu yapabileceğinizi bildirelim.

Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere!