TEB ÜniversiTEB Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu 2020Her kesimden insan tarafından çok fazla tercih edilen kredi kartları, artık öğrencilerin de cüzdanlarında yer almaktadır. Müşterilerini her daim mutlu ve memnun eden bankalar, sunduğu birçok imkanla öğrencilerin de yüzlerini güldürmektedir.

Bu bağlamda bankalar, öğrencilik hayatlarının daha kolay geçmesi adına öğrencilere, çok özel avantajlarla kredi kartları sunmaktadır. Türkiye’nin en önemli bankaları arasında yer alan TEB de, üniversitede yer alan öğrencilere öğrenci kredi kartı vermektedir.

TEB ÜniversiTEB Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

TEB’den Öğrenciler İçin Kredi Kartı

Öğrencilerin kredi kartı kullanmaya başlaması, kredi kartı kullanımının her geçen gün daha da artış göstermesine neden olmaktadır. En çok da, yapılan alışverişlerde büyük kolaylık sağlayan kredi kartları, bankaların özel kampanyalar sunmasıyla da daha cazip hale gelmektedir. TEB de, bu çok özel kampanyaları sunan, öğrencileri her zaman sevindiren bankalar arasına adını yazdırmaktadır.

4 yıllık üniversitelerde okuyan tüm öğrencilere ÜniversiTEB Bonus Card imkanı sunan TEB, bu kartla öğrencilerin,çok önemli fırsatlardan da yararlanmasını sağlamaktadır. İşte şimdi sizleri, TEB’in yalnızca üniversite öğrencilerine özel olarak sunduğu kredi kartının, o çok önemli avantajlarıyla baş başa bırakıyoruz…

ÜniversiTEB Özellikleri

Üniversitede okuyan lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin faydalanabileceği ÜniversiTEB Bonus Card’ın çok önemli özellikleri ve avantajları bulunmaktadır. O özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • TEB’in üniversiteli kredi kartı, öğrencilere çok özel kampanyalar ve taksit imkanları sunmaktadır. Kazanılacak olan ekstra bonuslar ise bedava alışveriş yapılmasınaolanak tanımaktadır.
  • ÜniversiTEB Bonus Card’a sahip olan kişiler, hem tiyatroda hem de sinemada yüzde 50 indirim hakkı elde etmektedir. Hafta içinde yapılacak olan toplam 100 TL’lik harcamalar, hafta sonu sinema ve tiyatro biletinin yüzde 50 indirimli olmasını sağlamaktadır.
  • Bu karta sahip olan öğrenciler, hesap işletim ücreti de ödememektedir.
  • Ailelerin hesaba havale yapması durumunda, havale için herhangi bir ücret de alınmamaktadır.
  • TEB’in asistan hizmetiyle de daha rahat bir hayat yaşanılması sağlanmaktadır.ÜniversiTEB Başvurusu

TEB’in üniversite öğrencilerine özel olarak sunduğu ÜniversiTEB’e anında ve çok kolay bir şekilde başvuru yapılabilmektedir. Üniversite kredi kartı için herhangi bir TEB şubesine gidip başvuru yapılabilmektedir. Şubeye gitme derdi yaşamak istemeyenler ise, 0850 200 0 666 numarasını arayarak ya da TEB’in web sitesi aracılığıyla da ÜniversiTEB başvurusu yapabilmektedir.

Başvurular eğer, mobil şube veya da internet şube üzerinden yapılacaksa kart teslimi sırasında kuryenin vereceği sözleşmenin imzalanması gerektiğini de belirtmek isteriz. Ayrıca, başvuru için gerekli belgeler arasında, nüfus cüzdanı fotokopisi ve üniversite kimlik kartı yer almaktadır. Bunun yanı sıra, ÜniversiTEB Bonus Card için herhangi bir kefil şartı da bulunmamaktadır.

ÜniversiTEB Limit Bilgileri

TEB, üniversite öğrencilerinin her daim daha rahat etmesi adına, onlara ÜniversiTEB kredi kartı imkanı sunmaktadır. Taksitlendirmeden bedava alışverişe, nakit avanstan birçok avantajlı kampanyaya kadar pek çok önemli özelliğibir arada bulunduran bu kartın belirli bir limiti de bulunmaktadır. TEB’in üniversite öğrencilerini son derece memnun eden ÜniversiTEB Bonus Card’ının limiti bin TL’ye kadardır.

Sizler de, lisans ya da yüksek lisans öğrencisiyseniz ve önemli özelliklere sahip olan bir kredi kartı almak istiyorsanız, tam da doğru adrestesiniz diyebiliriz. TEB’in ÜniversiTEB Bonus Card’ına sahip olmak için yapacağınız şey oldukça basit! Yukarıda yer verdiğimiz ÜniversiTEB Bonus Card’ının özelliklerini ve başvuru kanallarını dikkatli bir şekilde inceleyip anında ve çok kolay bir şekilde TEB ailesinin bir parçası olabilirsiniz.

Yorum yazın