Vakıfbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Vakıfbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2020

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Vakıfbank, ihtiyacı olanlara yönelik gelir belgesiz kredi imkanları ile de ünlü. Bakıldığında, geçtiğimiz yıllarda sistemini tamamen değiştirerek klasik bankacılıktan modern bankacılığa geçiş yapan, hem kredi kartı ürünleri hem de kredi ürünleri ile öne çıkan Vakıfbank, gelir belgesi olmayan ev hanımları için krediler de sunabiliyor.

Bu yazımızda sizler için Vakıfbank’ın sunduğu ev hanımları için kredi ürünlerine göz atacak, ayrıca bir tablo eşliğinde ev hanımlarının kredi alırlarsa ne kadar faiz ödeyeceklerine, aylık ödeme miktarlarına da göz atabilmenizi sağlayacağız.

Vakıfbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Vakıfbank Ev Hanımlarına Özel Kredi

Vakıfbank’ın ev hanımlarına özel olarak sunduğu kredi ürünleri, ihtiyaç kredisi kategorisinde değerlendiriliyor ve gelir belgesi olmaksızın, herhangi bir koşul ve şarta bağlı kalınmaksızın verilebiliyor.

İlgili YazıEv Hanımları Ne kadar Kredi Çekebilir?

Bakıldığında, hem düşük faiz oranları hem de yüksek vade seçenekleri ile sunulan bu krediler, özellikle ev hanımlarının evlerini geliştirebilmelerine yahut diledikleri herhangi bir şeyi alabilmelerine olanak sunuyor. Bunun yanında, tatil ve benzeri ihtiyaçlar için de ev hanımları üzerinden ailelerin bu krediden yararlandığı söylenebilir.

Vakıfbank Ev Hanımlarına Kredi Hesaplama Tablosu

Aşağıda sizler için sunduğumuz tabloda, ev hanımlarına özel Vakıfbank kredilerinin masraflarını, aylık faiz oranlarını ve elbette aylık ödeme miktarlarını sunmaya çalıştık.

*Mobil kullanıcılar tablonun tam halini görebilmek için telefonunu yan çevirmeli

Kredi TutarıFaiz OranıVadeAylık TaksitKredi Tahsis ÜcretiToplam Tutar
10.000 TL%2,7236476,26 TL50 TL17.145,17 TL
20.000 TL%2,7236952,52 TL100 TL34.290,45 TL
50.000 TL%2,72362.381,30 TL250 TL85.726,22 TL
90.000 TL%2,72364.286,33 TL450 TL154.307,48 TL

Vakıfbank Ev Hanımı Kredi Kampanyaları

Vakıfbank’ın dönem dönem sunduğu gelir belgesiz kredi fırsatları, düşük faizler ve yüksek vade olanakları ile anında hesabınıza aktarılabiliyor. Genelde, bir Vakıfbank müşterisi iseniz çok kolay bir biçimde ev hanımlarına özel kredi ürünlerinden yararlanabilmektesiniz.

Şimdilik, Vakıfbank’ın 90.000 TL’ye kadar kullanılacak ihtiyaç kredileri için sabit faiz oranı sunduğunu belirtelim. Bunun dışında herhangi bir kampanya ise şu an için bulunmamakta. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayarak, kampanyaları soruşturabilmeniz ise mümkün.

Vakıfbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank ev hanımlarına kredi başvurusu aşağıdaki yollarla yapılabilmektedir.

  • İnternet Sitesi: Vakıfbank resmi internet sitesi vakifbank.com.tr üzerinden Krediler bölümünde hemen başvur butonlarını bulabilir ve kredilere anında, Vakıfbank müşterisi olmasanız da başvuru gerçekleştirebilirsiniz.
  • Mobil Şube: Bir Vakıfbank müşterisi iseniz internet bankacılığı mobil şubeniz üzerinden de Vakıfbank ev hanımları kredi başvurusu yapabilmeniz mümkün.
  • Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0 724 Numaralı Vakıfbank müşteri hizmetleri hattından, Vakıfbank müşterisi olun ya da olmayın kredi başvuruları alınabilmekte.
  • Şubeler: Özellikle belge isteyen yüksek meblağlı ihtiyaç kredileri kullanmak niyetindeyseniz, Vakıfbank şubelerine gitmenizde ve başvurularınızı oraya yapmanızda yarar var. Çok kısa bir sürede, gerekli belgelerin temini ile başvurunuzu yapabilir ve kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir