Şekerbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma 2020

3 dk okuma süresi

Kredi kartı borçlarının artması birçok bankanın, kredi kartı yapılandırması yapmasına neden olmaktadır. Kredi kartı borcunu ödemekte sıkıntı yaşayan kişilere yönelik olan bu uygulama, çoğu banka tarafından yapılmaktadır.

Türkiye’nin önemli bankaları arasında yer alan Şekerbank da, bu bankalar arasında yer almaktadır. Bu bağlamda Şekerbank, sürekli artış gösteren kredi kartı kullanımı sonucunda yaşanan borçluluk durumunda, müşterilerine kredi kartı yapılandırma hizmetini sunmaktadır.

Şekerbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Şekerbank Kredi Kartı Yapılandırması Nasıl Yapılmaktadır?

Kredi kartının sık kullanılması sonucu, kredi kartı borçlarında yaşanan artış, birçok kullanıcının canını sıkmaktadır. Bu durumda, Şekerbank’a kredi kartı borcu olanlar ya da borcunu ödemekte zorluk yaşayan kişiler de, kredi kartı yapılandırma yolunu seçmektedir. Şekerbank’ın kredi kartı borcu olan kişilere özel olarak sunduğu bu hizmetten yararlanabilmeniz ise oldukça basittir.

Şekerbank’ın kredi kartı yapılanması fırsatından yaralanabilmek için, mutlaka Şekerbank’ın herhangi bir şubesine gitmek gerekmektedir. Banka yetkililerine kredi kartı yapılandırması yapacağınızı ilettiğiniz takdirde, yetkili kişiler size bu konuda anında yardımcı olacaktır.

Yetkili kişilerin detaylı incelemeleri sonucunda, kredi kartı yapılandırma hizmetinden yararlanıp yararlanamayacağız da belli olmaktadır. Bu hizmetten yararlanmaya herhangi bir engeliniz yoksa eğer, Şekerbank’ın kredi kartı yapılandırma hizmetinden uygun vade ve faiz oranlarıyla kolay bir şekilde yararlanma şansınız olmaktadır.

Şekerbank’ın kredi kartı yapılandırması hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler, bu hizmetten yalnızca şubeye giderek yararlanabilmektedir. Aksi takdirde, Şekerbank kredi kartı yapılandırılması yapılmamaktadır. Konu ile ilgili Şekerbank’ın, 0850 222 7878 müşteri hizmetleri numarasını arayarak da detaylı bilgi alınabilmektedir.

Şekerbank Kredi Kartı Yapılandırmasından Kimler Yararlanabilir?

Geçtiğimiz dönemlerde bazı müşteriler, Şekerbank’ın kredi kartı yapılandırması yapmadığından yakınmıştı. Şekerbank’ın, kredi kartı borcu olan kişilere sunduğu,kredi kartı yapılandırma uygulamasından herkes yararlanamamaktadır. Banka yetkililerinin, kredi kartı yapılandırma başvurusuna olumsuz yanıt verme hakkı olduğunu da söyleyebiliriz.

Bu durumda akıllara da, “Şekerbank kredi kartı yapılandırmasından kimler yararlanabilir?” sorusu gelmektedir. Şekerbank, borçlarını ödemeyen veya sürekli düzensiz ödeyen, banka tarafından kredi kartı takibe alınmış ya da konuyla ilgili yasal sürece girmiş olan kişilerin talebini olumsuz yanıtlayabilmektedir.

Tam tersi durumdaki kişilerin, Şekerbank’ın kredi kartı yapılandırması uygulamasından yararlanabilme şansı bulunmaktadır.

Şekerbank Borç Transferi Kredisi

Şekerbank, kredi kartı borçlarından dolayı mağdur olan kişilere Borç Transferi Kredisi çekme imkanı tanımaktadır. Şekerbank’ın bu uygulaması, diğer bankalarda olan kredi kartı, bireysel kredi ya da kredili mevduat hesabındaki borçların, Borç Transferi Kredisi ile kapatılmasına dayanmaktadır.

Böylece kişiler, yalnızca Şekerbank’a borçlanarak borçlarını rahat bir şekilde ödemektedir. Şekerbank’ın Borç Transferi Kredisinin 3-36 ay vadede faiz oranı yüzde 2,49’dur.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi

Şekerbank gibi Ziraat Bankası da, kredi kartı borçlarından yakınan kişilere, çok özel hizmet sunmaktadır. Ziraat Bankası’nın Birleştiren İhtiyaç Kredisi kampanyası, hem kendi müşterilerini hem de diğer banka müşterilerini kapsamaktadır.

Hangi bankaya kredi kartı borcunuz olursa olsun, Ziraat Bankası’nın Birleştiren İhtiyaç Kredisi kampanyasından kolay bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken tek şey; Ziraat Bankası’na gidip Birleştiren İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunmak.

Bu kampanyanın 24 ay vadede faiz oranı yüzde 1,10 olurken, 60 aylık vadede ise faiz oranı aylık yüzde 1,20 olduğunu söyleyebiliriz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Kredisi 2020

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın
x