Sahibinden.com Bonus kredi kartı kampanyası

Sahibinden.com Bonus kredi kartı kampanyası

Garanti Bankası ve Sahibinden.com anlaşması ile düzenlenen kampanyada Bonus Kredi Kartı ile 9 aya kadar taksit imkanı sağlanıyor. Kampanyaya katılmak için geçerli Bonus kredi kartlarından herhangi birini kullanmanız yeterli.

Kampanya Şartları:

  • www.sahibinden.com‘da 4 taksitli işlemlere +2 taksit, 6 taksitli işlemlere +3 taksit kampanyası yapılacaktır. Kampanya kapsamında en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus,Flexi, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Sanal Kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, TEB Bonus ticari kartlar, ING bonus, ING bonus ticari kartlar, Şeker Bonus, Şeker Bonus ticari kartlar, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus ve PTT Bonus kartlar kampanyaya dahildir.

 

  • Vadeli Taksit, American Express kartlar, Bonus Flexi ve Bonus Genç, Deniz Bank Bonus ticari kredi kartlarıyla yapılan alışverişler + taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için, Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan, ” EVET SAHIBINDEN ” yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son altı hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapması yeterlidir. Flexi kartlar için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.