Sigortasız Kişilere Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Sigortasız Kişilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı kullanımı ülkemizde gün geçtikçe artarken, artık meslek sahibi olmayan insanların bile en az bir adet kredi kartına sahip olabildiğini görüyoruz. Bu kredi kartları, düşük limitli de olsa müşterilere veriliyorlar ve herhangi bir ödeme sıkıntısında maalesef bu insanlar da kredi kartı mağdurlarından olabiliyor. Özellikle sosyal güvencesi olmayan, sigortasız kişilere kredi veren bankaların sayısı da günümüzde hayli fazla.

Akıllı kullanımda hiçbir sıkıntı olmaksızın, oldukça rahat ve avantajlı bir ürün olan kredi kartı; özellikle sigortasız çalışanlar için akıllı kullanılmadığı vakit büyük dertlere yol açabiliyor.

Bugünkü yazımızda, sigortasız kişilere kredi kartı veren bankalar hakkında tarafınıza bilgi verecek, elimizden geldiğince bu bankaların kredi kartı ürünlerine dair tanıtımları da tarafınıza sunacağız. Siz de, sigortanız yoksa ve kredi kartı almak istiyorsanız yazımızı takip ederek; kredi kartınızı edinmek için hangi yollara başvurabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Sigortasız Kişilere Kredi Kartı

sigortasız kişilere kredi kartı

Sorunuzun cevabını hemen verelim; evet, sigortasız kişilere de bankalar tarafından belli koşullarda kredi kartı ürünü sağlanabiliyor ve limitler kullanım düzeyinde de arttırılabiliyor. Bankacılık ürünlerinin en popülerinden biri olan kredi kartları; düzgün kullanımda sigortasız bireyler için büyük bir nimet.

Elbette, başta düşük limitli olarak verilen bu kredi kartı ürünlerini düzenli ödemeler ve yüksek harcamalar minvalinde zamanla arttırabilmeniz de muhtemel. Bakıldığında, başta aidatsız kartlar olmak üzere; sigortasız çalışanların bankaların klasik kartlarından da yararlandığını görebiliyoruz. Sigortasız kişilere kredi kartı verebilen bankalar, genelde aşağıdaki şart ve koşulları kredi kartı verirken gözlemliyor, arıyorlar.

Sigortasız Kişiler Nasıl Kredi Kartı Alabilir?

Sigortasız kişiler, kredi kartı alabiliyor ancak nasıl? Kredi kartları, günümüzde çalışmayan, öğrenci halinde olan insanlara dahi verilebilirken elbette sigortasız çalışanlara da sunulabiliyor ve başvuru halinde, kredi notunuz gözlemlenerek sigortasız bir çalışan olsanız dahi kredi kartınızı alabiliyor, dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

Bakıldığında, aşağıdaki başvuru yollarından doldurulan başvuru formlarının ışığında siz de sigortasız bir birey olarak kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı: Sigortasız biriyseniz ve kredi kartına sahip olmak istiyorsanız herhangi bir bankadan seçtiğiniz kredi kartına dair; bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak kart hakkında detaylı bilgi alabilir, bunun yanında direkt olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

İnternet Sitesi: Kredi kartlarına dair bankaların resmi internet sitelerinde hızlı başvuru formları bulunmaktadır. Bunları doldurarak kısa sürede kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür.

Şubeler: Bankaların şubelerinden de, nüfus cüzdanınızla birlikte kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Form doldurma yöntemiyle yapacağınız başvuruda ayrıca müşteri temsilcisinden ihtiyacınız ve koşullarınıza uygun kredi kartı önerisi de alabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı: Herhangi bir bankada hesabınız varsa; kredi kartı almanız için form doldurmanıza gerek yoktur. İnternet bankacılığı panelinizdeki “başvurular” sekmesinden direkt başvuru gerçekleştirebilir ve kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Mobil Bankacılık: Akıllı cihazınıza indirdiğiniz bankanızın uygulaması aracılığı ile de; başvurular sekmesinden kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Ek form doldurma işlemine gerek duyulmamaktadır.

