QNB Finansbank’tan SMS’le 25 Bin TL Kredi

QNB Finansbank’tan SMS’le 25 Bin TL Kredi

QNB Finansbank müşterileri için yeni bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Ocak 2021 döneminde kullanılabilecek kredi için geri ödemeler ise Nisan 2021 tarihinde başlayacak. Müşterileri için yeni kredi kampanyası imkanı sunan QNB Finansbank, özel olarak sunduğu ödeme planlarıyla kredi kullanımlarını diğer birçok bankaya göre daha avantajlı hale getirmiş gözüküyor.

Herhangi bir masraf, yatırım amacı ya da borç ödeme amacıyla kullanılabilecek bu yeni kredi kampanyasında QNB Finansbank en uygun faiz oranlı kredilerden birini sunuyor.

Yeni Yıl Kredisi QNB Finansbank’tan

QNB Finansbank’ın yeni kredi kampanyasından faydalanabilmek için banka müşterisi olma şartı da aranmıyor. Banka müşterisi olsanız da olmasanız da kredi imkanında yararlanabiliyorsunuz.

Yeni yıl kredisi, faiz oranıyla dikkat çekiyor. Ayrıca banka müşterileri kendilerine özel olarak sunulan imkanlardan da faydalanıyorlar. Yeni yıl kredisi için QNB Finansbank tarafından açıklanan faiz oranını yüzde 1.41. Ayrıca banka 12 ay, 24 ay ya da 36 ay şeklinde tüm vade planlarında da bu faiz oranını sunuyor.

Banka tarafından açıklanan kampanya detayları arasında bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler kredi puanının yüksek olması şartı yer alıyor. Eğer kredi puanınız düşükse yani az riskli ya da riskli grupta bulunuyorsanız bu krediyi kullanmak isterseniz kredinin faiz oranı bir miktar artıyor. Yani bu kampanya, yüksek kredi notuna sahip kişiler için özel olarak hazırlanmış diyebiliriz.

QNB Finansbank 25,000 TL Kredi Başvurusu Yapma

QNB Finansbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler belli bir limite kadar krediler için internet şubesi, SMS veya mobil bankacılık üzerinden başvuru yapabilecekler. Fakat talep ettiğiniz kredi yüksek bir limitte ise kredi başvurusu için banka şubelerinden birine gitmeniz gerekiyor.

Bankanın sunduğu kredi fırsatında bulunan bir diğer fırsat ise şimdi kullanıp sonra ödeme imkanı sunması. Normal süreçte çekilen krediyi 36 ay vade ile sunan banka, eğer müşterileri talep ederse 3 ay vade ertelenebiliyor. Ocak 2021 tarihinde kredi kullanan müşteri kredinin geri ödemelerine Nisan 2021 tarihinde başlıyor.

25.000 TL Kredi Aylık Taksit Tutarı Ne Kadar?

QNB Finansbank’tan bu olanaklar ile birlikte 25,000 TL kredi 36 ay vade çekildiğinde aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 932,97 TL olarak hesaplanıyor. Toplamda ödenecek miktar ise 33,586,75 TL.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.