Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu

Vakıfbank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Türkiye’nin en büyük bankaları sıralamasında yer alan Vakıfbank, ihtiyaçların karşılanması amacıyla ihtiyaç kredisi adı altında krediler sunmaktadır. Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu yapmak, belirtilen kredi başvuru yöntemlerinden bir tanesidir. Bu yazımızda SMS ile kredi başvuru yöntemi, kredi başvuru şartları, kredi başvuru belgeleri ve istenen miktarlara yönelik uygulanan faiz oranları detaylı olarak açıklanmaktadır.

\"Vakıfbank

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu

Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu yapılmasına olanak sağlayarak başvuru yapan müşterilere kısa sürede dönüş yapılmasını ve ihtiyaçlarının karşılanmasını gerçekleştirmektedir. Kredi başvurularınızı mobil cihazlarınızdan SMS yoluyla gerçekleştirebilir ve sonucunuzu yine SMS yoluyla öğrenebilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Mobil cihazlarınızdan kredi başvurusu yapmak için KREDİ, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ve aylık gelir miktarınızı yazarak 5724’e gönderebilirsiniz. Belirtilen bilgileri yazarken aralarında boşluk bırakmayı unutmayınız.

Örnek SMS metni: KREDİ 999999999 4000

Kredi geri ödemelerinizi belirlemeniz için birçok taksit imkanı sunulmaktadır. Azalan taksitli, artan taksitli, aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz, 3 ayda bir eşit taksitli, balon ödemeli taksit gibi avantajları kullanarak gelir durumunuza göre şekillendirmelerde bulunabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Taksitli İhtiyaç Kredisi: Evlenmek isteyen, evine yeni eşya almak isteyen ya da eğitimi için nakit paraya ihtiyacı olan herkes, Vakıfbank’ın Taksitli İhtiyaç Kredisi hizmetinden faydalanabiliyor.  Üstelik 48 ay vade seçenekleri ile aylık, 3 aylık dönemler ya da değişken taksitlerle geri ödeme seçeneklerinden de yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca bu krediden yararlanan herkese, Hayat Sigortası da yapılmaktadır. Bu kredinin faiz oranı ise, 2, 99’dur.

İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi:  Bu kredi imkanı ile sahip olduğunuz herhangi bir gayrimenkulünüzü ipotek göstererek daha yüksek miktardaki nakit ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz. 48 ay vade seçenekleri ile aylık, 3 aylık dönemler ya da değişken taksitlerle geri ödeme seçeneklerinden de faydalanabiliyorsunuz. Bu kredi imkanından yararlanan kişilere, Hayat Sigortası yapılmasının yanı sıra, Konut Paket Sigortası da yapılmaktadır ve her yıl yenilenmektedir. Kredinin de belli bir limiti bulunmaktadır. İpotek alınacak gayrimenkulün ekspertiz değerinin yüzde 80 ile sınırlı olduğunu söyleyebiliriz. Bu kredinin faiz orası ise, 2.50’dir.

Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi: Bu kredide otomobilinizi rehin gösteriyorsunuz. Böylece, büyük miktardaki nakit ihtiyacınızı da bu şekilde karşılamış oluyorsunuz. 48 ay vade seçenekleri ile aylık, 3 aylık dönemler ya da değişken taksitlerle geri ödeme seçeneklerinden de yararlanma durumunuz oluyor. Kredi kullanan kişiye Hayat Sigortası yapılmaktadır. Ayrıca rehin alınan otomobilin Kasko Sigortası da Vakıfbank tarafından yapılmaktadır. Bu kredinin faiz orası ise, 2.50’dir

Bireysel İşyeri Kredisi: Herhangi bir işyeri, dükkan, depo, mağaza, büro gibi yerlere sahip olabilmeniz için gerekli olan nakip paraya bu kredi ile sahip olabiliyorsunuz. Hayat sigortası ve Ticaret Paket Sigortası yapılmaktadır. Bu kredinin faiz orası ise, 2.50’dir

Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi: Ya kendinize ya da bir başkasına ait olan arsayı ipotek göstererek bu kredimizden yararlanabilirsiniz. Oldukça yüksek miktardaki nakit ihtiyacınızı da böylece karşılamış oluyorsunuz.Yalnızca, geliri düzenli olan kişiler bu krediden yararlanma imkanına sahip oluyor. Ayrıca, kredi kullanan kişiye, Hayat Sigortası da yapılmaktadır. Bu kredinin faiz orası ise, 2.50’dir

Vakıfbank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Vakıfbank’ın yukarıda sıraladığımız kredi imkanlarından size uygun olanları belirleyip dilediğiniz kampanyasından faydalanabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikle, yaptığınız kredi başvurunuzun onaylanması gerekmektedir. Onaylandığı takdirde, istediğiniz kredi imkanlarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Kredi Başvuru Şartları ve Belgeleri

Vakıfbank 10.000 TL kredi olanağından yararlanabilmek için başvuran kişilerin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. 18 yaş altındaki bireyler için kredi imkanı bulunmamaktadır. Başvuran kişilerin risk ve kredi notu değerlendirmesi sürecinden başarıyla çıkmaları gerekmektedir. Başvurusu olumlu sonuçlanan kişilere Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu sırasında belirttikleri gelir miktarıyla doğru orantılı olarak kredi imkanı sunulmaktadır.

Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu yapan ve onay alan kişiler başvuru belgelerini hazırlayarak şubelere teslim etmelidir. Vakıfbank kredi başvuru belgeleri aşağıdaki şekildedir.

  1. Nüfus cüzdanı, pasaport ve ehliyet gibi üzerinde Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası bulunan belge.
  2. Kişinin gelirini ispatlayan, özel ve kamu kurumlarından temin edeceği gelir belgesi.
  3. Kişinin adresini ispatlayan son 1 aya ait ikametgah belgesi ya da kişinin adına kayıtlı son 3 ay içerisindeki su, elektrik, internet veya doğalgaz faturaları.

Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu yapan ve başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler, en yakın şubelere giderek Vakıfbank kredi başvuru belgelerini müşteri temsilcilerine sunarak kredi miktarına sahip olabilmektedir.

Başvuru için tıklayınız.

10.000 TL Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kapsamında 10.000 TL’ye kadar kredi sunulmaktadır. Kredi oranları vade süresine ve kredi büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Vakıfbank’tan talep ettiğiniz 10.000 TL kredi için vade, faiz oranı, aylık taksit ve ödenecek toplam tutar değişkenleri aşağıdaki tabloda açıklanmaktadır.

Vade Faiz Oranı Aylık Taksit Ödenecek Toplam Tutar
6 Ay %0,91 1.730,95 TL 10.385,66 TL
12 Ay %0,91 893,66 TL 10.723,91 TL
24 Ay %0,91 475,91 TL 11.421,69 TL
36 Ay %0,91 337,45 TL 12.147,77 TL

Yukarıda belirtilen değişken ölçütlerinde kredilerine sahip olabilirsiniz. Kredi talebiniz olumlu sonuçlandıktan sonra yukarıdaki ödenecek toplam tutara ek kredi tahsis ücreti olarak 50 TL alınmaktadır

7 thoughts on “Vakıfbank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020”

  1. Aliyemustafa kekec

    Esimin sağlık nedenleriyle icra lik oldum farklı bankalara borcum var emekli yüzde hepsini kapatıp bin tl ödemek istiyorum yardım edin lutfen

  2. ıyı gunler su an sızın maas musterınızım tum banka borclarımı sızın bankanızda toplamak ıstıyorum bır nevı transfer yapmak ıstıyorum bana bu konuda yardımcı olabılırmısınız acaba cok acıl

  3. 3 bankaya kredi ve kredi kartı borcum var ortalama 40000 civarında borcum var bu borçları tek bankaya borçlanıp ödemek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

  4. Suan islerim durgunlastigi icin nakit sikintisi cekip idemelrimi yaoaz hale geldim ve magzamna urun alamiyorm magzama urun alip kendmi toplaml icin krdi istiyorm cekeblirmiyim syan sicilim bozuk

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir