Turkish Bank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Turkish Bank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Turkish Bank faaliyetlerine 1982 yılında başlamıştır. Kıbrıs’taki Türk Bankası Ltd.’nin Türkiye şubesi olarak kabul görür. 1988’de ikinci şubesini açmasıyla beraber hizmet ağında sınırları aşmıştır. Turkish Bank, sunduğu kredi fırsatlarıyla bilinir. Bireysel ihtiyaç kredisi anlamında fark yaratan hizmet sunar.

Geçmişten günümüze en iyi standartları sunmayı ilke edinmiştir. Turkish Bank ihtiyaçlarınızı ertelemeden kredi alabilme olanağını sağlar. Her ihtiyacın, ertelenmeden kolaylıkla karşılanmasında önemli konumda yer alır. Hızlı kredi başvuru sistemi, en önemli özelliğidir. Yaptığınız başvurular her zaman hızlı şekilde değerlendirilir. Onay durumu bankanın kriterleri çerçevesinde belirlenmiştir.

Turkish Bank SMS ile Kredi Başvurusu

Turkish Bank SMS ile Kredi Başvurusu

Günümüzde telefon kullanımıyla bankacılık ihtiyaçları karşılanabilir durumdadır. Turkish Bank’ta da bu özellikten yararlanabilirsiniz. Sizlerin şubeye gitmenize gerek kalmaksızın ihtiyacınızı karşılama avantajı sunar. Bireysel ihtiyaç kredisi taleplerinizi telefon üzerinden kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Hem hızlı hem de kolay kredi talebi Turkish Bank tarafından sağlanır. Geniş yelpazedeki kredi ürünleri sayesinde her dönemin vazgeçilmez bankasıdır. Turkish Bank’a talep için (212) 373 73 73 numarasından müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bireysel kredi taleplerinizi telefondan bu sayede hızlıca bildirmeniz mümkün.

Kredi talebinize göre size geri dönüş müşteri temsilcileri tarafından sağlanır. İşlem süresi oldukça kısadır. 24 saatlik süre zarfında kredi talebinize yanıt gelir.

Turkish Bank Krediler sayfası için tıklayın.

Turkish Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi faiz oranları Turkish Bank tarafından %2.80 olarak belirlenmiştir. Faiz oranı belirlemesi bankalar geneline göre yapılır. Piyasadaki bankaların çoğuna göre daha iyi seviyede olanakları sunar. İhtiyaç kredisindeki mevcut faiz oranları sabittir.

Vade süresi 1-3 ay olarak belirlenmiştir. Talep ettiğiniz miktar için ekonomik gücünüze göre vade oluşturabilirsiniz. Her kredi müşterisi, kendi isteği özelinde gerekli ayarlamaları yapabilme hakkına sahiptir. Avantajlı faiz oran seçeneklerinden 7/24 yararlanabilmeniz mümkün.

10.000 TL 12 Ay Vadeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

KREDİ TUTARI
(TL)
KREDİ VADESİ
(AY)
KREDİ FAİZ ORANI
%
ALINACAK ÜCRETLER
(TL)
AYLIK MALİYET ORANI
(%)
YILLIK MALİYET
(%)
10.000 TL12% 2,8050% 3,4492% 50,2193

Turkish Bank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Turkish Bank’ın belirlediği kredi aralığı kullanım seviyesi asgari ve azami olarak belirlenmiştir. Bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için en az 1000 TL kredi talebinde bulunabilirsiniz. En fazla ise 50.000 TL’lik başvuru yapabilirsiniz. Turkish Bank tarafından sunulan kredi limitleri kişiden kişiye değişim gösterir.

Sahip olduğunuz bankacılık performansları sizin kullanabileceğiniz kredi için belirleyici olur. Her zaman kredinizi ödemiş, faturalarınızı yatırmış ve borç geciktirmediyseniz en üst limitten nakit alabilirsiniz. Özetle, kredi notunuz Turkish Bank kredisi için temel faktördür. Ne kadar kredi alabilirim? diyenler için bireysel değerler göz önünde bulundurulmalıdır.

Turkish Bank Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

Kredi talebinde bulunmak isteyenler için belirlenen gereklilikler karşılanmalıdır. Öncelikle şartların karşılanması gerekir. Bu şartları karşılayanlar, kredi başvurularını yapabilirler. Başvurunun onay alması halinde belgeler talep edilir. Kredi işlemleri belge olmadan hiçbir zaman başlatılabilir durumda olmaz.

Turkish Bank Kredi Başvurusu için Şartlar:

  • 18 yaş sınırını geçmiş olmak
  • Gelir belgesine sahip olmak

Kredi alabilmek için genel şartlar Turkish Bank için de geçerlidir. Yukarıdaki şartlar, Türkiye Cumhuriyeti genelinde yükümlülüğü korur. Bu şartları olmayanlar, krediden yararlanamazlar.

Turkish Bank Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler:

  • Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Son döneme ait fatura veya ikametgâh belgesi

Kredi almak için evrakların hepsinin tamamlanmasının ardından kredi işlemleri başlatılır. Kısa süre içerisinde hazırlanan nakit tutar tarafınıza iletilir. İlk etap olan ön başvuru için sadece TC Kimlik no ile işlem yapabilirsiniz. Sadece onay alan bireysel müşteriler evrakları iletmelidirler.

Banka, sahip olduğunuz bilgilerin tamamını inceler. Özellikle yakın zamanda kara listeden çıkmış olanlar için ek belge talebi söz konusu olabilir. Kredi kullandırma şartlarında bankanın kuralları geçerlidir. Bireysel açıdan bankacılık performansı Turkish Bank tarafından incelenir.