TEB Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

TEB Başvuru Sonucu Takip

Bankacılık sektöründe birçok rakibini geride bırakan ve tüm ihtiyaçlara finansal destek sağlayan Türk Ekonomi Bankası, kredi ve kredi kartı başvurularınızdan sonraki süreç için de destek olmaktadır. TEB başvuruları büyük oranda aynı gün sonuçlanmakla birlikte, kredi çeşidi ve başvuran kişinin banka ile ilişkisine bağlı olarak esnek zamanlarda da sonuçlanabilmektedir. TEB müşterisi iseniz kredi ya da kredi kartı başvurunuzu çeşitli kanallardan öğrenmeniz mümkün olmaktadır.

\"teb

TEB Kredi Kartı Sorgulama (Başvuru Takibi)

TEB Kredi kartı sahibi olmak için başvuru da bulunan tüketiciler 3 farklı platformdan başvurularını takip edebilir ve sonuçlarını öğrenebilirler. Bunlardan ilki banka şubesi, ikincisi, müşteri hizmetleri, son yöntem ise internet bankacılığıdır.

Sorgulama yapacağınız kanallar;

  • Müşteri Hizmetleri
  • Şubeler
  • İnternet Bankacılığı

Banka Şubesi

Tercih etmekte özgür olduğunuz bir TEB şubesinegiderek, TC kimlik no ile müşteri yetkilisinden kredi kartı başvuru talebini sorgulamanız mümkün olmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Kredi kartı talebinde bulunan kişi ikinci olarak ile 0850 222 0 666 nolu müşteri hizmetler, numarasını ağrıyarak, sesliyanıt sisteminin yönlendirmesiyle müşteri hizmetlerine bağlanabilir. Buradan da yine TC kimlik no ile kredi kartı başvuru sorgulama işlemi yapılmaktadır.

İnternet Bankacılığı

TEB internet platformu üzerinde bulunan başvurum nerede sayfasından (https://www.teb.com.tr/basvurum-nerede/ ) kredi kartı kartı başvurularını sorgulama işleme yapabilmektedir.

TEB Kredi Sorgulama (Başvuru Takibi)

TEB başvuru sonucunuzu öğrenmek için, Teb başvurum nerede? sayfasına bakabilirsiniz. Bunlardan ilki kişilerin en çok tercih ettiği telefon bankacılığı,ikincisi, internet bankacılığı olurken, son yöntem ise banka şubesine gitmektir.

Sorgulama yapacağınız kanallar;

  • Müşteri Hizmetleri

Telefon Bankacılığı

0850 200 06 66 numarası TEB telefon bankacılığı arayarak sesli yanıt sisteminden müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve TC kimlik numaranız ile kredinizi sorgulayabilirsiniz.

1 thought on “TEB Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir