Şekerbank Ferahlatan İhtiyaç Kredisi

Şekerbank da diğer tüm bankalar gibi en uygun kredi kampanyaları için müşterilerine seçenekler sunmaya devam ediyor. 2021 yılı için kredi kampanyaları kapsamında birçok sayıda bankaya göre oldukça düşük faiz oranlarıyla müşterilerine daha sonra ödeme fırsatlarıyla kredi imkanı sunuyor. İşte 2021 yılının Ocak dönemi için Şekerbank Ferahlatan İhtiyaç Kredisi Kampanyası\’nın detayları…

2021 Ocak Ayı Bankaların İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Yeni dönemde birçok sayıda banka birtakım değişiklikler yaptı. Bunların başında da kredi faiz oranları geliyor. Bu yeni dönemde bankalar müşterilerinden gelen taleplere göre kredi sağlayacaklarını açıkladılar. Bu yeni kredi kampanyalarında ise birçok ödeme avantajları karşımıza çıkıyor.

Yeni Trend Avantajlarla Kredi Kampanyası

Şekerbank tarafından duyurulan 2021 yılı için düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasında banka müşterilerine yeni özelliklerle birlikte nakit ihtiyaçlarını karşılayabilme imkanı sunulacak.

Banka tarafından resmi sitesinden duyurusu yapılan kredi özelliklerini belirtmeden, önemli bir nokta ise bankanın bu kredi için müşterilerinden herhangi bir ön şart veya koşul talep etmemesi. Yani müşterilerin emekli olması, çalışıyor olması ya da maaş müşterisi olması gibi zorunluluklar bulunmuyor. Nakit ihtiyacı olanların kredi başvurusu yapabilmesi için aranan tek şart kredi puanının çok riskli seviyelerde olmaması.

Şekerbank Ferahlatan İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Şekerbank tarafından müşterilerinin hizmetine sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasında önemli olan ilk madde konusu kredi limiti. Banka tarafından yapılan açıklamada nakit ihtiyacı olan müşterileri için yüksek limitlerde kredi sağlanacağı belirtildi. Gelir durumlarına göre banka müşterileri Şekerbank Ferahlatan Kredi ile birlikte 100,000 TL\’ye kadar olan miktarlarda kredi imkanından faydalanabilecekler.

Müşteriler için kredi kullanırken dikkat edilecek en önemli nokta ise kredinin faiz oranıdır. Kredi maliyetlerinin çok yüksek olduğu bu günlerde Şekerbank tarafından verilen kredilerde 1.49 oranında faiz ile birlikte kredi imkanı veriliyor. Bu faiz oranına bakıldığında diğer birçok bankanın talep ettiği faiz oranlarına göre daha düşük bir miktarda olduğu görülüyor.

Ayrıca bankaların sunduğu kredilerde maliyetler nedeniyle çok fazla bir kredi kampanya seçeneği sunulamadığından avantajlar daha çok ödemeler konusunda olabiliyor. Bu kapsamda Şekerbank müşterilerin çektikleri kredilerin geri ödemelerde herkese aynı şekilde yapılmayarak kişiye özel bir ödeme planı sunularak da ek avantaj sağlanabiliyor.

Kredi başvurusu için tıklayınız.