T Bank Kredi Başvurusu 2018
Turkland Bank Kredi Başvurusu

“Burada tam anlamıyla özelsiniz” sloganıyla kişi ve kurumlara bankacılık hizmeti sunan T-BANK, her türlü maddi ihtiyaçlara kredi ürünleri ile destek olmaktadır. Banka 1985 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, o yıllardan bu yana kesintisiz olarak bankacılık faaliyetini sürdürmektedir.

Sunmuş olduğu kredi kartı, nakit kullanımlar ya da kredi ürünlerine avantajlı içerikler ekleyen banka, böylece şimdiki büyümesinin temelini oluşturmuş ve üst seviyelere taşımıştır. Kişi, kurum ve işletmelere çeşitli yollarla finansman desteği sunan bankanın, kredi kullandırma oranın üst seviyelerde olmasının bir diğer sebebi ise başvuru yöntemleri olmaktadır.

Banka şubelerinin yanı sıra birçok alanda kredi başvurusu kabul eden T-BANK, kişilere 7 gün 24 saat kredi başvurunda bulunma olanağı tanımaktadır.

t-bank kredi başvurusu

T-Bank Kredi Çeşitleri

Kuruma özel bankacılık, KOBİ’ye özel ve kişiye özel bankacılık hizmeti sunan banka, sunmuş olduğu kredi ürünlerinde geniş çaplı ilerlemektedir. Sektörde üstün hizmeti anlayışıyla yoluna devam eden ederken, perakende bankacılık alanlarında da hızla ilerlemektedir. Bankanın sunmuş olduğu kredi ürünlerinden, küçük orta ve büyük boy işletmeler, kurumlar ve kişiler kolaylıkla faydalanırken, avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleri ile de dikkat çekmektedir.

Başvuru Kanalları

T-BANK, kredi ürünlerine büyük avantajlar yüklemekle kalmayıp, kişilerin zahmetsiz ve hızlı başvurularda bulunabilmesi amaç edinmekte ve doğrultu da kredi başvurusu için birçok alternatif sunmaktadır. T-BANK şube sayısının sınırlı olması ve kişilerin konforlu işlem yapabilmesi adına banka şubeleri haricinde, telefon bankacılığı gibi kanallardan da başvuru kabul etmektedir.

Banka Şubeleri İle Kredi Başvurusu
Kişi ya da kurumlar, gerekli koşulları tamamlaması halinde dilediği kredi ürünü için şubelerde başvuruda bulunabilir ve kısa sürede yanıt alabilirler. T-BANK, yurdun bil çok ilinde şube kurmuş ve vatandaşa bankacılık hizmeti sunmaktadır. Şubesi bulunmayan ilde ikamet eden vatandaş için farklı alternatif sunan banka, buradan yapılan başvurularda müşteri temsilcisi aracılığı ile destek vermekte ve kısa sürede sonuca ulaşmaktadır.
Telefon Bankacılığı İle Kredi Başvurusu
Bulunmuş olduğunuz ilde ya da yakın çevrenizde T-BANK şubesi bulunmayan kişiler, bankanın 444 82 65 numaralı telefonu arayarak kredi başvurusunda bulunabilirler. Müşteriler 7 gün 24 saat aralıksız hizmet veren telefon şubeleri ile müşteri temsilcisine bağlanarak başvuru yapılabilmektedir.

Müşteri Temsilcisi ile kullanmak istediğiniz kredi ürünü hakkında detayları öğrenebilir, faiz oranlarını inceleyebilir ve geri ödeme periyodunu hesaplayabilirsiniz. Kısa sürede yapılan incelmeler sonucunda ise, başvurunun ön onay işleminden geçmekte ya da geçememektedir.

Not: T-BANK kredi başvuruları şubeler ve telefon bankacılığı ile sınırlı kalmaktadır. Bankanı ATM sayısını oldukça az olması, SMS de kredi başvurularının pasif olması ve web üzerinden başvuru uygulamasının olmaması sebebiyle buralardan başvuru işlemleri kabul edilememektedir.

T-Bank Kredileri

Hali hazırla bulunan hemen her banka,ihtiyaç kredisi,konut ve taşıt kredisi ürünüsunmaktadır. Bunların sanı sıra, kurumsal bankacılık olarakda hizmet veren bankaları birbirinden ayıran özellikler,faiz oranları ve vade seçenekleridir. Önemli olan bir diğer husus ise kuşkusuz ki, kredi türleridir.

Ana kredi çeşitlerinin alt dalları olarak çeşitli ürünler sunan T-BANK, kurumsal bankacılık alanında, Hazır Hesap, spot kredi, Iskonto ve İştira Kredileri, TL İhracat Kredisi,Nakit Yönetimi Kredisi gibi, ödeme koşulları, kredi miktarı ya da nakdin acili yetine oranla belirlenen türleri ile her bütçe ve ihtiyaca hitap etmektedir.

T-Bank İhtiyaç Kredisi

Genel anlamdaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve işlerinizi ertelememek için T-BANK genel ihtiyaç kredisini kişilerin hizmetine sunmaktadır. Genel ihtiyaç kredisi kullanarak Eğitimden, Bilgisayara, Ev Eşyasından, Evliliğe, Beyaz Eşyadan, Tatile kadar her türlü ihtiyacınızı uygun şartlar ile karşılama garantisi veren banka, düşük faiz oranları ile de dikkat çekmektedir. T-BANK ihtiyaç kredisi ödeme süresi boyunca oluşabilecek faiz oranlarındaki değişmelerden etkilenmemekte ve vade planlarını minimum 0 maksimum 24 ay olarak belirlemektedir.

Gerekli belgeler

  • Nüfus Cüzdanı
  • Adres Teyit Edici Belge
  • Gelir Belgesi (maaş bordrosu, kira kontratı vb.)

T-BANK gerekli olduğu durumlarda, ihtiyaç kredisine yönelik belgeler isteyebilmektedir.

T-Bank Taşıt Kredisi

Kişiler hayalindeki taşıta, T-Bankın sunmuş olduğu uygun faiz oranları ve cazip ödeme koşulları ile sahip olmaktadır. Sahip olmak istediğiniz araç. 0 km ya da 2. El olması fark etmeksizin dilediğiniz araca 0-36 aya varan vade koşulları ile ulaşmanız mümkündür.

Bankanın sunmuş olduğu taşıt kredisi ürünlerinde kredi, ödeme süresi boyunca oluşabilecek faiz oranlarından etkilenmemekte ve 0.km araçlar için vergilerdâhil anahtar teslim fiyatının maksimum 80’i kadar kredilendirilir.Bunun dışında ise, zorunlu trafik ve kasko sigortaları, T-BANKşubelerinden eş zamanlı olarak yapılabilmektedir.

Gerekli belgeler

  • Nüfus Cüzdanı
  • Adres Teyit Edici Belge
  • Gelir Belgesi (maaş bordrosu, kira kontratı vb.)

T-BANK gerekli olduğu durumlarda, taşıt kredisineyönelik ek belgeler, ipotek ya da kefil isteyebilmektedir.

T-Bank Konut Kredisi

T-BANK ile kişiler, düşündüğü eve kolaylıkla sahip olma şansını yakalamaktadır.Banka sunmuş olduğu kredi ürünleri için geri ödemeleri hem TL hemde dövize endeksli olarak kabul etmekte ve 3 aydan 60 aya varan vade seçeneklerinden faydalanma imkânı sunmaktadır. Konut kredisi içinde, kredininödeme süresince oluşabilecek faiz oranlarındaki değişmelerden etkilenmemektedir.

Gerekli belgeler

  • Nüfus Cüzdanı
  • Adres Teyit Edici Belge
  • Gelir Belgesi (maaş bordrosu, kira kontratı vb.)
  • T-BANK gerekli olduğu durumlarda, konut kredisine yönelik ek belgeler, ipotek ya da kefil isteyebilmektedir.

T-Bank Kredi Kampanyaları

Misyonunu, “Sektörün ve çalışanlarının nabzını sürekli elinde tutarak, Bankanın hedeflerinin ve gelecek projeksiyonunun oluşturulmasına katkıda bulunmak” olurunmuş olduğu cazip belirleyen t bank, bankacılık ürünlerine sunmuş olduğu bir çok ürünün yanı sıra, krediürünleri için çıkartmış olduğu kampanyalarla dadikkat çekmektedir.

Yorum yazın