Türkiye Finans Kredi Başvuru Sonucu ÖğrenmeTürkiye Finans Kredi Sorgulama

Türkiye Finans bir katılım bankası olarak bireysel finansman desteği sağlayarak ihtiyaçları karşılamak noktasında önemli adımlar atmıştır. Birçok avantajı beraberinde getiren fırsatlarıyla birlikte uygun ödeme planları sunarak da tüketici kredi kullanımını cazip hale getirmiştir. Bunları şöyle açıklayabiliriz.

  • Artan taksitli ödeme planı
    Bir süre sonra gelirinizde artma olacak. Bu nedenle başlangıçta ödemelerinizi düşük tutup, daha sonra taksit tutarlarını kademeli olarak artırmak istiyorsunuz. Artan taksitli ödeme planı tam size göre!  • Azalan taksitli ödeme planı
    Başlangıçta daha yüksek ödeme yapıp, ileride taksit tutarlarınızı düşürmek istiyorsunuz. Böylece finansman desteğinizin ortalama ödeme süresini kısaltarak finansman maliyetinizi düşürmek ve daha az kar payı ödemek istiyorsunuz. Sizin için en iyisi, azalan taksitli ödeme planı!

Türkiye Finans kredi başvurunuzu öğrenmek için en yakın bir Türkiye Finans şubesine gidip TC kimlik numaranızla başvurabilirsiniz. Buna ilaveten 0850 222 22 44 Alo Finans hattını arayarak da sorgulama yapabilirsiniz.

Yorum yazın