Vakıfbank Hayvancılık Kredileri 2020

Vakıfbank Hayvancılık Kredileri 2020

Ülkemizde birçok banka, tarım ve hayvancılıkla uğraşan kişilere, çok önemli hizmetler sunmaktadır. Gerek kamu gerekse de özel bankalar, devlet desteği içeren kredi imkanları ile çiftçilerin ve hayvancılıkla uğraşan kişilerin işlerinin bir hayli kolaylaşmasına vesile olmaktadır.

Çiftçinin halinden anlayan tarım bankacılığı özelliği gösteren Vakıfbank ise, bu önemli bankalar arasında yerini almaktadır. Hem Vakıfbank hayvancılık kredileri hem de Vakıfbank’ın Çiftçiye Tam Destek Kampanyası, sağladığı birçok avantajla çiftçilerin her daim yanında olduğunu kanıtlamaktadır

Vakıfbank’tan Çiftçilere Özel Hayvancılık Kredileri

Vakıfbank’tan Çiftçilere Özel Hayvancılık Kredileri

Vakıfbank birçok kesime, birbirinden özel olarak sunduğu kredi imkanı ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Verdiği özel kredi imkanı ile çoğu kesim tarafından en çok tercih edilen bankalar arasında yerini alan Vakıfbank, çiftçileri de asla unutmuyor.

Vakıfbank’tan çiftçilere özel hayvancılık kredileri, tercih sırasında yine üst sıralarda yerini alıyor. Vakıfbank bitkisel üretim, seracılık, küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık, kümes hayvancılığı gibi çiftçilerin işletme ve yatırım kredisi ihtiyacını dakolaylıkla karşılaşıyor. Vakıfbank, üstelik hasat dönemini de dikkate alıyor.

Vakıfbank’ın işletme kredileri adı altında çiftçilere özel olarak sunduğu hayvancılık kredi imkanları aşağıdaki gibidir:

Bunların yanı sıra çiftçiye özel kartlar da bulunmaktadır. O kartlar aşağıdaki gibidir:

 • Vakıfbank Tarım Kart: Vakıfbank, Tarım Kart ile üreticilere birçok avantaj sağlamaktadır. Bunlar; hasat dönemine uygun vade seçenekleri, 6 aya kadar faizsiz alışveriş imkanı, nakit kredi kullanımı, fatura ya da primleri hasat zamanına erteleme, asgari ödeme imkanı, ek kart hizmeti, hesap özeti, borç sorgulama ve ödemeleridir.
 • Tarım Kredili Bankomat: Tarım Kredili Bankomat ile bütün çiftçilerin her türlü ihtiyacına anında çözüm bulunmaktadır.
 • TMO Kart: Çiftçilerin, Toprak Mahsulleri Ofisi’ne arpa, buğday, çeltik, mısır gibi ürünleri satmasının ardından ürün bedeli kısa bir süre içerisinde TMO Kart’a aktarılmaktadır.

Vakıfbank Hayvancılık Kredisi Nasıl Alınır?

Vakıfbank’ın çiftçilere özel olarak sunduğu 3 ana kategori bulunmaktadır. Vakıfbank şubelerine giderek yatırım döneminde verilen krediler, proje karşılığında verilen krediler ve işletme kredilerinden size uygun olanını seçebilir, Vakıfbank hayvancılık kredisi alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Size uygun olan krediyi seçtikten sonra Vakıfbank müşteri temsilcileri, sizin hangi dönemde olduğunuzu ve seçtiğiniz faaliyet konusuna göre de ne kadar kredi çekebileceğinizi belirleyecektir.

Vakıfbank Hayvancılık Kredisi Başvurusu

Vakıfbank’ın çiftçilere özel olarak sunduğu çok önemli hayvancılık kredileri bulunmaktadır. Kişiler bu imkanlardan yararlanmak için mutlaka kredi başvurusunda bulunmalıdır. Vakıfbank hayvancılık kredisi başvurusunda bulunmanız için, mutlaka herhangi bir Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Vakıfbank Hayvancılık Kredisi Şartları

Tarımsal faaliyetlerde ve hayvancılık alanında kullanmak üzere Vakıfbank’tan kredi çekebilmeniz için,mutlaka belirlenen sektörlerde yer almanız gerekmektedir. O sektörler aşağıdaki gibidir:

 • Bitkisel üretim
 • Hayvancılık
 • Seracılık
 • Arazi satın alma
 • Tarımsal mekanizasyon ve araç alımı
 • Hem sıfır hem de ikinci el traktör alımı
 • Organik tarım
 • Sözleşmeli üretim
 • Çiftçilerin diğer ihtiyaçları için verilen krediler

Hayvancılık ve Çiftçi Kredisi Hesaplama Faiz Oranları

Vakıfbank, hayvancılık ve çiftçi kredisinde sunduğu^uygun faiz oranları ile çiftçilerin her zaman yanında olduğunu göstermektedir. 60 aya kadar vade seçenekleri ve yüzde 0,98’den başlayan faiz oranlarıyla çiftçilere büyük kolaylık sağlayan Vakıfbank, esnek ödeme seçeneği ile de göz dolduruyor.

Bununla birlikte, ihtiyacı olan krediyi alan çiftçiler, çok kolay ve rahat bir şekilde, hasat zamanı geri ödeme imkanına da sahip oluyor.

Sizler de Vakıfbank’ın hayvancılık ve çiftçi kredisinden yararlanmak istiyorsanız, size en yakın Vakıfbank şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz