Teb Kredi Kartı Başvurusu 2019TEB Kredi Kartı Başvurusu

Banka müşterilerine hem Bonus hem de Worldcard alt yapısı olan kredi kart kullandırma imkanı sunmasından dolayı kredi kartı tercihinde tüketiciler tarafından en çok tercih edilen bankalar arasında olmaktadır. Özellikle dönemsel yaptığı kampanyalar sayesinde müşterilerine avantajlı kredi kartı kullanma imkanı sunmaktadır.

TEB Kredi Kartları

 • CEPTETEB Kart
 • TEB Bonus Kart
 • TEB She Kart
 • TEB Yıldız Priority Kart
 • TEB Platinum Kart
 • Sade Kart
 • TEB Worldcard

TEB Bankası’nın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı CEPTETEB Kredi Kartlarıdır. Özellikle bayanlar tarafından tercih edilen SHE kart ile tüm giyim ve çocuk ürünleri mağazalarında ekstre bonus kazanma imkanları bulunmaktadır.

TEB’dan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

 • Telefon ile kredi kartı başvurusu
 • Sms ile kredi kartı başvurusu
 • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
 • Şubelerden kredi kartı başvurusu
 • ATM’lerden kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)

TEB Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

0850 222 09 29 müşteri destekleri bölümünden kredi kartı başvurusu yapabilmenin yanında bankanın sunmuş olduğu dönemsel kampanyalar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Banka müşterileri aynı telefon numarası üzerinden bütün bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

TEB Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Sms ile kredi kartı başvurusu Yıldız Priority Kart için geçerlidir. YILDIZ yazıp 4663’e sms göndermeniz ile seyahatlerinizde kullanmanız için kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

TEB Web Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Cepteteb.com.tr üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilmenin yanında kartlar ve kampanyaları da güncel olarak takip edebilirsiniz. Web sitesi üzerinden yapılacak başvuru için 6 adımlı başvuru formu bulunmaktadır. Diğer web üzerinden kredi kartı başvurusu yaptıran bankaların aksine başvuru sonucunuzu direk başvuru formunun sonunda görebiliyorsunuz. Sonucun olumlu olması halinde en yakın şube üzerinden kredi kartınızı teslim alabilirsiniz.

TEB Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu yapılmamaktadır

TEB Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Geniş şube ağı sayesinde bütün şubeler üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilmenin yanında bankanın avantajlı müşterileri arasında yer almak için şubeler üzerinden yeni müşteri kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Şube üzerinden yapılan başvurular hızlı değerlendirildiği için gitmeden önce telefon bankacılığını arayarak gerekli evraklar hakkında bilgi sahibi olarak direk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru esnasında genelde yanınızda T.C. kimlik numaranızın olduğu resmi bir kimlik kartı, ikametgah adresini gösteren belge ve gelir belgeniz yeterli olmaktadır.

TEB ATM’lerinden Kredi Kartı Başvurusu

ATM’ler üzerinden kredi kartı başvurusu yapılmamaktadır.

TEB Wordcard ve Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Banka müşterilerinin en avantajlı yanı hem worldcard hem de axess kart sahibi olmalarıdır. Bu sayede üye iş yeri sayısı genişliği sayesinde bütün alışverişlerinde avantajlı bonus ve taksit imkanları bulunmaktadır. Bütün kartları kullanarak internet bankacılığı aracılığıyla sanal kredi kartı oluşturarak e-ticaret sitelerinden güvenli alışveriş yapabilme imkanları bulunmaktadır. TEB Bankasının sunmuş olduğu avantajlı kredi kartlar arasında  TEB She Card gelmektedir.

Yorum yazın