TEB’den 15.000 TL İhtiyaç Kredisi

TEB’den 15.000 TL İhtiyaç Kredisi

TEB tarafından müşterilerine sunulan yeni ihtiyaç kredisi kapsamında 15.000 TL tutarında kredi imkanı sunuluyor. Banka müşterileri kullandıkları kredinin geri ödemelerini her ay eşit miktarlarda yapmak istediğinde aylık 564 TL tutarında taksit ödemesi gerekecek. Ayrıca banka tarafından müşterileri için 3 ay süre boyunca ödeme erteleme fırsatı imkanı da veriliyor.

Kış döneminde birçok bank tarafından kampanyalı kredi imkanı sunuluyor. Bunlardan biri de TEB oldu. Geçtiğimiz yılın son döneminde başlatılan kredi kampanyası içerisinde bulunduğumuz ekonomik koşullar göz önüne alınarak yeniden düzenlenerek müşterilere sunuldu. Bu yeni güncellemeye göre TEB tarafından müşterilerine sunulan nakit desteği güncel faiz oranları ile sunulacak.

TEB Kredi Kampanyası

TEB tarafından müşterilerine sunduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında birçok banka tarafından sunulmayan özellikler yer alıyor. Bu özelliklerden ilki, kredi taksitlerinin 3 ay ertelenebilmesi. İçerisinde bulunduğumuz salgın dönemi kapsamında sunulan kredi kullanmak isteyen birçok banka müşterisi tarafından talep edilen bu özellik sayesinde müşteriler kredi taksitlerini ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyorlar.

TEB’in bu kredi kampanyası için talep ettiği kredi faiz oranı ise yüzde 1.45 . Ancak bu oran herkes için geçerli değil. Kredi başvurusunda bulunan müşterilerin sahip oldukları kredi puanı eğer yüksek ve çok güvenilir seviyede yer alıyorsa bu oranlarda düşük faizle kredi kullanabiliyorlar. Fakat kredi risk puanınız daha düşük ve riskli grupta yer alıyorsanız daha yüksek faiz oranı ile kredi kullanabilirsiniz.

TEB 15.000 TL Kredi Ödeme Palanı ve Örnek Hesaplama

Türkiye Ekonomi Bankası ‘nın müşterilerine sunduğu bu kredi ile nakit ihtiyaçlarını karşılama isteyen banka müşterileri 36 ay vadeli olacak şekilde 15.000 TL tutarında bir kredi kullanmak istediklerinde aşağıda sizin için örnek bir hesaplama yaptığımız tablodaki oranlarla kredi kullanabilirler.

Örnek hesaplama

Kredi miktarı : 15.000 TL
Masraflar çıkarıldığında alınacak toplam miktar : 14.741,25 TL
Geri ödenecek toplam tutar : 20.311,30 TL
Aylık faiz oranı : %1,45
Yıllık faiz oranı : %17,40
KKDF oranı : %15

TEB kredi başvurusu için TEB mobil uygulaması üzerinden ya da TEB internet sitesi www.teb.com.tr üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Internet üzerinden belirli bir miktar için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer daha yüksek limitli bir kredi başvurunda bulunmak istiyorsanız TEB banka şubesine giderek başvurabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.