Sigortasız Kişilere Kredi Kartı İçin Evraklar ve Koşullar

Sigortasız kişilere kredi kartı veren bankalar arasında, nüfus cüzdanı dışında herhangi bir ek belge isteyen, herhangi bir bankaya rastlanmamıştır. Dilediğiniz bankanın klasik kredi kartlarından birine başvuru yaparken, kimlik bilgilerinizi doğru vermeniz halinde tarafınızda aranan tek koşul; bilindiği gibi kredi notudur.

Kredi notunuz eğer kredi kartı verilmek için uygunsa, sigortasız bir çalışan olarak tarafınıza düşük limitli de olsa bir kredi kartı sunulabilir ve bunu dilediğiniz gibi özgürce kullanmanız sağlanabilir.

Örneğin, önceden ödemesini geciktirerek yaptığınız bir kredi borcunuz varsa yahut faturalarınızı düzenli ödemiyorsanız; kredi notunuz düşüşe uğramıştır ve muhtemelen sigortasız çalışanlara kredi kartı veren bankalar dahi size kredi kartı vermeyebilirler.

Bu sebepten, sigortasız bir çalışan olarak, kredi notunuzu düzgün bir çizgide tutmanız sizin için çok önemlidir. Kredi notu sorgulaması yaptırarak, notunuz düşükse yükselmesini sağlayacak birtakım hamleler yapmanız, kredi kartı başvurusundan önce önem arz eder.

Sigortasız Kişilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Aşağıda, sigortasız kişilere kredi kartı veren bankalar ve bu bankalardan alabileceğiniz kredi kartları özelinde bir rehber oluşturmaya gayret ettik.

Siz de, çalışmayan yahut sigortasız çalışan bir bireyseniz, hemen aşağıdaki rehberden yararlanarak bir kredi kartı seçebilir; seçiminiz akabinde direkt olarak “başvuru kanalları” alt başlıklarından, herhangi bir başvuru kanalını kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular, 3-7 gün içerisinde onay yahut ret biçiminde genelde cevaplanabilmektedir.

Ziraat Bankası Sigortasız Kişilere Kredi Kartı

Ziraat Bankası, genelde öğrencilere verdiği desteklerle ve kredi kartlarıyla biliniyor ancak sigortasız kişiler için de muhtemelen kredi notu düzgünse kredi kartı sağlayabilir.

Sigortasız kişilerin Ziraat Bankası içerisinde tercih etmeleri gereken kredi kartı ise hiç şüphesiz Ziraat Maximum. Bakıldığında, genel hatlarıyla oldukça avantajlı, klasik bir kart olan Ziraat Maximum kredi kartı ürününde; aşağıdaki avantajlardan ve özelliklerden yararlanabiliyorsunuz.

 • Ziraat Maximum’da dilerseniz aidatsız kart seçimi yapabilirsiniz ve herhangi bir ücret ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz.
 • Kampanyalar dahilinde Maximum anlaşmalı mağazalardan dilediğiniz gibi indirim kazanabilirsiniz.
 • Her alışverişinizde kredi kartınız Maxipuan biriktirir; Maxipuanlarınızı dilerseniz cebinize TL yükleyerek, dilerseniz Maximum anlaşmalı mağazalarda, marketlerde harcayabilirsiniz.
 • Nakit avans ve taksitli nakit avansla acil nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm, yine Ziraat Bankası Maximum kredi kartında bulunuyor.
 • Son olarak Ziraat Maximum, tarafınıza temassız özelliği ile geliyor ve dilediğiniz zaman 50 TL ve altı olmak kaydıyla alışverişlerinizi şifresiz, kartı okutarak yapabiliyorsunuz.

Başvuru Kanalları

Ziraat Bankası sigortasız kişilere kredi kartı minvalinde değerlendirilebilecek Ziraat Maximum’a aşağıdaki kanallardan başvuru yapabilirsiniz.

