Şekerbank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020Şekerbank, köklü geçmişiyle beraber kredi taleplerini karşılamaya devam etmektedir. İlk olarak 1953 yılında Eskişehir’de kurulmuş sonrasında Ankara merkezli konuma gelmiştir. Şeker Pancarı üreticileri için kredi sunma amacıyla kurulmasının ardından günümüzde herkes için kredi sunmaktadır.

İhtiyaçların karşılanması için sunulan krediler için kolay başvuru seçeneği bulunur. SMS hızlı başvuru yöntemi kullanılarak, Şekerbank kredisinden yararlanabilirsiniz. Telefonlar üzerinden gerçekleştirilen işlemler çok hızlı sonuçlanır.

Vakit kaybı olmaksızın tamamen ihtiyaçlar özelinde başvuru gerçekleştirilebilir. Herkes için kolaylıkla alınabilir durumda olan kredi çeşitli avantajlar sunar. Tüm ihtiyaçların karşılanması sağlayan kredi seçeneği isteğe özeldir.

Şekerbank SMS ile Kredi Başvurusu

Şekerbank SMS ile Kredi Başvurusu

SMS kredi yöntemi, günümüzün en çok kullanılan yöntemidir. Kuveyt Türk SMS ile kredi başvurusu yapabilmeye olanak tanır. Kısa süre içerisinde değerlendirmeye alınan SMS’e yanıt da telefondan gelir.

KREDİ boşluk TC Kimlik No yazılarak 1953’e gönderilerek başvuru gerçekleştirilir.

Şekerbank’tan sunulan kredi başvuru kolaylığı tüm işlemleri hızlandırmada etkili olur. Başvuru süreciyle uğraşma zorunluluğu ortadan kalkar. Şubeye gitmeye gerek olmadan başvuru tamamlanabilir. Hem banka müşterisi olanlar hem de olmayanlar için aynı seçeneği kullanmak mümkündür.

SMS kredi başvurusunda kısıtlama bulunmaz. 7/24 kullanılabilir bir seçenek olmasıyla da işleri kolaylaştırmada etkilidir. Geçmiş yıllardaki kredi başvuru zorlukları bu sayede ortadan kalkar. Şekerbank, ihtiyaç kredisi talebi olanlara bu yöntemle büyük kolaylık getirir.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Şekerbank’tan sunulan ihtiyaç kredisi için faiz oranları oldukça caziptir. Bankaların sundukları koşullar arasında en iyi seçeneklerden biri Şekerbank’a ait olur. %2.96 seviyesinde faiz oranı sunulur. Ekonomik duruma uygun standartlarla geri ödeme esnekliği avantajlıdır.
Faiz oranı, çok sayıda bankadan çok daha ileri seviyede değerlendirilir. Şekerbank’ın faiz oranlarına göre geri ödeme olanakları fark yaratır. Her bütçeye uygun seviyede tasarlanan ihtiyaç kredisinde benzersiz seçenekler bulunur. Faiz oranları ve geri ödemeyle nakdi olanakları karşılamada ayrıcalıklı konumdadır.

10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı ve Faiz Oranları

Aylık Ödeme :
496,53 TL
Alınacak Tahmini Masraf :
50,00 TL
Aylık Net Faiz Oranı :
% 2,96

Şekerbank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Şekerbank’ın ihtiyaçlar özelinde sunduğu kredisi 1.000-50.000 TL arasında alınabilir. Krediden yararlanma koşullarını karşılayanlar için farklı tutarlarda nakdin talep edilmesi söz konusudur. Krediden yararlanmak isteyenler 3-36 ay vade oranına sahiptirler. İhtiyaçların karşılanması için talep edilen nakit tutarına göre değişen vadelerden faydalanılabilmesi mümkündür.

Şekerbank, her kredi sunan banka gibi çeşitli değerlendirme kriterlerine sahiptir. Başvurduğunuz ihtiyaç kredisi için sahip olduğunuz kredi notu seviyesi kadar nakde ulaşabilirsiniz. Yapılan özel değerlendirmeler sonucunda ne kadar kredi alabileceğine dair geri dönüş sağlanır. Başvuru yöntemi olarak; SMS, internet bankacılığı veya telefon bankacılığını tercih edebilirsiniz. Şekerbank, başvuruda her zaman kolaylık sunar.

Şekerbank Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

Bankanın ihtiyaç kredisi olanağından yararlanmak isteyenler için başvuruda şartların sağlanması gerekir. Aynı zamanda gerekli belgeler teslim edilmeden işlemlere başlanamaz. Bu noktada öncelikli olarak başvuru şartları, sonrasında kredi başvuru belgeleri bankaya iletilmelidir.

Şekerbank Kredi Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler:

  • Nüfus cüzdanı
  • Gelir belgesi
  • Başvuru sahibi ismine düzenlenmiş fatura
  • Kefil varsa kefile ait bilgiler

Şekerbank Kredi Başvurusu için Şartlar:

  • 18 yaş
  • Gelir belgesi
  • Şekerbank’ın kredi kullanımına uygunluğa sahip olmak

Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusunda gereklilikler yerine getirilmezse başvuru alınmaz. Banka tarafından tüm taleplerin karşılanması en önemli işlem adımıdır. Ön şartları karşılayanlar, belge teslimleriyle resmi olarak krediyi başlatabilirler.

Belgelerin verilmesinden kısa süre sonra bankadan talep edilen nakde ulaşılabilmesi mümkün olur. Genel yükümlülükler bu şekilde tanımlansa da bazı bireylere özel belge isteği de bulunabilir. Bu noktada banka haklarını saklı tutar.

2 yorum

  1. huseyin 11 Mayıs 2016
    • editor 12 Mayıs 2016

Yorum yazın