Teb İnternet Şubesi Şifresi Alma

Teb İnternet Şubesi Şifresi Alma

TEB İnternet bankacılığı şifreniz yoksa veya unuttuysanız yazımızdan yardım alarak şifrenizi nasıl alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

TEB İnternet Şubesi‘nden EFT, havale, fatura, vergi, trafik cezası, SGK ödemeleri gibi birçok işleminizi şubeye gitmeden anında yapabilir, hesaplarınızı 7 gün 24 saat izleyebilirsiniz.

Teb Cepteteb İnternet Şubesi Şifresi Alma

TEB Kredi Kartı veya TEB Banka Kartı bilgilerinizi girerek TEB İnternet Şubesi kullanıcı kodu, parola ve şifrenizi zaman kaybetmeden alabilir, işlemlerinizi şubeye gitmeden anında yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak anında şifre hizmetinden faydalanıp şifrenizi edinebilirsiniz.

Teb Cepteteb İnternet Şubesi Şifremi Unuttum

Şifrenizi unuttuysanız bu adrese girerek şifrenizi yenileyebilirsiniz. Cepteteb internet bankacılığı şifrenizi/parolanızı almak istediğiniz müşteri numaranıza bağlı Kredi Kartı veya ATM Kartınıza ait bilgileri girerek alabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Cepteteb İnternet Şubesi ile yapabileceğiniz tüm işlemleri görebilirsiniz.

TEB İnternet Şubesi’ni nasıl kullanabilirim?

TEB Internet Şubesi’ni kullanmak için TEB müşterisi olmanız yeterlidir. Eğer TEB Kredi Kartı ya da Banka Kartı’nız varsa şifrenizi TEB Telefon Şubesi’nden ya da TEB İnternet Şubesi giriş sayfasından anında alabilirsiniz. Eğer TEB Banka kartı ya da Kredi Kartı’nız yoksa şifrenizi size en yakın TEB Şubesi’nden alabilirsiniz. Size en yakın şubemizi öğrenmek için tıklayınız.

TEB İnternet Şubesi’nden, TEB Pratik İnternet Şubesi’ne nasıl geçiş yapabilirim?

TEB İnternet Şubesi’nde iken TEB Pratik İnternet Şubesi’ne dönüş yapmak istediğinizde, sağ üst köşede bulunan Pratik İnternet Şube butonuna tıklayarak geçiş yapabilirsiniz.

Eğer Cepteteb müşterisi değilseniz buraya tıklayarak müşteri olabilirsiniz.