• YARIM ALTIN
  1.349,00
  % -2,51
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4294
  % 0,98
 • € EURO
  8,9820
  % 0,15
 • £ POUND
  10,3601
  % 0,33
 • ¥ YUAN
  1,1472
  % 0,90
 • РУБ RUBLE
  0,0998
  % 1,17
 • BITCOIN/TL
  349445,161
  % 1,80
 • BIST 100
  1.471,39
  % -1,13

TEB 2. El Taşıt Kredisi Başvurusu ve Detaylar 2020

TEB 2. El Taşıt Kredisi Başvurusu ve Detaylar 2020

TEB 2’nci el taşıt kredisi, birçok avantaj ve fırsatlarla, araç sahibi olmak isteyenleri bir hayli sevindirmektedir. Gerek vade seçenekleri, gerekse de uygun faiz oranlarıyla her kesimden insanı çok rahat bir şekilde araç sahibi yapmak isteyen TEB, sağladığı yeniliklerle de göz kamaştırmaktadır.

Bu yazımızda, TEB 2’nci el taşıt kredisi hakkında tüm detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yazımızda ayrıca, TEB’den 2’nci el taşıt kredisi alabilmek için gerekli şartları ve istenecek olan belgeleri, TEB 2’nci el taşıt kredisinin faiz oranlarını ve birbirinden avantajlı fırsatlarını da bulma şansını elde edebilirsiniz.

TEB 2. El Taşıt Kredisi

TEB 2. El Taşıt Kredisi

TEB 2’nci el taşıt kredisi, araç sahibi olmak isteyen herkesi heyecanlandıracak bir kampanyayla karşımıza çıkmaktadır. Yeni bir araç sahibi olmak isteyen ve bunun için kredi çekme yolunu tercih edenler için TEB’in birbirinden avantajlı taşıt kredisi kampanyası bulunmaktadır.

TEB 2’nci el taşıt kredisi, çok avantajlı vade seçenekleri ve faiz oranları ile kişileri, yeni bir araç sahibi yapmaktadır. Hem de taşıt kredisinin faiz oranı, hiçbir şekilde piyasadaki faiz oranlarından etkilenmemekte ve kredinin vadesi boyunca sabit kalmaktadır.

TEB 2’nci el taşıt kredisi başvurusu için, size en yakın TEB şubelerinden birini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, internet aracılığıyla ya da 0850 200 0666 numarasını arayarak da detaylı bilgiye sahip olabilir, anında TEB 2’nci el taşıt kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankanın ilgili sayfasına ulaşmak için tıklayın.

TEB 2. El Taşıt Kredisi Şartlar ve Belgeler

TEB’den taşıt kredisi alabilmek için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Öncelikle, bu kredinin, mutlaka 18 yaşından büyük olma şartı bulunmaktadır. Kişilerin, kredi çekebilmesi için yeterli gelire de sahip olması gerekmektedir.

Bunun yanı sıra, kişilerin çalışma süresi de son derece önemlidir. Kredi alacak olan kişilerin çalışma süreleri az ise, kredi çekememe durumları da olabilmektedir. Ayrıca, kişilerin kredi notunun da kredi çekmeye uygun olması gerekmektedir.

TEB 2’nci el taşıt kredisi almak için hazırlanması gereken birtakım belgeler de bulunmaktadır. O belgeleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kimlik fotokopisi ya da ehliyet fotokopisi
 • Gelir belgesi ve maaş bordrosu
 • İşletme sahipleri ya da serbest meslek çalışanları için son 3 yıla ait olmak üzere bilanço, ticaret sicil gazetesi ve vergi levhası
 • TEB’de 2’nci el taşıt kredisi çekebilmek için alınacak olan aracın ruhsatı da gerekmektedir.

Gerekli belgeler hazırlandıktan sonra, kredinizi 24 saat içerisinde kullanabilme şansına da sahipsiniz. TEB 2’nci el taşıt kredisinin avantajlı fırsatlarından yararlanabilir, hayal ettiğiniz araca anında kavuşabilirsiniz.

TEB 2. El Taşıt Kredisi Hesaplama ve Faiz Oranları

TEB 2’nci el araç kredisinde uyguladığı, çok uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla kişileri, kolaylıkla 2’nci el araç sahibi yapmaktadır. TEB 2’nci el taşıt kredisi için, vade seçenekleri ve faiz oranları da oldukça merak edilmektedir.

TEB’in müşterilerine özel olarak hazırladığı 2’nci el taşıt kredisinin vadesi 3-48 ayı kapsamaktadır. TEB 2’nci el taşıt kredisinin faiz oranı ise yüzde 2,65’tir. Aşağıda yer alan tabloyu inceleyerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kredi TutarıVade SayısıFaiz OranıTaksit TutarıToplam Ödeme
50.000 TL48% 2.652.045,13 TL98.166,24 TL
YORUMLAR YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.