 • Şubeler: Herhangi bir Ziraat Bankası şubesine nüfus cüzdanınızla birlikte giderek, direkt Ziraat Maximum kart başvuru formunu doldurabilir ve başvurunuzu işleme aldırabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: Ziraat Bankası resmi web sitesi ziraat.com.tr; kartlar menüsünde “hemen başvur” butonunu her kartı için bulunduruyor ve ufak form doldurma işlemiyle direkt kartın başvuru sürecini başlatabiliyorsunuz. Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu
 • Telefon Bankacılığı: Ziraat Bankası, 0850 220 00 00 numarasında direkt olarak tarafınıza birebir hizmet verebiliyor ve buradan kredi kartı işlemlerini halledebilmeniz sağlanıyor. Nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurarak yapacağınız aramada, direkt olarak Ziraat Maximum kredi kartına başvuru yapmanız mümkün.

İşbank Sigortasız Kişilere Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası da, kart portföyünü Maximum markası altında güçlendirenlerden ve Maximum kartlarını sigortasız çalışanlarına da dönem dönem verebiliyor. Kişiye bağlı olarak değişen bu “verilme” işleminde elbette kredi notu en etkin rolü üstlenmekte. Baktığımızda, İşbank Maximum aidatsızkredi kartının aşağıdaki gibi bir özellikler dizisi olduğu söylenebilir.

 • İşbank Maximum aidatsız kredi kartı, sigortasız çalışanlar için biçilmiş kaftan bir kredi kartı ürünüdür ve herhangi bir aidat kullanım boyunca tarafınızdan alınmaz.
 • Dilerseniz Maximum kredi kartı kampanyalarından ücret dahilinde yararlanabilirsiniz.
 • Dilediğiniz zaman, nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans talebini ATM’ler üzerinden anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Taksit öteleme, otomatik ödeme talimatı, ödeme erteleme gibi fonksiyonlar aidatsız bir kredi kartı olmasına rağmen İşbank Maximum kartta mevcuttur.
 • Her alışverişinizde kazanacağınız Maxipuanları dilediğiniz, anlaşmalı mağazada ve markette kullanıp alışveriş yapabilmeniz ayrıcalığı da yine, İşbank Maximum aidatsız kredi kartı tarafından sağlanabilmektedir.
 • İşbank Maximum aidatsız kart, aynı zamanda Müzekart özelliğini de içerisinde barındırmaktadır.

Başvuru Kanalları

İşbank Maximum aidatsız kredi kartı ürününe, tüm sigortasız bireyler aşağıdaki kanallardan başvurabilirler.

 • İnternet Sitesi: İşbank resmi internet sitesi isbank.com.tr adresinde hizmet veriyor ve “hemen başvur” butonuyla kartlar menüsünde dilediğiniz karta başvurabilmeniz mümkün kılınmış. Burada, T.C. Kimlik numaranızı girmeniz ve telefon numaranızı vermeniz yeterli olacaktır. Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu
 • Şubeler: Nüfus cüzdanınızla beraber herhangi bir İşbank şubesine giderek de, Maximum aidatsız kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilmeniz mümkündür.
 • Telefon Bankacılığı: İş Bankası telefon bankacılığı 0850 724 0 724 numaralı hatta dilediğiniz saatte kredi kartı işlemlerinizi kabul edebiliyor ve burada aynı zamanda kredi kartı başvurusu yapabilmeniz de mümkün.

Garanti Bankası Sigortasız Kişilere Kredi Kartı

Garanti Bankası, sigortasız kişilere kredi notlarına bakarak kredi kartı sağlayabiliyor ve ürün portföyüne baktığımızda; kredi kartı çeşitlerinin epey geniş olduğu da rahatlıkla görülebilir. FlexiCard, hem aidatsız hem de Bonus titrine sahip bir ürün olarak sigortasız kişiler için biçilmiş kaftan bir kredi kartı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikleri ise aşağıdaki biçimde listelenebilir.

