TEB Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

TEB Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

TEB, fatura ödemekten sıkılan ve faturalarının otomatik bir şekilde ödenmesini isteyen müşterilerine, çok özel kampanyalar sunmaktadır. Gerek kredi kartı olanlar, gerekse de vadesiz hesabı olan kişiler, TEB’in ayrıcalıklı fırsatlarından çok kolay bir şekilde yararlanabilmektedir.

Eğer sizler de, TEB müşterisi iseniz ve faturalarınıza otomatik ödeme talimatı vermek istiyorsanız, “Bu yazımız tam da size göre!” diyebiliriz. İşte, TEB’in o çok özel kampanyalarının detaylarıyla sizleri baş başa bırakıyoruz…

TEB Otomatik Ödeme Talimatı

Bonus Otomatik Ödeme Talimatı

TEB kredi kartlarına sahip olan vatandaşlar, faturalarına otomatik ödeme talimatı vererek Bonus kazanma şansına sahip olmaktadır. 1-31 Mart 2019 tarihleri arasında 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren kişiler 50 TL Bonus, 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren kişiler de 75 TL Bonus kazanabilmektedir. Bonus yüklemeleri, 20 Nisan 2019 tarihinde yapılacaktır.Bu kampanyaya yalnızca, bireysel kredi kartı sahipleri başvurabilmektedir. Sade kartları olan kişiler ise bu kampanyadan yararlanamamaktadır.

TEB müşterilerinin bu kampanyadan faydalanabilmesi için SMS, e-mail ya da internet bankacılığı üzerinden iletişime geçmesi gerekmektedir. Kampanya, müşteri bazında olmakla birlikte, her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilmektedir. Ayrıca, otomatik bir şekilde ödenecek olan faturalar için kişiler, hiçbir şekilde ek ücret ya da faiz ödememektedir.

Vadesiz TL Otomatik Ödeme Talimatı

TEB’de vadesiz hesabı olan vatandaşlar, otomatik fatura ödeme talimatı vererek, faturalarının her ay düzenli bir şekilde ödenmesini sağlayabilir.  Üstelik TEB, otomatik ödeme talimatı veren kişilerin, her ay 10 TL geri kazanmasını da sağlamaktadır. 10 TL kazanabilmek için ise, otomatik ödeme talimatı verilen faturaların toplam tutarları en az 100 TL olmalıdır. Müşterilere yapılacak olan geri ödemeler ise, her ayın son iş günü talimatın verildiği vadesiz hesaba yapılmaktadır.

TEB’in bu çok özel kampanyasından bireysel, yıldız ve özel müşteriler yararlanabilmektedir. Dolayısıyla, CEPTETEB müşterileri bu kampanyadan faydalanamamaktadır. Otomatik ödeme talimatı vermek isteyen kişilerin, internet ve mobil bankacılığını da aktif bir şekilde kullanması gerekmektedir. 1 Ocak 2019 tarihinde başlayan bu kampanya, 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.