Şekerbank’tan 6 Ay Ödemesiz 50,000 TL Kredi

Şekerbank’tan 6 Ay Ödemesiz 50,000 TL Kredi
  • İşletmeler ve esnaflar için devlet tarafından verilen desteklerin yanı sıra özel bankalar da kredi paketleri ile destek sunuyor. Geçtiğimiz günlerde Halk Bankası tarafından kullanıma sunulan yeni destek kredisinden sonra bir yeni destek kredi kampanası da Şekerbank’tan geldi.

Bu yeni kredi paketinde bulunan tüm özellikler, kullanım şartları ve ödeme seçenekleri gibi maddeleri sizin için derledik.

Şekerbank Kampanyalı Kredi Destek Paketi

Şekerbank tarafından duyurulan yeni bir kredi destek paketi, yapılacak özel bir anlaşma doğrultusunda sağlanacak. Banka tarafından yeni kredi paketi ile ilgili yapılan açıklamada, “Kapımız Esnafa Açık platformu kapsamında Şekerbank tarafından esnafın nakit ihtiyacı için ek avantajlar ile birlikte TESK’le büyük bir iş birliğine gidildi ifadeleri yer aldı.

TESK ile yapılan anlaşma doğrultusunda sağlanan kredi ile hem esnafların nakit ihtiyaçları karşılanmış olacak hem de bu kampanyaya özel olanaklar sağlanacak. Üstelik bankacılık alanında verilen birçok hizmet paketinden faydalanan esnaf ve işletmeler için de ücretsiz olarak sunulacak.

Şekerbank 50,000 TL Kredi Özellikleri

Şekerbank’ın TESK ile yapılan anlaşma kapsamında sunulacak “Kapımız Esnafa Açık” isimli kredi paketinde bulunan özellikler şunlar olacak:

– Kredi kullanacak banka müşterileri için özel faiz oranları imkanı sunulacak.

– Çekilen kredinin geri ödemeleri konusunda diğer kredilerde olduğu gibi en çok 36 ay vade imkanı sağlanacak.

– Dileyen müşteriler kredilerin geri ödemesine 6 ay sonra başlayabilecekler.

– Kredinin en fazla kullanım limiti ise 50.000 TL olarak belirlendi.

– Ayrıca 5.000 TL limite kadar KMH ‘nın yanı sıra 5.000 TL limitli Üreten/Business Kart imkanı verilecek.

Bu maddelere ek olarak Şekerbank müşterilerinin bu yeni kredi kampanyasından yararlanmaları durumunda bankanın sunduğu bir takım bankacılık işlemlerinden de ücretsiz olarak yararlanabilecekleri duyuruldu. Banka tarafından duyurulan bu ücretsiz özellikler arasında POS inaktiflik ücret muafiyeti, mobil ve internet üzerinden gerçekleştirilecek havale/EFT işlemleri bir yıl süre boyunca ücretsiz olarak yapılabilmesi bulunuyor. Diğer bir kolaylık ise çek karnesi işlemlerinde ücret muafiyeti sağlanacak.

Şekerbank 6 Ay Ödemesiz 50,000 TL Kredi Başvurusu

Şekerbank tarafından sunulan bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen banka müşterileri başvurularını 0850 222 78 78 numaralı telefon aracılığıyla, Şeker Mobil Şubesi ve banka şubelerinden yapabilecekler.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.