 • Flexi’yi özgün olarak, tercihiniz nasılsa öyle tasarlayabilme hakkına sahipsiniz.
 • FlexiCard, aynı zamanda sigortasız çalışanlara da verilebildiği için sizden ekstra herhangi bir yıllık ücret talep etmemektedir.
 • Dilediğiniz bonus kampanyasını Flexi’de kendiniz alırsınız, seçme hakkınız vardır; bunun dışında her kampanya Flexi’de aktif olarak kullanılamaz.
 • Her alışverişinizde kazandığınız bonusları binlerce anlaşmalı mağazada alışveriş yaparak harcayabilmeniz yahut cebe TL yükleyebilmeniz yine, Flexi’de mümkün.
 • Garanti Seyahat Hattı içerisinde bonuslarınız 1,5 kat daha değerli.
 • Nakit avans ve taksitli nakit avansla nakit ihtiyacınız anında karşılanabiliyor.

Başvuru Kanalları

Garanti Bankası Flexi kredi kartına, aşağıdaki başvuru kanallarından başvuru yapabilirsiniz.

 • Telefon Bankacılığı: Garanti telefon bankacılığı yahut Alo Garanti hattı; 444 0 333’te bulunuyor ve burayı arayarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Kimliğinizin yanınızda olması ve doğru bilgiler vermeniz ise en önemli etmen.
 • İnternet Sitesi: Garanti Bankası internet sitesi garanti.com.tr üzerinde de kartlar menüsünde FlexiCard’ı görebilirsiniz. Burada “hemen başvur” butonu aracılığıyla başvurunuzun ilk etabını tamamlayabilirsiniz.  Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu
 • Şubeler: Herhangi bir Garanti Bankası’na nüfus cüzdanınız ile giderek, direkt olarak kredi kartı başvuru formunu doldurabilir ve sonrasında kredi kartı başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

Halkbank Sigortasız Kişilere Kredi Kartı

Halkbank, vizyonunu geçtiğimiz yıl değiştirerek kredi kartında yepyeni bir atılıma gitmiş ve kendisine has Paraf kredi kartı markasını sunmuştu. Ayrıcalıklarla dolu paraf dünyasına, sigortasız bireyleri de kabul eden Paraf kredi kartı; öncelikle kredi notunuza bağlı olarak tarafınıza verilebilir. Paraf’ın ayrıcalıkları ve avantajları ise aşağıdaki şekilde listelenebilir.

 • Her alışverişinizde kazandığınız ParafPara kredi kartı puanları; diğer bankaların ürünlerine göre Halkbank Paraf kredi kartında çok daha fazladır.
 • Ödeme erteleme ve sonradan taksitlendirme seçenekleri, Paraf kredi kartında mevcuttur ve dilediğiniz bir ödemeyi ay sonunda taksitlendirebilirsiniz.
 • Düşük faiz oranlarıyla taksitli nakit avans çekiminizi yaparak anında nakit ihtiyacınızı karşılayabilmeniz, yine mümkündür.
 • Paraf, uçuş hattında da sizlere seyahatlerinizde yardımcı olur.
 • Otomatik ödeme talimatı ve kredi kartından aidat ödeme talimatı, yine Paraf kredi kartından verilebilmektedir.

Başvuru Kanalları

Paraf kredi kartı ürünü, Halkbank sigortasız kişilere kredi kartı seçeneği olarak rahatlıkla gösterilebilir ve bu kredi kartına aşağıdaki şekillerde başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

 • İnternet Sitesi: Paraf kredi kartı resmi adresi parafcard.com.tr üzerinden, sağ üst köşede bulunan “hemen başvur” kutucuğuna tıklayarak gerekli bilgileri girebilir ve başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Halkbank Kredi Kartı Başvurusu
 • Telefon Bankacılığı: 0850 222 0 400 Numaralı telefondan 5 nolu seçenekle, mutlu müşteri merkezine ulaşabilir ve Paraf kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 • Şubeler: Herhangi bir Halkbank şubesine nüfus cüzdanınızla giderek form doldurma yöntemiyle Paraf kredi kartı başvurusu yapmanız, yine mümkündür. Bakıldığında bu yöntem, en hızlı ve sağlıklı yöntem olarak bilinir.

