QNB Finansbank Tanışma Kredisi

QNB Finansbank Tanışma Kredisi

Türkiye’deki en büyük özel bankalar arasında bulunan en kolay şekilde kredi veren bankalar arasında ilk sıralarda yer alan QNB Finansbank müşterilerine yeni bir kampanya sunuyor. QNB Finansbank tarafından başlatılan bu yeni kampanyanın adı ise tanışma kredisi. Bu kampanya kapsamında diğer bankaların sundukları kredi kampanyaları karşılaştırıldığında en düşük faiz oranı QNB Finansbank ‘ın sunduğu kredi kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasında uygulanan faiz oranı sadece yüzde 1.33 olarak duyuruldu.

QNB Finansbank tarafından yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına yönelik yeni güncellemede bulunuldu. Yapılan bu güncelleme ile birlikte tüm bankalar arasında en uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunan banka olurken böylelikle ihtiyaç kredisi faiz oranlarında en düşük rakam da güncellenmiş oldu.

En düşük İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Yüzde Kaç? En Uygun İhtiyaç Kredisini Hangi Banka Veriyor?

İçerisinde bulunduğumuz korovanirüs salgını nedeniyle birçok kişi yüksek faiz oranlarına rağmen ihtiyaç kredisi çekmek zorunda kalıyor. Bu sırada da bankaların faiz oranları gittikçe yükseliyor. Bu yüzden ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler daha az faiz ödemek için en uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi imkanı sunan bankaları araştırmaktalar. Bu durum üzerine bankalar tarafından kredi çekmek isteyen kişilere yönelik pek çok ihtiyaç kredisi kampanyası da sunulmaya devam ediyor.

Bu bankalardan birisi de QNB Finansbank. QNB Finansbank tarafından müşterilerine sunulan yeni ihtiyaç kredi kampanyası tanışma kredisi ismiyle ve de yüzde 1.33 faiz oranı ile dikkat çekiyor. Bu faiz oranı da QNB Finansbank ‘ı en uygun faiz oranı ile ihtiyaç kredisi imkanı sunan banka olmasını sağlıyor.

QNB Finansbank Tanışma Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Düzenlenen bu yeni ihtiyaç kampanyası ile QNB Finansbank’ın yaptığı açıklamada şu şartlar yer alıyor:

– QNB Finansbank müşterisi olsanız da olmasanız da QNB Finansbank’tan geride bıraktığımız son 1 yıl içinde herhangi bir ihtiyaç kredisi veya hazır kredi kullanmamış olmalısınız. Eğer hazır krediniz ya da mevcut durumda bulunan ihtiyaç krediniz bulunmuyorsa bu kampanadan yararlanabilirsiniz.

– Bir diğer şart ise QNB Finansbank’ta ödemesi hala devam eden bir kredi paketinizin bulunmaması gerekiyor.

Eğer bu şartlara sahipseniz ihtiyaç kredisi çekebilmek için başvuru yapabilirsiniz. En fazla 36 ay vade seçeneği ile sunulan bu kredi kampanyasında 36 ay vade ile 75.000 TL çekilen kredinin örnek hesaplaması aylık taksit tutarı 2.754 TL olarak gerçekleşiyor.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.