Turkish Bank Kredi Başvurusu 2018
Turkish Bank Kredi Başvurusu

Turkish Bank Grubu Türkiye’deki faaliyetlerine 1982 yılında Kıbrıs’ta Kurulu olan Türk Bankası Ltd.’nin İstanbul Şubesini açarak başlamıştır.Kısa zamanda Türkiye’nin birçok yerinen yayılan ve bankacılık hususunda hizmetlerini sürdüren banka, Türk bankası niteliğini taşımaktadır. Her geçen gün genişleyen hizmet ağı ve müşteri portföyü ne yenisini ekleyen banka, bu doğrultuda işlem çeşitliliğini arttırmış ve şimdilerin öncü bankaları arasında yerini almıştır.

turkish bank kredi başvurusu

İhtiyaç sahiplerinin ekonomik gereksinimlerden başvurmuş olduğu kredi ürünleri de en sık kullanılan ürünlerden bir tanesi olarak, kredi çeşitleri, uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile vatandaşa hizmet vermektedir . Tüm bunların yanı sıra kredi başvurularında da müşterisini üzmeyen Turkish bank, birçok hizmet kanalından başvuruları kabul etmekte ve sorgulama aşamasında da kolaylık sağlamaktadır.

Turkish Bank Kredi Çeşitleri

Turkish Bank sunmuş olduğu birçok bankacılık hizmetinin yanı sıra kredi ürünleri ve çeşitliliği ile de kişilere büyük destek vermektedir. Kredi kullanmak isteyen bre çok ihtiyaç sahibi, farklı sebeplerden banka kredilerini araştırırken kendisine uygun olanını tercih etmektedir.

Ödeme koşulları, faiz oranları ya da diğer prosedürlerin belirleyici rol oynadığı kredi türleri, kullanım amaçlarına göre kategorilere ayrılmaktadır. Bu konuda Turkish Bank da hemen her gereksinime yönelik kredi ürünleri hazırlamış ve hizmete sunmuştur. Acil ihtiyaç,av,araç, eğitimve daha birçok alanda kredi çeşitlerini Turkish Ban ile bulmanız sıradan bir hal olmaktadır.

Başvuru Kanalları

Sunmuş olduğu avantajlı kredi çeşitleri ile tercih edilen bankalar arasında yer alan Turkish Bank, birçok alanda şube açmış ve her alandan ulaşım kolaylığı sağlamıştır. Busayede Bulunduğunuzyerden, bir Turkish Bank şubesine giderek işlem yapma hızınız son derece kolay hale gelmektedir.

Şube aracılığıyla Kredi Başvurusu
Söz konusu kredi çeşidiniz, ihtiyar kredisi, ev, taşıt ve diğer tüm kredi türleri dahi tüm başvurularınızı size en yakın Turkish Bank şubesinden yapabilir ve birebir görüşmelerle tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bankanın hızlı ve güvenliler hizmet kalitesi dâhilinde her türden krediniz şubelerden başvurabilirsiniz. Bunun dışında aylık ödeme planınıza göre size uygun ödeme planları hazırlamak ve dilerseniz ara ödeme yapma taleplerini müşteri temsilciniz ile görüşmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Not:

Turkish Bank kredi başvurularını yalnızca banka şubelerinden kabul etmektedir. Bunun dışındaki hizmet kanallarından, birçok işlem yapabilir ve krediler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizi Şubenizden talep edeceğiniz Telefon Şubesi Şifreniz ile (212) 373 73 73 numaralı Müşteri Destek Hattından kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışı ile hizmet sunan banka, müşteri hizmetleri aracılığı ile de tüm bankacılık hizmetinde destek vermektedir. Bunun dışında, internet şubelerinden dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilir ve güncel kampanyaları takip edebilirsiniz.

Turkish Bank Kredileri

Kişilerin ihtiyaç duyduğu finansman desteği, her türden ihtiyacına yönelik kredi ürünleriyle Turkish Bank aracılığı ile desteklenmektedir. Eğitim, sağlık ya da acil ihtiyaçlarınıza yönelik ihtiyaç kredilerinin yanı sıra konut ve araç kredileri ile kişileri mülk sahibi yapan Turkish Bank, avantajlı faiz ve vade seçenekleri ile banka şubelerinden hizmet vermektedir.

Turkish Bank İhtiyaç Kredisi

Turkish Bank “Tatilden eğitime, eşyadan sağlık harcamalarına kadar tüm bireysel ihtiyaçlarınız için Turkish Bank yanınızda. ”ifadesiyle ihtiyacınızın hangi türden olduğu farketmeksizin ekonomik destek vereceğini belirtmektedir. İhtiyaçlarınızı ertelemeden gerekeli finansmanı Turkish Bank’ dan karşılayabilir ve geri ödemenizi gelirinize göre belirleyebilirsiniz. İhtiyaç kredisi ve tüm detaylı bilgiler için dilediğiniz bir Turkish Bank şubesini ziyaret edebilir ya da (212) 373 73 73 numaralı Müşteri Destek Hattımıza başvurabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi için gerekli evrakları;

 • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
 • Son döneme ait su/elektrik/doğalgaz/telefon faturası veya ikametgâh belgesi
 • Gelir Belgesi

Turkish Bank Taşıt Kredisi

Hayalinde araç almak isteyen ve bu hayalindeki Turkish Bank ile gerçekleştirmek isteyen kişiler,bankanın cazip ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile karlı alışveriş yapma imkânı bulmaktadır. Dilerseniz 0 km dilerseniz de 2. El araç sahibi olmak Turkish bank ile mümkün kılınmaktadır. Detayı bilgi için banka Şubelerine veya (212) 373 73 73 numaralı Müşteri Destek Hattına başvurabilirsiniz. Taşıt kredisi başvuruları için ise size en yakın banka şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Taşıt kredisi için gerekli evraklar

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Bordrolu çalışanlar için; son aya ait maaş bordrosu
 • Firma ortakları için; Vergi levhası fotokopisi,
 • Son üç yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu
 • 0 km araç için proforma fatura / 2. El araç için ruhsat fotokopisi

Turkish Bank Konut Kredisi

Kira öder gibi ev sahibi olmak ,Turkish bank konut kredileri (mort gaga)” hizmeti ile mümkün kılınmıştır. Konut sahibi olmak isteyen tüketicilerin faiz koşularını ve geri ödemelerini “Sabit Faizli” veya “Değişken Faizli” eşit taksit ödemeli veya “dönemsel ödemeli” olarak kategorilendiren banka, ödeme çeşitliliği ile dikkat çekmektedir. Sabit faizli konut finansman kredi ürünü ile piyasalardaki faiz dalgalanmalarından etkilenmemekle birlikte, sabit aylık taksit avantajıyla da bütçenizi rahatlıkla planlayabilirsiniz.

Kredinin diğer özellikleri ise

 • 5 yıl vadelidir.
 • Vade boyunca sabit faizlidir.
 • Eşit taksitlidir, aylık ödemeler değişmez.
 • Aylık taksitler yerine size özel ödeme planı oluşturabilirsiniz
 • Risk almak istemeyen, aylık sabit geliri olan kişiler için uygundur.

Turkish Bank Kredi Kampanyaları

Geçmişyıllardan bu yana kullandırmış olduğu kredi ve kredi kartı ürünleri ile üst seviyelerde yer alan Turkishbank, zamanla hizmete sunmuş olduğu avantajlı kredi kampanyaları ile de önde gelen banklar arasında yer almaktadır. Özellikle özel günlerde loşunmuş olduğu avantajlı tekliflerle kişilere çifte bayram yaşatan banka,araç, öğrenci ya da taşıt kredileri içinde birçok kampanyaya imza atmaktadır.

Yorum yazın