Yapı Kredi Sigortasız Kişilere Kredi Kartı

Sigortasız çalışanlara KKB puanlarına bakarak kredi kartı verebilen Yapı Kredi Bankası’nın bu güruhtaki kişilere verebileceği en klasik kart elbette; Yapı Kredi World Card ürünü. World anlaşmalı bütün işyerlerinde geçerli olan ve hem para harcayıp hem de bol bol kredi kartı puanı kazanabileceğiniz World kredi kartıyla aşağıdaki özelliklere erişebilirsiniz.

 • Mobil ödeme işlemlerine 25 TL Worldpuan seçeneği.
 • Dönem dönem çekilişle kazanılabilen yurtdışı tatil hediyeleri ve daha pek çok teknolojik ürün kazanma şansı.
 • World üye işyerlerinde dilediğiniz gibi Worldpuanlarınızı kullanabilme şansı.
 • Temassız özelliği ile 50 TL altı alışverişlerinizi şifresiz ödeyebilme imkanı.
 • Süper taksit özelliği ile; mağazada taksit yapamasanız bile sonradan Yapı Kredi World sayesinde içeriden süper taksitlendirebilme şansı.
 • Ek kart çıkarabilme.

Başvuru Kanalları

Yapı Kredi sigortasız çalışanlara kredi kartı minvalinde değerlendirilebilecek Yapı Kredi World kredi kartı ürününe aşağıdaki kanallardan başvuru yapabilirsiniz.

 • İnternet Sitesi: Yapı Kredi World kredi kartı resmi internet sitesi worldcard.com.tr üzerinden, World kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Burada doğru bilgiler vermeniz en önemli etmen. Bu sebepten kimliğinizi yanınızda bulundurmanız ve bilgilerinizi kimliğinize bakarak doğrulamanız çok önemli. Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu
 • Telefon Bankacılığı: Yapı Kredi telefon bankacılığı 444 0 444 numaralı hatta World kredi kartı ürününe başvurularınızı uzaktan form doldurma yöntemiyle alabiliyor. Nüfus cüzdanınızdaki bilgilerle başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün.
 • Şubeler: Herhangi bir Yapı Kredi Bankası şubesinden de direkt olarak müşteri temsilcisiyle görüştükten sonra nüfus cüzdanınızdaki bilgilerle kredi kartı başvuru formunu doldurabilir, sonrasında başvurunuzu direkt işleme aldırabilirsiniz.

Vakıfbank Sigortasız Kişilere Kredi Kartı

Vakıfbank’ın sigortasız çalışanlara özel olarak sunduğu bir kredi kartı bulunmasa da, bu grup için verilebilecek en iyi kredi kartı hiç şüphesiz Vakıfbank TercihKart. Bakıldığında aidatsız bir kredi kartı olmasının yanında kendine has pek çok özelliği de bulunan bu kartın, bazı avantajları aşağıdaki gibi belirtilebilir.

 • TercihKart, World özelliklerine sahiptir. Dolayısıyla alışveriş yaptıkça Worldpuan kazanabilir ve bu kredi kartı puanlarınızı anlaşmalı mağazalarda harcayabilirsiniz.
 • World kampanyalarına dilediğiniz gibi, isteğiniz dahilinde katılabilirsiniz. Bu sebepten ismi TercihKart’tır.
 • World anlaşmalı işyerlerinden taksitle alışveriş yapabilmeniz, yine TercihKart içerisinde mümkün kılınmaktadır.
 • TercihKart içerisinden anında nakit ihtiyacınızı, nakit avans yöntemiyle karşılayabilirsiniz.

Başvuru Kanalları

TercihKart’a başvuru yapmak isteyen sigortasız bireyler aşağıdaki başvuru kanallarından herhangi birini deneyebilirler.

