Real Hipermarketlerde 20 TL MaxiPuan!

Real Hipermarketlerde 20 TL MaxiPuan!

Real’de 20 TL ilave MaxiPuan!

Maximum Kart’ınızla Real’den 20 Temmuz – 16 Ağustos 2015 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri ikinci peşin alışverişinize ilave 20 TL MaxiPuan hediye!

Kampanya Detayları:

1- Ziraat Maximum Kartları kampanyamıza dahildir.
2- Kampanyamız 20 Temmuz – 16 Ağustos 2015 tarihleri arasında Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılan 100 TL ve üzeri ikinci peşin alışverişinizde geçerlidir.
3- Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin “REAL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası Maximum kartları için 4402’ye ve Ziraat Bankası Maximum kartları için 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
4- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
5- Aynı gün yapılan alışverişlerinizden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
6- Kampanyamız kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan 1 kez yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 20 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
7- Kampanyamızdan kazanılan MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde müşterilerimizin hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 06.09.2015’tir.
8- Vadematik Kart , Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
9- MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
10- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir. Kampanyamızdan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişlerinizde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır.
11- Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişleriniz birleştirilememektedir.
12- Kampanyamızdan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
13- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuan’lar Maximiles ile kullanılmalıdır.
14- Tekel alışverişleri kampanyamıza dahil değildir.
15 -Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.