Tatilgo.com’da 75 TL MaxiPuan!10 Ağustos – 6 Eylül 2015 tarihleri arasında, Tatilgo.com’dan Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişinize 75 TL MaxiPuan hediye! Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerimizin “TATILGO” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyamıza ait detay sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.

Kampanya Detayları:
1- Kampanyamız, Tatilgo.com’dan Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişinizde geçerlidir.
2- Kampanyamızdan ilave MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
3- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyamızdan bir kez yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 75 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
4- Ziraat Maximum Kartları da kampanyamıza dahildir.
5- Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “TATILGO” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

 

6- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
7- İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 5 işgünü içerisinde kartlara yansıtılacak olup, puanların son kullanma tarihi 21 Eylül 2015’tir.
8- Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
9- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
10- Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişleriniz de kampanyamıza dahildir. Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde SMS ile katılım şartı yoktur.

Yorum yazın