Vakıfbank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

3 dk okuma süresi

Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu, şubeye gitme derdini ortadan kaldırıyor. Nakit paraya ihtiyacı olan ve kredi çekmek isteyen kişiler, Vakıfbank’ın SMS ile kredi başvuru hizmetinden kolayca faydalanabiliyor. Kişiler böylece Vakıfbank’ın herhangi bir şubesine gitmeden de kredi başvurusunda bulunmuş oluyor.

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu

Vakıfbank’ın sağladığı önemli kolaylıklardan biri olan SMS ile kredi başvurusu için izlemeniz gereken birtakım yollar bulunuyor. Bunun için, telefonunuzun kısa mesaj bölümüne T.C. kimlik numaranızı yazıp 5724’e mesaj atmanız gerekmektedir. Kredi için kısa bir süre sonra da, olumlu ya da olumsuz bir dönüş sağlanmış olacaktır.

TCKIMLIKNO 5724’e SMS

Bu SMS ile kredi başvurusu aslında bir ön başvurudur ve bu başvuruya genel itibarıyla aynı gün içinde bir dönüş yapılmaktadır. Şayet başvurunuz olumlu sonuçlanırsa Vakıfbank personelleri sizinle iletişime geçecektir. Bu telefon görüşmesinde,  istediğiniz kredi türü, vade ve faiz oranları hakkında detaylı bir bilgilendirme yapılmaktadır.

Bundan sonra ise yetkililer, kısa zaman içindeVakıfbank’ın herhangi bir şubesine gitmeniz için size bir davette bulunurlar. Vakıfbank’a kredi başvurusunu daha detaylı görüşmek için gittiğinizde ise yanınıza mutlaka almanız gereken belgeleri de sıralarlar.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Taksitli İhtiyaç Kredisi:Evlenmek isteyen, evine yeni eşya almak isteyen ya da eğitimi için nakit paraya ihtiyacı olan herkes, Vakıfbank’ın Taksitli İhtiyaç Kredisi hizmetinden faydalanabiliyor.  Üstelik 48 ay vade seçenekleri ile aylık, 3 aylık dönemler ya da değişken taksitlerle geri ödeme seçeneklerinden de yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca bu krediden yararlanan herkese, Hayat Sigortası da yapılmaktadır. Bu kredinin faiz oranı ise, 2, 99’dur.

İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi:  Bu kredi imkanı ile sahip olduğunuz herhangi bir gayrimenkulünüzü ipotek göstererek daha yüksek miktardaki nakit ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz. 48 ay vade seçenekleri ile aylık, 3 aylık dönemler ya da değişken taksitlerle geri ödeme seçeneklerinden de faydalanabiliyorsunuz. Bu kredi imkanından yararlanan kişilere, Hayat Sigortası yapılmasının yanı sıra, Konut Paket Sigortası da yapılmaktadır ve her yıl yenilenmektedir. Kredinin de belli bir limiti bulunmaktadır. İpotek alınacak gayrimenkulün ekspertiz değerinin yüzde 80 ile sınırlı olduğunu söyleyebiliriz. Bu kredinin faiz orası ise, 2.50’dir.

Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi: Bu kredide otomobilinizi rehin gösteriyorsunuz. Böylece, büyük miktardaki nakit ihtiyacınızı da bu şekilde karşılamış oluyorsunuz. 48 ay vade seçenekleri ile aylık, 3 aylık dönemler ya da değişken taksitlerle geri ödeme seçeneklerinden de yararlanma durumunuz oluyor. Kredi kullanan kişiye Hayat Sigortası yapılmaktadır. Ayrıca rehin alınan otomobilin Kasko Sigortası da Vakıfbank tarafından yapılmaktadır. Bu kredinin faiz orası ise, 2.50’dir

Bireysel İşyeri Kredisi: Herhangi bir işyeri, dükkan, depo, mağaza, büro gibi yerlere sahip olabilmeniz için gerekli olan nakip paraya bu kredi ile sahip olabiliyorsunuz. Hayat sigortası ve Ticaret Paket Sigortası yapılmaktadır. Bu kredinin faiz orası ise, 2.50’dir

Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi: Ya kendinize ya da bir başkasına ait olan arsayı ipotek göstererek bu kredimizden yararlanabilirsiniz. Oldukça yüksek miktardaki nakit ihtiyacınızı da böylece karşılamış oluyorsunuz.Yalnızca, geliri düzenli olan kişiler bu krediden yararlanma imkanına sahip oluyor. Ayrıca, kredi kullanan kişiye, Hayat Sigortası da yapılmaktadır. Bu kredinin faiz orası ise, 2.50’dir

Vakıfbank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Vakıfbank’ın yukarıda sıraladığımız kredi imkanlarından size uygun olanları belirleyip dilediğiniz kampanyasından faydalanabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikle, yaptığınız kredi başvurunuzun onaylanması gerekmektedir. Onaylandığı takdirde, istediğiniz kredi imkanlarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler ve Şartlar

Vakıfbank kredi vermek için birtakım belgeler istemektedir. Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • C. kimlik belgesi,
  • Gelir belgesi. Maaş bordrosu, varsa gayrimenkul tapusu, serbest meslekte çalışanlar için ise vergi levhası gibi birtakım belgeler,
  • İkametgah belgesi veya da kişinin üzerine olan son 3 ayı kapsayacak şekilde telefon, elektrik, su, doğalgaz faturası istenmektedir.
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın
x