TEB Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2020

TEB Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2020

Cepteteb kredi kartı, şubesiz bankacılık formatı, sunduğu ihtiyaç kredileri ve düşük faizli konut kredileri derken; TEB son yılların en flaş bankalarından bir tanesi olmayı başardı. Gelir belgesiz, koşulsuz ve şartsız olarak ev hanımlarına da kredi verebilen TEB’de, ihtiyaçlarınız bol, paranız az ise çözümler hemen üretilebiliyor!

Bugünkü yazımızda TEB’in bilhassa ev hanımlarına yönelik sunduğu ihtiyaç kredisi ürünlerini konuşuyor olacağız. Siz de, bir ev hanımıysanız ve yakın zamanda herhangi bir ihtiyacınız adına kredi kullanmak istiyorsanız, yazımızı okuyarak TEB’e nasıl başvurabileceğiniz ve faiz oranları hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

teb ev hanımı kredisi

TEB Ev Hanımlarına Özel Kredi

TEB’in sunduğu ev hanımlarına özel krediler seçeneğinde, kullanabileceğiniz kredi miktarı gelir belgenizin olup olmamasına göre değişiklik gösterebiliyor ve yüksek meblağlı kredilerde belli başlı belgeler şube aracılığı ile tarafınızdan talep edilebiliyor; ancak düşük meblağlı kredileri, gelir belgeniz olmasa da bir ev hanımı olarak kolayca alabiliyorsunuz.

İlgili YazıEv Hanımları Ne kadar Kredi Çekebilir?

Türk Ekonomi Bankası Ev Hanımlarına Kredi Hesaplama Tablosu

Aşağıda sizin için bir tablo sunacak ve bu tabloda gelir belgeniz olmaksızın bir ev hanımı olarak alabileceğiniz kredi miktarlarına binaen faiz oranlarına, kredi tahsis ücretlerine, aylık ödeyeceğiniz taksit tutarlarına değineceğiz.

*Mobil kullanıcılar tablonun tam halini görebilmek için telefonunu yan çevirmeli

Kredi MiktarıVadeFaiz OranıAylık ÖdemeToplam Ödeme
5000 TL36%2,4224,94 TL8.097,67 TL
10.000 TL36%2,4449,87 TL16.195,62 TL
20.000 TL36%2,4899,75 TL32.390,85 TL
30.000 TL36%2,41.349,62 TL48.586,39 TL
50.000 TL36%2,42.249,37 TL80.977,25 TL

TEB Ev Hanımı Kredi Kampanyaları

TEB’in sunduğu ev hanımlarına yönelik kredilerde, düşük faiz ve yüksek vade seçenekleri şu an için mevcut. Bunun dışında kampanyalar arasında, çoğu zaman daha düşük faizlerle, anında kredi seçeneği de aktif edilebiliyor ve TEB resmi sitesini takip ederek bu kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgilere erişebilmeniz de mümkün oluyor.

İhtiyaç Krediniz TEB’de

TEB’de kredi notuna göre kişiden kişiye değişen faiz oranlarıyla avantajlı ihtiyaç kredisi var.

  • Maksimum vade 36 aydır.
  • Kredi notunuza göre farklı tutar ve vadelerde faiz oranı değişmektedir.
  • 3 ay erteleme fırsatını yakalayın.

TEB’de Kredin Çok

TEB’de %2,40 faiz oranıyla avantajlı ihtiyaç kredisi var.

Başvurunuzu TEB Şubelerinden, 0 0850 200 0 666 TEB Çağrı Merkezi’nden, ve TEB İnternet Şubesi’nden ya da hemen şimdi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Maksimum vade 36 aydır.
  • Farklı vade ve tutarlar için kredi kullanımı yapılabilir.

TEB Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB’in 50.000 TL’ye kadar sunduğu ev hanımlarına yönelik kredi başvurularını aşağıdaki kanallardan gerçekleştirebilmeniz mümkün; ancak belirtmekte yarar var, yüksek meblağlı krediler için şubeye gitmeniz ve belli belgeleri teslim etmeniz gerekmekte.

  • İnternet Sitesi: TEB resmi internet sitesi TEB.com.tr üzerinden ev hanımlarına yönelik kredi başvurusunu ihtiyaç kredileri alanından hemen yapabilirsiniz.
  • Mobil / İnternet Şubesi: İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden de TEB ev hanımları kredisine, eğer bir TEB müşterisiyseniz başvuru yapmanız mümkündür.
  • Şubeler: Herhangi bir TEB şubesinden, ihtiyaç kredisi başlığı altında ev hanımları kredi ürünlerine göz atmanız, danışmanınızdan detaylı bilgiler almanız ve başvurunuzu gerçekleştirmeniz, bir nüfus cüzdanı aracılığı ile mümkün ve kolaydır!

Siz de bir ev hanımıysanız ve ihtiyaçlarınız varsa, acil nakde en doğru çözümler TEB’de; hem de düşük faiz oranları ile!

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.