 • Şubeler: Herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek kredi kartı başvuru formu doldurabilir ve direkt olarak TercihKart’ınızı edinebilirsiniz. Yanınızda nüfus cüzdanınızı bulundurmanız gerekmektedir.
 • İnternet Sitesi: Vakıfbank resmi internet sitesi vakifbank.com.tr üzerinden de; Vakıfbank’ın tüm kredi kartı ürünlerine başvurabildiğiniz gibi TercihKart kredi kartı başvurusu da yapabiliyorsunuz. Kartlar menüsünden TercihKart’ı bulup “hemen başvur” butonunu bulmanız yeterli olacaktır. Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu
 • Telefon Bankacılığı: Vakıfbank 0850 222 0 724 numaralı hatta 7/24 isteklerinize ve başvurularınıza cevap verebiliyor. Dolayısıyla dilediğiniz zaman TercihKart başvurunuzu operatörlerle beraber uzaktan form doldurma yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Sigortasız Kişilere Kredi Kartı

Akbank’ın sigortasız kişilere kredi notunu inceleyerek kredi kartı verdiğini bilmekteyiz. Dolayısıyla, Neo; Akbank’ta sigortasız kişilerin başvuracağı en ideal kart görünümünde. Axesschip para biriktirebileceğiniz ve pek çok kampanyaya da rahatlıkla katılabileceğiniz Neo’nun başlıca özellikleri aşağıdaki gibi listelenebilir.

 • Neo Pos Para sistemi sayesinde, Akbank Pos cihazı bulunan anlaşmalı pek çok mağazadan nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz; bunun için ATM’ye gerek kalmaz.
 • 3D Secure yöntemiyle webde rahatlıkla alışveriş yapabilmeniz, yine Neo kredi kartıyla mümkündür.
 • Neo, her harcamanızda size chip para kazandıran bankacılık ürünlerinden bir tanesidir. Dolayısıyla, dilediğiniz gibi anlaşmalı mağazalarda birikmiş chip paranızı kullanabilir, özgürce harcayabilirsiniz.
 • Neo ile Axess anlaşmalı mağazalarda taksitli alışverişler yapabilmeniz de yine mümkündür.

Başvuru Kanalları

Neo kredi kartına başvuru yapabilmek için aşağıdaki başvuru kanallarından herhangi birini kullanmanız yeterli olacaktır.

 • İnternet Sitesi: Akbank resmi internet sitesi Akbank.com.tr üzerinden Neo kredi kartına kimlik bilgilerinizle başvurabilmeniz mümkündür. Akbank Kredi Kartı Başvurusu
 • Şubeler: Herhangi bir Akbank şubesine, gerekli evrak olarak sadece nüfus cüzdanınızla giderek de, Neo kredi kartı ürününe başvuru yapabilirsiniz.
 • Telefon Şubesi: Uzaktan form doldurma yöntemiyle, 444 25 25 numaralı hattan Akbank müşteri hizmetlerine ulaşarak kredi kartı başvurusu gerçekleştirmeniz yine mümkündür. Yapmanız gereken tek şey doğru bilgiler verdiğinize emin olmaktır.

Denizbank Sigortasız Kişilere Kredi Kartı

Denizbank’ın sigortasız kişiler için en uygun kredi kartlarından bir tanesi, Deniz Bonus. Klasik bir kredi kartı olan Deniz Bonus’ta pek fazla dinamik etmen yokken; var olan özellikleri zaten hemen her şeye yetiyor gibi görünüyor. Baktığımızda, bedavası en bol kredi kartı markası Bonus titrine de hali hazırda sahip olan kartın aşağıdaki avantajlara sahip olduğunu da görebiliyoruz.

 • Temassız özelliği ile 50 TL altındaki alışverişlerde hızlı, şifresiz ve güvenli ödeme imkanı.
 • Her alışverişinizde bol bol bonus kazanımı ve bu puanları dilediğiniz anlaşmalı mağazada harcama şansı.
 • Deniz Bonus ayrıcalığı ile ilk ay 190 TL bonus kazanma şansı.
 • İndirim Kartımda, sistemiyle her ay belli cazip teklifleri sadece Deniz Bonus’a özel alabilme şansı.
 • Nakit avans ve taksitli nakit avans çekebilme hakkı.
 • Ödeme erteleme hakkı.
 • Sonradan taksitlendirme fonksiyonu.

Başvuru Kanalları

Denizbank’ın sigortasız kişilere özel sunulabilecek en ideal kredi kartı olan Deniz Bonus’a aşağıdaki kanallardan başvurabilirsiniz.

 • Şubeler: Herhangi bir Denizbank şubesinde form doldurma yöntemiyle, Denizbank kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Deniz Bonus’a başvurabilmek için yanınızda nüfus cüzdanınızın bulunması yeterli olacaktır.
 • SMS: Deniz Bonus’a SMS yöntemiyle de başvuru yapabilirsiniz. KKART yazıp boşluk bıraktıktan hemen sonra T.C. Kimlik numaranızı da ekleyerek mesajınızı 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır.
 • ATM’ler: Tüm Denizbank ATM’lerinden, kartsız işlemler menüsüne girilerek kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.
 • Telefon Bankacılığı: Denizbank’ın müşteri hizmetleri 444 0 800 numaralı hatta, Deniz Bonus kredi kartı başvurularını uzaktan form doldurma yöntemiyle alabilmektedir. Burada, doğru bilgiler vermeniz kart başvurusu yapmanız aşamasında elzemdir.
 • İnternet Sitesi: Denizbank resmi internet sitesi Denizbank.com.tr üzerinden de, Deniz Bonus’a başvuruda bulunabilirsiniz. Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank Sigortasız Kişilere Kredi Kartı

Yeni adıyla QNB Finansbank da, kredi kartı portföyü dar ama yeterli olan bankalardan bir tanesi. Bakıldığında, CardFinans klasik kredi kartı ürününün sigortasız çalışanlar için uygun olacağı söylenebilir. CardFinans klasik kredi kartı, düşük bir limitle verilir ancak sigortasız olsanız dahi düzenli ödemeler ve harcamalar halinde; CardFinansGold’a da çıkarılabilir. Avantajları ise aşağıdaki şekilde listelenebilmektedir.

 • 1500’ü Aşkın noktada; her harcamanızda kazandığınız kredi kartı puanlarını harcayabilme şansı.
 • Oldukça uygun taksit seçenekleriyle rahatlıkla nakit ihtiyacınızı karşılayabilme durumu.
 • TaksitKolay ile dilerseniz taksit seçeneği olmayan mağazalarda dahi sonradan kendi kredi kartı hizmetinizde taksitlendirme seçeneğini bulabilirsiniz.
 • Ücretsiz ve otomatik fatura ödeme talimatları verebilirsiniz.
 • Parapuanlarınız, havayolu şirketlerinde ve seyahatlerinizde daha değerlidir.

Başvuru Kanalları

 • İnternet Sitesi: CardFinans kredi kartına, QNB Finansbank resmi internet sitesi qnbfinansbank.com adresinden “hemen başvur” butonuyla direkt olarak başvuru yapabilirsiniz. Finansbank Kredi Kartı Başvurusu
 • Telefon Bankacılığı: 0850 222 0 900 Numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetlerinden de, direkt olarak CardFinans kredi kartına başvuru yapılabilmektedir. Burda, kimlik bilgilerinizi doğru vermeniz dışında gereken herhangi bir zorunluluk yoktur.
 • Şubeler: Herhangi bir QNB Finansbank şubesinden de kredi kartı başvuru formunu doldurarak, CardFinans kredi kartı başvurunuzu işleme aldırabilmeniz mümkündür. Şubeye giderken yanınızda nüfus cüzdanınızı bulundurmayı da unutmamanız tavsiye edilir.