Teb SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Teb SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tüm müşterilere kredi ürünlerini en iyi şartlarda sunma üzerine çalışmalarını sürdüren bankalar arasında yer alır. Etkileyici fırsat olanaklarını sunuyor olmasıyla beraber, belirli zamanlar içerisinde sunduğu avantajlı kampanyalarıyla beraber kredi seçeneklerinin çok daha cazip hale gelmesini sağlar.

Türk Ekonomi Bankası her müşterinin ihtiyaçlarına uygun olarak sunduğu kredi ürünleriyle beraber en çok tercih edilen bankalardan biri konumunda bulunur. Her işlemi kısa süre içerisinde tamamlıyor olmasının yanı sıra aynı zamanda bir o kadar da fark yaratan hizmet olanaklarına sahiptir.

TEB, kredi olanaklarından her müşterinin en kısa süre içerisinde yararlanabilmesini sağlayan yapısıyla da oldukça özeldir. Tam anlamıyla beklentileri karşılamayı başarıyor olmasının farkını yaşatır. Türk Ekonomi Bankası SMS ile anında kredi başvurusu seçeneği sayesinde, her zaman 1-2 dakikalık tuşlamaların yapılmasıyla kredi talebi tamamlanır.

Teb SMS ile Anında Kredi Başvurusu

TEB SMS ile Kredi Başvurusu

SMS yöntemiyle kredi başvurusunda bulunabilmeyi sağlayan bankalardan olan TEB, tüm taleplere yönelik olarak kısa süre içerisinde işlem yapan çalışma politikasına sahiptir. SMS yöntemiyle gerçekleştirilen kredi başvurusu anında işlem özelliğini taşır.

Yapılacak olan SMS kredi başvurusunda gerekli olan tek belge nüfus cüzdanıdır. Ekstra herhangi bir belgeye veya şubeye gitme zorunluluğu olmadan SMS kanalı üzerinden en kısa süre içerisinde nakit kredi talebi iletilir.

TEB SMS ile anında kredi başvurusu için:

TC kimlik numarası yazılarak 4466’ya SMS gönderilir.

Yararlanılabilecek kredi tutarı her müşteri için farklı seviyede tanımlanır. Kredi performanslarına göre her müşterinin TEB’den alabileceği anında kredi de, gönderilen mesajın ardından belirlenir.

TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi seçeneği, TEB’in sunduğu kredi ürünleri arasında en çok ön plana çıkan seçenektir. Kredi faiz oranları genellikle bankalardan nakit talebinde bulunanlar için en çok çekinilen noktalar arasında yer alır. Yüksek faiz oranları nedeniyle geri ödemede yaşanabilecek sorunlar TEB ile arka planda kalır.

TEB’in ihtiyaç kredisi seçeneğinden yararlanmak isteyen herkes için kredi faizi %2,89 seviyesinde belirlenmiştir. Düşük oranlardan kolaylıkla ihtiyaç kredisinden yararlanabilme olanağını sağlıyor olmasıyla beraber, bankanın sunduğu ayrıcalıklı fırsatların her zaman üst seviyede olduğu görülür.

TEB Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Kredi çekmek isteyen vatandaşlar, TEB’in ne kadar kredi verdiği konusunda da soru işaretlerine sahiptirler. Bankanın kredi ürünlerinden yararlanmak isteyenler için sunduğu ihtiyaç kredisi 2.500-12.500 TL arasında değişkenlik gösterir. Belirlenen aralık içerisindeki kredi seçeneklerinden yararlanabilmeyi mümkün kılar.

TEB’den ne kadar kredi alabilirim? sorusuna sahip olanlar için, banka tarafından belirlenen fiyat aralıklarının yanı sıra bireysel kredi performansı da ön planda tutularak değerlendirme yapılır. Her müşterinin sahip olduğu puan farklılık gösteriyor olması sayesinde, yararlanılabilecek tutar da değişkendir.

Belirlenen limitler arasında, kredi puanına en uygun nakit seçeneği seviyesinde kredi kullanabilme olanağı Türk Ekonomi Bankası tarafından sunulur.

TEB Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

TEB kredi başvurusu için gerekli olan belgeler ve şartlar özel olarak belirlenmiştir. Kredi almak isteyen herkes için geçerli olan genel kurallardır.

TEB Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler:

  • Kimlik belgesi
  • Gelir belgesi
  • Maaşlı çalışanlar için bordro veya maaş yazısı
  • Serbest meslek çalışanları veya şirket sahipleri için vergi levhası, ticaret sicil gazetesi

TEB Kredi Başvurusu için Şartlar

  • 18 yaşın üzerinde olmak
  • Düzenli gelir beyan etmek
  • Maddi açıdan cezai işlemlerle karşı karşıya olmamak (haciz, kara liste vb.)

Türk Ekonomi Bankası tarafından talep edilen şartları karşılayan müşteriler, gerekli olan belgeleri de teslim etmeleri sayesinde başvurularını kolaylıkla gerçekleştirebilme olanağına sahiptirler. Her zaman kolaylıkla tamamlanabilen bankacılık işlemleri, TEB tarafından müşterilere sunulan en özel ayrıcalıklardan biridir.