Vakıfbank’tan Emeklilere Özel Krediler 2020

4 dk okuma süresi

Vakıfbank’tan emeklilere özel kredilere bir göz atmaya ne dersiniz? Her yıl birbirinden özel kredi imkanları ile hem kamu çalışanlarını hem özel sektör çalışanlarını hem de emekli müşterilerini her daim mutlu ve memnun eden Vakıfbank, 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da birbirinden avantajlı kredi imkanlarıyla karşımıza çıkıyor.

Gelin hep birlikte Vakıfbank’ın emekli vatandaşlar için sunmuş olduğu; ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi ürünlerini inceleyelim.

Vakıfbank Emekli Kredisi

Vakıfbank’tan Emeklilere Özel Krediler

Vakıfbank emekliler için uygun faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Dileyen bu istediği kredi çeşidine başvuru yapabiliyor.

İhtiyaç kredisi almak isteyenler mobil uygulamadan ve telefon numarasından başvuru hakkında bilgiler alabilecekler. Ayrıca taşıt ve konut kredileri için de şubeye gitmek gerekiyor. Aşağıda her bir kredi için daha detaylı bilgilere yer verilmiştir.

Vakıfbank Emekliler İçin İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, yepyeni bir kredi imkanı ile yeni yılda da ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere çok özel avantajlar sunuyor. Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi, nakit paraya ihtiyacı olan kamu ya da özel sektör çalışanlarının olduğu gibi emeklilerin de yüzlerini güldürmeyi başarıyor.

İlgili YazıEmekliyim Ne Kadar Kredi Alabilirim?

İşte hem emeklileri hem de Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenleri yakından ilgilendiren Vakıfbank Yeni Yıl Kredisinin çok özel avantajları…

  • Vakıfbank Yeni Yıl Kredisine yüzde 2,32’den başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle sahip olabilirsiniz.
  • Vakıfbank Yeni Yıl Kredisini ister aylık eşit taksitli bir şekilde, ister artan ya da azalan taksitli olarak, isterseniz de 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli olarak ödeyebiliyorsunuz. Bunun yanında ödemeleri, değişken taksitli olarak, 3 ayda eşit taksitli olarak ve son taksiti balon ödemeli şekilde de gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Kefil şartı bulunmamaktadır. Sadece, gerekli durumlarda kefil talep edilebilmektedir.
  • Bu yepyeni krediye cep telefonuz ile başvuruda bulunabilirsiniz. KREDI, T.C. kimlik numarası ve aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 5724’e gönderdiğiniz takdirde Vakıfbank Yeni Yıl Kredisine başvuruda bulunmuş oluyorsunuz.

Vakıfbank Emekliler İçin Taşıt Kredisi

Vakıfbank, taşıt kredisi çekmek isteyen emeklilere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Vakıfbank’ın, Yeni Yıla Özel 0 Km Taşıt Kredisi kampanyası, 2’nci El Taşıt Kredisi kampanyası ve Doğa Dostu Taşıt Kredisi kampanyasından birini tercih ederek, hayal ettiğiniz araca çok büyük avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Yeni Yıla Özel 0 Km Taşıt Kredisi Kampanyası: Vakıfbank, Yeni Yıla Özel 0 km Taşıt Kredisi kampanyası ile emeklilere yepyeni bir kredi seçeneği sunuyor. Yeni Yıla Özel 0 Km Taşıt Kredisinin faiz oranı yüzde 2,08 olurken vade oranı ise 48 aydır. Bu kampanyada kefil şartı da yoktur.

2. El Taşıt Kredisi Kampanyası: 2’nci El Taşıt Kredisi kampanyası, 48 aya varan vade seçeneklerine ve yüzde 2,25 faiz oranına sahiptir. Uygun ödeme avantajlarına sahip olan 2’nci El Taşıt Kredisi kampanyasında kefil ön koşulu aranmamaktadır.

Doğa Dostu Taşıt Kredisi Kampanyası : Doğaya karşı sorumluluğunuzu biliyorsanız, tercihinizi hibrit ve LPG’li 0 km araçlara yönelik kullanıyorsanız Doğa Dostu Taşıt Kredisi kampanyası tam da size göre! Doğa Dostu Taşıt Kredisi, yüzde 2,08 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri ile doğa ile iç içe olan emekli vatandaşlara kucak açıyor. Üstelik bu kampanyada kefil şartı dayoktur.

Vakıfbank Emekliler İçin Konut Kredisi

Vakıfbank, uygun faiz oranları ve esnek ödeme imkanları ilekonut kredisi çekmek isteyen emeklilerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Kışa Özel SarıPanjur Konut Kredisi, yeni bir ev almak isteyen emeklilere çok büyük kolaylıklar sağlıyor.

120 aya varan vade seçenekleri ile karşımıza çıkan Kışa Özel SarıPanjur Konut Kredisinin aylık faiz oranı da yüzde 2,09’dur. Bu kredi kampanyasının yalnızca, yeni konut alımları için geçerli olduğunun da altını çizmek isteriz. Daha detaylı bilgi almak için, size en yakın Vakıfbank şubesine uğrayabilir ya da 444 0 724 numarasını arayabilirsiniz.

Vakıfbank Emekli Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank’ın emekli müşterilerine sunduğu çok özel kredi imkanları ve faiz oranları bulunmaktadır. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ya da konut kredisi almak isteyen emekli vatandaşlar, Vakıfbank’ın çok özel kredi imkanlarından kolaylıkla yararlanabilmektedir.

Eğer sizler de emekliyseniz ve Vakıfbank’tan kredi çekmek istiyorsanız, aşağıda yer alan Vakıfbank emekli kredisi faiz oranları tablosunu inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Emekli Kredileri Faiz Oranları Tablosu
Kredi TürüKredi TutarıVade SayısıTaksit TutarıFaiz OranıMaliyet Oranları (%)
İhtiyaç Kredisi50.000 TL362.216,98

TL

%2.32% 39.5945
Taşıt Kredisi50.000 TL481.870,76 TL%2.25%

38.1187

Konut Kredisi100.000 TL120TL%2.09%

28.9187

Vakıfbank Emekli Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar ve Belgeler

Vakıfbank’tan emekli kredisi alacak olan vatandaşların uyması gereken şartlar ve hazırlaması gereken birtakım belgeler bulunmaktadır.

Gerekli şartlar arasında; krediyi çekecek olan kişinin sicilinin bozuk olmaması ve kredi vadesi ile emekli kişinin yaşının toplamı 80’i geçmemesi yer almaktadır.

Kredi için gerekli olan belgeler arasında ise;

  • Nüfus cüzdanı, (Ehliyetin aslı ya da fotokopisi de olabilir.)
  • Emekli kişinin bankadan onaylı maaş hesaplarının ekstresi,
  • İkametgah belgesi, (Kredi çekecek olan kişinin üzerine kayıtlı son 3 aya ait herhangi bir fatura da olabilir.)
  • Kredi çeşidine göre istenebilecek bazı belgeler de bulunmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın
x